Şimdi Ara

44. DH Şarkı Yarışması (Kazanan Germanic) (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
332
Cevap
3
Favori
5.194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zorradam

quote:

Orijinalden alıntı: mhcd

neden peki?

30-35 şarkıyı bir arada oylamaktan daha kolay olur bence ama son karar sizlerin tabiki

tahmin edersiniz ki bu işler biraz mesakkatli bende muratta çalışıyoruz bu iş bir kez olursa daha sonrada talep edilir ama murat kardeşim oylama süresini ve puanlama sayisini arttirabilir 12 10 sistemi yerine 15 12 11 gibi bir sistem kullanabilir bu tür şeyleri düzenleyen arkadaşa bırakıyoruz söz hakkı @muratonline da

tabi ben sadece oy veren kişi olarak düşündüm diğer tarafta işler zor o yüzden haklısınız yani

• Radyo yapicaz mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Tarja Turunen

Radyo yapicaz mi

büyük ihtimalle

• protein haplarınızı yutun ve yarışmaya hazırlanın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The SATANİST -- 13 Şubat 2016; 13:14:18 >
  • zorradam kullanıcısına yanıt
    Bugün yaparsanız yokum ben

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arda_xl

Bugün yaparsanız yokum ben

Bugün olmaz

• arda_xl kullanıcısına yanıt
    Daha sarkilar aciklanmadi hocam

• Şu an 29 kişi oldu katılımcı, eğer 1 kişi daha katılırsa akşama açıklayabilirim. Yalnız yoğunluktan dolayı radyo yayını yapamam

• quote:

Orijinalden alıntı: muratonline

Şu an 29 kişi oldu katılımcı, eğer 1 kişi daha katılırsa akşama açıklayabilirim. Yalnız yoğunluktan dolayı radyo yayını yapamam

bende kardeşim sıkıntı yok

• ilk mesaja 30 kişi sınırı konulmamış HAKSIZLIK!!!!!
  • zorro

• hadi inşallah 30 olur da bugün açıklanır

Fake hesabımdan da mı katılsam yarışmaya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerliso -- 13 Şubat 2016; 18:11:05 >
  • ben anlamadım pm olarak şarkıyı göndererek mi katılıyoruz, yoksa yarışma başlayınca mı şarkıları söyleyeceğiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanbektas

ben anlamadım pm olarak şarkıyı göndererek mi katılıyoruz, yoksa yarışma başlayınca mı şarkıları söyleyeceğiz?

şarkı pm atılıyor belirtilen tarihte katilan herkesin şarkıları açıklanıyor kendi şarkıni ifsa etmiyorsun örnek oylama ilk mesajda var oylamanı yapip şarkıyı pm attigin konuyu açan arkadasa oyunu yolluyorsun kendi sarkina oy vermiyorsun belirtilen tarihte sonuçların aciklanmasini bekliyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Tarja Turunen

zorro

bu tür yarışmalarda da adam gibi adam vardır herkes onu bilir tek başına yarışmaya gereken cevabı verdi

• tarihe bağlı kalınmalı bence sonuçta ilk mesajda değişiklikler uzatılması yönünde olacaktır yazılmış
    2-3 fazla şarkıdan zarar gelmez
  • Peki madem öyle istiyorsunuz o zaman son güne kadar beklerim.

• zorradam kullanıcısına yanıt
    anladım teşekkür ederim, ama oylama bu şekildeyse forumda arkadaş olanlar birbiriyle konuşup birbirlerinin şarkılarına yüksek puan verebilirler, buna nasıl engel olunabilir onunla alakalı da fikrim yok şuan :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanbektas

anladım teşekkür ederim, ama oylama bu şekildeyse forumda arkadaş olanlar birbiriyle konuşup birbirlerinin şarkılarına yüksek puan verebilirler, buna nasıl engel olunabilir onunla alakalı da fikrim yok şuan :)

Tüm yarismacilarin oylamalari bende kayıtlı halde uzun süre bu şekilde birbirlerini destekleme durumu olursa tespit ediyorum ben kendisini uyarıyorum pmden devam ederse kendisini rencide etmeden bir daha ortalarda görünmeyin diyip kulaklarını çekiyorum yok inatla katılacagiz biz derlerse veririm nicklerini konuya bir daha müzik bölümüne gelemezler hali hazirda daha önce uyardıgim ve katilmaya devam eden isimler var Özürlerini dilediler bazen inkar da ediyorlar ama bizde mühendislik fakültesi okuduk arjantin caddesinde gezdik az buçuk çakallık biliriz şu an katilanlar arasında benim gözümden kaçanlarda olabilir ama bir şarkı öyle 5 kişiden 10 kişiden 12 alarak kazamamaz bu yarışmayı kazanan parçalara bakarsan genelde katılanlarin % 70'den oy alır en az bu da iyi bir rakam 11 kisi katılıyor diyelim kendini çık 10 kisiden 7 tanesi senin sarkina oy veriyor bunun altını desecek bir durum yok ha bunu yapip yakalanmadan birinci olan varsada helal olsun diyelim ne diyelim

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.