Şimdi Ara

407 1.6 hdi mi, C5 1.6 hdi mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar 1.6 hdi motorlu orta üst sınıf bir araç almayı düşünüyorum. 407 hdi ve citroen c5 hdi ye baktım. 407 tip olarak çok güzel ama donanım olarak c5 daha cazip görünüyor ve en önemlisi hidroaktif süspansiyona sahip. 407 için 42500 ytl, c5 içinse 42000 ytl fiyat verdiler ve bence oldukça cazip fiyatlar. siz olsanız hangisini tercih ederdiniz. yardımlarınızı bekliyorum. saygılar...

• C5 ÇOK çirkin hiç tavsiye etmem
  • valla sen bılırsın c5 ın onu ınanılmaz guzel hele hawa hafıf kararmaya baslayınca ac parkları tam kaslarını catmıs sert bı aga gıbı oluo(benzetmeye bak)

donanım olarakda ıyıdır c5 bıde 407 kaynıyor ortalık hersey aynı 407le hem suspansıyon farkıda war ben olsam c5 alırdım
  • C5 kullananlar alınmasın ama bu aracın cizimleri 90'lı yıllardan kalma araclara benziyor ve bence cok tipsiz bir araba,donanımına lafım yok ama.İlla bu iki arac arasında kaldıysan 407 derim
  • aslında c5 i pek düşünmüyordum. bir arkadas israr edince gittim ve gerçekten etikilendim. daha kaliteli bir görünümü var ve 407 göre daha şık iç dizaynı ve daha kaliteli bir kokpite sahip. hidro aktif süspansiyonda arabanın gerektiğinde 17 cm kadar yükselebilmesini (arazide oldukça işe yarar) hızlanınca yola yapışmasını sağlıyor. bana bu önemli bir avantaj gibi gözüktü. sizce fiyatlar nasıl.
  • bence 407
  • peogeot ve citroen aynı motorları kullanıyor.... 407 biraz sorunlu bir araç... C5 çirkin ama çok fazla özelliği var bence bu paraya başka bi markada bulunmaz bu kadar özellik ayrıca 407 çocuk oyuncağı oldu herkeste var C5 in tek kötü yanı satılacağı zaman
  • C5 bence cok iyi donanimi var çok sert bakiyor karizma araba bence
    C5 SXPK 1.6 HDI 16V 5P 50 milyar kadar ve çok ii

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sebastian_RR -- 13 Ocak 2006 18:07:26 >
  • ben 28 günlük 407 kullanıcısıyım araba mükemmel önceki arabam focus du 2000 model onu satamadım hala duruyo
    almadan önce baya araştırdım c5 lerde güzel ama nedense tr de pek tutulmadı 407 ler hızla yaygınlaşıyor cap testlerindede c5 biraz geride kalıyo passatın 115 hplik baz modelide var 40 milyara ama passat bu modelle kafasına bi kurşun sıkmış keşke bu versiyonu çıkarmasaydıda intihar etmeseydi
    sen yine 407 al derim
    1- 1.6 hdi
    2- 110 hp
    3- 1750/240 NİVTONMETRE TORK Kİ BU SÜPER
    4-eurocap testlerinde 5 yıldız ve sınıfında en yüksek ortalama (ortalamada passatı falanda solluyo) mercedes ve audi ile aynı puanlar)
    5- vs vs vs
  • bence 407 hdi cok daha iyi sonuçta peogeut kalitesinde citroen de fena değil ama 407 nin arkasında kalır bence..
  • ben olsam kesinlikle c5 alırdım daha sıradışı ve arka tasarımı çok daha güzel. ortakılta sürüsüyle 407 var artık insanlar bir 407 gördüğünde kafalarını çevirip bakmıyorlar ama C5 daha dikkat çekici.
    ama tasarım olarak herkesin seveceği bir oto değil eğer tasarımını beğendiysen 407 yi düşünme bence.
  • aslında bu iki aracında tıpki 307 ve c4 de olduğu gibi %60-70 parçaları ortak(şasi yürüyen aksan, motor vb). fark daha çok dış görünümden kaynaklanıyor. euro ncap çarpışma testlerine bakıldığında c5 toplamda 36 puanla 34 puan almış 407 den hafif daha iyi çıkmış ama sonuçta ikiside oldukça güvenli olduklarını göstermişler.
  • hee satarken gerçekten c5 problem yaratabilir. kullanmak için almıyorsan 407 al ama C5 2.el dışında her konuda 407 yi ezer.
  • tip olarak 407 diğer yönlerden c5
  • quote:

Orjinalden alıntı: kard

arkadaşlar 1.6 hdi motorlu orta üst sınıf bir araç almayı düşünüyorum. 407 hdi ve citroen c5 hdi ye baktım. 407 tip olarak çok güzel ama donanım olarak c5 daha cazip görünüyor ve en önemlisi hidroaktif süspansiyona sahip. 407 için 42500 ytl, c5 içinse 42000 ytl fiyat verdiler ve bence oldukça cazip fiyatlar. siz olsanız hangisini tercih ederdiniz. yardımlarınızı bekliyorum. saygılar...

Fiyatları nerden aldın dostum??
  • 407 apayrı bence, Fransadan son dönemde çıkmış en güzel araç bana göre, yeni HDI motorlu versiyon ile de gayet tutumlu..
  • Ya ben 407 nin ilk çıktığı zamanı hatırlıyorum çok erişilmez bir arabaydı, arkadaş çevresinde muhabbeti olmuştu , bence çok aşmış bir arabaydı, şu anda gözüme farklı gözüküyor...
  • Arkadaşım c5 dikkat çekiyor ama şuanda kasa makyaşlı olduğundan 407 den daha önce kasa değiştirecek demektir. Ama ikinci el diyonuz da hangi arabanın ikinci eli kaldı allahaşkına. Ben gece satarsın dedikleri transit minibüsü 5 ayda zor sattım. Geçenlerde para ihtiyaç olsu transporteri satayım dedim bana doblo fiyatı teklif ettiler. Geçin bu 2. el safsatasını. Neticede herşey bir yana dizaynı hangisi hoşuna gidyo onu al yarın yanından diğer marka geçerken gözün takılmasın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: bravaman

Arkadaşım c5 dikkat çekiyor ama şuanda kasa makyaşlı olduğundan 407 den daha önce kasa değiştirecek demektir. Ama ikinci el diyonuz da hangi arabanın ikinci eli kaldı allahaşkına. Ben gece satarsın dedikleri transit minibüsü 5 ayda zor sattım. Geçenlerde para ihtiyaç olsu transporteri satayım dedim bana doblo fiyatı teklif ettiler. Geçin bu 2. el safsatasını. Neticede herşey bir yana dizaynı hangisi hoşuna gidyo onu al yarın yanından diğer marka geçerken gözün takılmasın.

nasıl şuanki c5 makyajlı?
  • quote:

nasıl şuanki c5 makyajlı?

ilk c5 yanılmıyorsam 2002 de çıktı 2005 de ön far grubu makyajlandı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bravaman -- 14 Ocak 2006 0:40:56 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.