Şimdi Ara

4199 TL Acer Swift 3 SF314-42 Ryzen 3 4300U/8GB/128GB NVMe/Type-C/14' IPS FHD(1.2kg,15.95mm,13 saat) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
197
Cevap
6
Favori
14.074
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• quote:

Orijinalden alıntı: Fırsatavcısı

@marxx @StubB WDC WDS250G2B0C-00PXH0 (wd blue sn550 olması lazım) bir tanıdıkta bu ssd den var (cihaz monster abra a7 v12.1.3) o 512 yükseltecek bu boşa çıkıyor acaba swift 3 e uyum problemi yapar mı

https://www.hepsiburada.com/wd-blue-sn550-250gb-1750-2400mb-s-nvme-m-2-ssd-wds250g2b0c-pm-HB00000VUH23

muhtemelen bu ürün, sizlerin yorumu nedir, teşekkürler

evet geçen yabancı forumlarda bakınırken samsung NVMe takıp çalıştıramayan biri bu sn550 diski alıp windows kurduğunu yazmıştı. yalnız onun cihazı swift 3 SF315 idi.

• @StubB @marxx tekrardan teşekkürler bir şekilde deneyeceğim öyleyse, en doğru sonuç o şekilde öğrenebiliriz
  • bu cihaza piyasadaki güncel ssd'lerden alıp sorunsuz şekilde yükseltme yapabilen arkadaş yok mu acaba?

wd blue ve kingston a2000 fiyat performans olarak iyi gibi duruyor, özellikle bu 2 model uyumlu mu diye merak ediyorum.

• Arkadaşlar merhaba, ben de bu cihazı almayı düşünüyorum. Uzaktan eğitimde ders anlatmak için kullanacağım cihazı. Onun dışında da ufak tefek office işleri felan. Birkaç sorum olacak kullanan arkadaşlara,
    -Kamerası nasıl, uzaktan eğitim amaçlı kullandınız mı ?
    -SSD yükseltilmesi yapılabiliyor mu? Açıklığa kavuşabildi mi konu?
    -RAM yükseltmesi ile ilgili servisle görüşen oldu mu?
    -Oynamayacak olsam da oyun performansını merak ediyorum, cs go düşük ayarlar nasıl oynatır? YouTube incelemelerde iş görür gibi gözüküyor ancak gerçek deneyimi de merak ettim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buğra Sever B kullanıcısına yanıt

Xpg Sx8200 pro 512GB ile sorunsuz çalışmakta.

• asafated kullanıcısına yanıt
    Hocam pd şarj aleti geldi sonuç güzel şarj süreleri not aldım %1-2 farklilik benim zamanlayiciyi kurmada gecikmemden kaynakli olabilir sonuclar benzer 4199 TL Acer Swift 3 SF314-42 Ryzen 3 4300U/8GB/128GB NVMe/Type-C/14" IPS FHD(1.2kg,15.95mm,13 saat)
  • Çok sağol hocam bilgilendirdiğin için.

Performanslı bir şekilde şarj etmesi çok iyi oldu.

Tr de çok pahalı yalnız bu cihazlar, biz de aliexpress'den alıcaz mecbur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • asafated kullanıcısına yanıt
    Evet hocam pahalı maalesef kuulaa mağazası 5usd kupon veriyor arada, şuan aktif hatta, yalnız bir sorun var mi 8 i type cüzerinden takinca şarj başlayıp 3 sn sonra kesiyor mi note 10 da önce cihazı bağlayıp sonra prize takarsam turbo charge yaziyor ekranda yoksa oda hızlı şarj olmuyor, biraz tuhaf geldi ama, qc 3.0 cihazlar için type a soketi kullanmak daha iyi sonuç verecek sanırım.
  • Merhabalar, bu laptopdan almayı düşünüyorum acaba fiyatı başlıktaki seviyeye gelir mi yoksa 4700 civarına alsam mı?

• ilkdostun kullanıcısına yanıt
    Bişey söylemek pek mümkün değil hocam ama mesut çevik youtube kanalında bir video yayınlamış pc ve bilesenleri daha da pahalanacak diye bahsediyor, lakin pandemiye bağlı olduğu aşikar. 4200 den sonra 4500 gördü n11 de
  • Buğra Sever B kullanıcısına yanıt

bu modelde ram artmıyor değil mi? 16gb yapmak imkansız

• @stubB @marxx @asafated değerli arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var. Bugün sanırım bir hata yaptım, win 10 home yüklemiştim PC ye daha sonra, pro ya çevirmek istedim boot menüden USB bellek ten başlattım yeniden win 10 kurdum kurarken SSD diski bicimlendirdim ayrıca 2 gb civarı bir sürücü daha vardı onuda biçimlendirdim ve ekstradan bir de sildim sonuç olarak Acer in sürücülerini sildim sanırım DTS sound felan yok şuan PC de, Acer support dan tüm uygulama ve sürücüleri yükledim ama DTS gelmedi, ne yapabilirim şuan. Teşekkürler
  • Fırsatavcısı F kullanıcısına yanıt

https://www.acer.com/ac/en/US/content/support-product/8263?b=1

tüm sürücülere destek sayfasından ulaşabilirsin hocam

• pc yi ne zaman açsam klavye ışıkları varsayılan olarak açık olarak başlıyor eskiden böyle değildi bunu yaşayan var mı?

• Hocam ben aldığımdan beri bu şekilde kendi açılıyor, bios menüde zaman aşımı ayarı var ama varsayılan ayarı var mı bilmiyorum bir inceleyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fırsatavcısı

Hocam ben aldığımdan beri bu şekilde kendi açılıyor, bios menüde zaman aşımı ayarı var ama varsayılan ayarı var mı bilmiyorum bir inceleyin

baktım dostum o ayarda yok biosta şimdi klavye ışıkları kapalı kullanırken pcyi kapatsam yarın açsam ışıkları tekrar açık başlıyor ilkte öyle değildi unutuyor yani ayarı bi güncelleme geldi değiştirdi bunu sanki.

• Ben hiç farketmedim dediğim gibi ama en baştan beri klavye ışığının kendi açıldığına eminim çünkü power tuşuna çok kısa basınca pc açılmıyor, pc nin açıldığını klavye ışıklarında anlıyorum
  • Arkadaşlar bu bilgisayarın kamerasının önünde cam gibi bişe yok mu? Orası çukur gibi içerde direk kamera var 2 tane aldım bu cihazdan ikisi de aynı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • turcoblanco kullanıcısına yanıt
    Evet bende sormuştum aynı soruyu, bu konuda fotoğraf da var hatta, herkeste bu şekilde

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.