Şimdi Ara

4096 baglantı sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bu aksam ttneti aradım ve baglantımda sorun oldugunu soyledim,telefondaki gorevli verdigi ip no dan speed test yapmamı istedi 1.yapısımda 3093 kbps cıktı 2.yapısımda 2773 kbps aldım ardından arıza kaydı aldı.Gecen sene 4096 kullanırken hiçbir problem yasamazken son 1 aydır neden bu şekilde rezalet bir baglantıya sahip olduguma bir anlam veremiyorum.Gelen hattın kablosunu direk modeme takarak dahi yine aynı sonucu alıyorum.biraz oncede test ettim ve aldıgım sonuc bu sizce 4 m.bit baglantı için normal mi.Görevli inatla yaptığı kontrollerde herşeyin normal olduğunda ısrar ediyor (komedi) fakat ben sorunuma çare bulamadığım için kafayı yemek üzereyim artık.Online Cod4 oynamanın hiç bir zevki kalmadı oyunda ping degerlerim 200-300 arası geziyor aynı serverda oyun oynadığım ve benim evime 2-3 km uzaklıkta bulunan bir arkadasım 1 m.bit baglantıyla 30-35 arası pingle oynarken ben 4m.bit hızımla 300 pinle oynuyorum artık sadece sinirden gülüyorum lanet olsun öyle internete.

4096 baglantı sorunu

• Buda biraz önceki testim bir anormallik var.

4096 baglantı sorunu
  • Müşteri hizmetleri gerçekten insanı sinir edebiliyor.
    Sorunu olduğunu oda bildiği halde durumun normal olduğunda ısrar ediyorlar.
    İlginç gelebilir ama biraz sert bir tavır takınırsanız çok daha hızlı ve seri bir şekilde yardımcı olabilirler.
    Eğer taahhütname olayınız yoksa İptal ederim böle giderse türü şantaj çeşitleri bile uygulayabilirsiniz.
    Bu şekilde baya işimi halletmiştim.

Test sonuçlarına gelince, anlaşılan bölgenizde bir çalışma vs var.
    Büyük bir dalgalanma söz konusu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Eh®imeN

Müşteri hizmetleri gerçekten insanı sinir edebiliyor.
    İlginç gelebilir ama biraz sert bir tavır takınırsanız çok daha hızlı ve seri bir şekilde yardımcı olabilirler.
    Eğer taahhütname olayınız yoksa İptal ederim böle giderse türü şantaj çeşitleri bile uygulayabilirsiniz.

Ewy hocam, gerci santaj olayı ne kadar etkili olur adamlar tek rakipleri yok. taahhutname olayım yok modemimde kendime ait seytan diyor kablo.net'e gec arıza kaydındanda birsey cıkmazsa birdahakine sert cıkacagım ne olacak bakalım.Nasıl bir çalışma ise 1 aydır durum böyle test yapıyorum dusuk 3 dk sonra baska bir testte yuksek çıkıyor.Benim hattıma baska biri girmiş olamaz değilmi bundan bile süpheleneye başladım

• quote:

Orjinalden alıntı: mohikans

quote:

Müşteri hizmetleri gerçekten insanı sinir edebiliyor.

Ewy hocam, gerci santaj olayı ne kadar etkili olur adamlar tek rakipleri yok. taahhutname olayım yok modemimde kendime ait seytan diyor kablo.net'e gec arıza kaydındanda birsey cıkmazsa birdahakine sert cıkacagım ne olacak bakalım.Nasıl bir çalışma ise 1 aydır durum böyle test yapıyorum dusuk 3 dk sonra baska bir testte yuksek çıkıyor.Benim hattıma baska biri girmiş olamaz değilmi bundan bile süpheleneye başladım

Sanmıyorum öle bir şey olduğunu, Wireless değil değilmi?

• quote:

Sanmıyorum öle bir şey olduğunu, Wireless değil değilmi?

Kablolu multiplayer Cod4 oynadığım için wireless kulllanmıyorum.
  • büyük ihtimalle sinyal yetmiyor.
    Eğer senin için oyun hızdan önemliyse hızını 2 mbite düşürtebilirsin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.