Şimdi Ara

43 inç tv tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
2
Favori
1.517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

forumda marka/model üzerinden tartışmalar devame derken ekran boyutu üzerinden faydalı başlıklar sadece tavsiye üzerineydi. devamlılık arzetmesi ve arayanların basvuracağı kaynağa dönüşmesi için bu başlığı açmaya karar verdim.

2 aydır 43 inch tv arayışındayım. birçok f/p ürününü maalesef şahsi nedenlerle kaçırdım.

örneğin; teachwood 43u902

https://forum.donanimhaber.com/techwood-43u902--145338357#145338357

ağustos 2020 sonu vsoutlet kampanyası ile 1600tl'ye varan fiyatlarla satıldı. ardından fiyatı önce 2100tl'ye bugünse 2700tl bandına çıktı

grundig 43gch6700b

bir f/p ürünü daha. geçtiğimiz hafta 2100tl'ye varan fiyata indi. stok sayısı azaldığı için fiyatı 2700tl'ye çıktı.

• ben de 43 inç arıyorum. telefunken tf6520 bir ara epey inmişti 300 tl kadar şimdi yine çıktı. çok tv var hangisini alacağıma bir türlü karar veremiyorum

• 43 te olsa bu fiyatta ilsa bu urunler iyi degil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • froster2006 kullanıcısına yanıt

tavsiyeniz var mı?

• Gecen yilin cihazi olup tavsiye edilebilecek.Cok fazla ucret odemek istemez isenis 43pus6504 var.

Veya bu yilin cihazi olup 43 pus 7505 var.İkiside

de dolby vision ve athmos barindirmakta.İlavete hdr10+ ta icermekte.Bu sinifta hicbir cihazda olmayan sertifikalar.İlaveten micro dimming var.

7505 te en buyuk fark p5 goruntu motoru.

İkiside ips.İkisininde goruntu kalitesi doyurucu.

Philips i tavsiye etmezler ama iyi cihazlar rakiplerime gore.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi froster2006 -- 23 Kasım 2020; 12:53:47 >
  • Ben de araştırıyorum 43". Vestel 43F9500 alınır mı sizce. Bize fhd yeter diye düşünüyorum. Çoğunlukla kanallar izlenecek. Aslında smarta da gerek yok belki. 1600'e bomboş Woon, Awox felan alıp geçsek pişman olur muyuz? Tavsiye, öğüt ve fetvalarınızı ben de takip ediyorum. Bütçe 2500 civarı.

• Merhabalar, bende alacağım televizyon için biraz araştırma yaptım. Vestel 43U9500 ve Arçelik A43 A670 arasında kaldım. Aynı özelliklerde değiller aslında Vestel Uhd çözünürlükte Arçelik Fhd fiyat olarak şuanda ikisi de aynı ama Arçelik marka olarak daha güvenilir geliyor. Sizin yorumunuz nedir?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • (Grundig 43 GEF 6930 A) Bundan sipariş verdik. Nadir hdr'li fhd modellerden. Bana özel -20 ve ziraat kart -50 ile 2529'a geldi.

• froster2006 kullanıcısına yanıt

Merhabalar,

Bilgilendirme için teşekkürler. Ben de uzun süredir 43inc tv araştırmaktayım fakat forumda kayboldum desem yeridir.

Bilgilendirdiğiniz philips tvlerin muadili samsung ya da lg de nedir? 4k smart istiyorum fakat kullanılan panel konusunda net bilgim yok. Kasım indirimleri dedik ama fiyatlar ilginç bir şekilde yükseldi.heralde indirim öncesi bindirim oldu.

Umarım benim gibi uygun ve kaliteli bir tv arayan arkadaşlar aradığını bulabilirler.

Aşağıdaki modeller arasında kıyaslama yapabilir misiniz?

https://www.hepsiburada.com/philips-43pus7805-62-43-108-ekran-uydu-alicili-4k-ultra-hd-led-smart-tv-p-HBV00000VINTZ?wt_gl=cpc.6807.dsa.elk.tv-hero&isFashion=true&gclid=EAIaIQobChMI26Djg-SY7QIVw513Ch27YQ_QEAAYASAAEgI3EfD_BwE

https://www.amazon.com.tr/dp/B08LHDW9M5/ref=asc_df_B08LHDW9M51606113180000/?creative=380333&creativeASIN=B08LHDW9M5&linkCode=asn&tag=cimritr-21

https://www.hepsiburada.com/samsung-43tu7000-43-108-ekran-uydu-alicili-4k-ultra-hd-smart-led-tv-p-HBV00000UEXQT?magaza=Gamers_Arena&utm_source=pc&utm_medium=cimri&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=454&wt_pc=cimri.c.454.pc

• esqhia E kullanıcısına yanıt

Bunlar giris model uhd tvler.Bir yakinimada bu tvyi kismet ise alacagiz.Min 1200 tl fazla verebilecekseniz lgnin modelleri var ama ikiside ips.En fazla lg biraz daha aydinlik ama dolby vision, Dolby athmos hdr 10+a sahip degil.Keza samsungun tu7000 leride sahip degil.Micro dimmingleride yok iki rakibinde.Bir tek Samsung va ama ne berrak bir goruntuye sahip nede motion i o kadar rafine.Phil bu konularda esit veya az da olsa daha iyi hem Samsung hemde lgden min.Bu kadar fiyat farkida olunca daha fazlada dusunmek gereksiz benim icin.Ki,direkt led 6504.Bulutlanma isik sizma ihtimalide daha dusuk diger iki markanin giris modellerine gore.

Alabiliyorsaniz yine phil in 7805 8ni alin.Va yanlis hatirlamiyorsam.Direkt ked degil ama micro dimming e sahip.Dolby vision ve athmosu var.P5 goruntu motoru ile motionda tu7000 den cok daha iyi.Samsungun benim neznimde bu serilerinde q80 den baslamadan alinacak tvsi yok.İki tv yi yam yana gorun tu 8500 dahil ne kadar puslu bir goruntuye sahip olacagini göreceksiniz phil e karsi.

Benim degerlendirmem bu.İyi gunler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi froster2006 -- 23 Kasım 2020; 18:20:26 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.