Şimdi Ara

4000TL Monitör Dahil sistem toplama.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Elimde gtx 1070 8gb ekran kartı mevcut bana 4000tl te monitör dahil parçalar lazım yardım ederseniz sevinirim.

İstediğim şeyler: Ryzen 5 2600,Güzel hava akışına sahip kasa,ve parçaların tek bir siteden toplanmış olması.

İyi forumlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İtopyada hazır sistemler var ekranla beraber şuan ki fiyatla 4500 küsür yapıyor.

Banada lazım bi tane sistem 4500 vercez galiba.

• Yok benimki öyle değil 4bin e işlemci anakart RAM kasa hdd ve monitör lazım çok şey değil.Yardımcı olacak yokki kasa beğenemedim hiç

• Kardeşim geçenlerde aynı bütçeyle bende pc bakıyordum GTX 1070 i vatandan saçma bir sebepten alamadığımdan dolayı toplayamadım ama kafamdaki PC diğer bileşenleri şöyleydi diğer arkadaşlarda onay verirse bence güzeldi ;

İşlemci : Ryzen 2600
    Anakart : Asus Tuf B450 Plus
    Kasa : Kasa için alacağım ekran kartına göre 2 sinden birini tercih edecektim ; Dark R20 600W veya Dark R30 700W
    Ram : Sistem Ryzen olacağın için 2x8 (16) yada bütçe zorlamayacaksan 2-3 ay sonra 8 gb almakta mantıklı
    Monitör : 75 hz veya 144 hz ye karar vermek mühim olan benim beğendiğim monitör Aoc g2590vxq 75hz bu monitörün birde g2590px olanı var 144 hz fiyat olarak 2 kat fark ediyor... Diğer seçenek ise 144 hz aoc c24g1 veya MSI Optix MAG24C fiyatları aynı sayılır curved va panel güzel monitörler... söylediği 4 monitörde çok güzel fakat g2590 75 hz ve aparatı diğerlerininki gibi değil sadece aşağı yukarı ayarlanıyor.Yok benim için Hz felan önemli değil diyorsan 4 monitörde 1 Ms ve birbirinden güzel uygun fiyat olanı seç.

Fiyat olarak bence KDV indirimi felan bekle şuan çok yüksek.

• İ5 8400 işlemci
    H310
    8gb ram
    240gb SSD
    Rx570 e.karı
    400 TL lik kasa ve Power.
    4050 tl

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • forvet09 kullanıcısına yanıt
    Kardeşim adamın yazdığını okumuyor musun sen ? Elimde GTX 1070 var diyor sen Rx570 felan tavsiye etmişsin sonra gelmiş GTX 1070 e darboğaz yapacak bileşenler öneriyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Equal-

Kardeşim adamın yazdığını okumuyor musun sen ? Elimde GTX 1070 var diyor sen Rx570 felan tavsiye etmişsin sonra gelmiş GTX 1070 e darboğaz yapacak bileşenler öneriyorsun.

İyi uyarmışsın. O zaman 9600k ile uygun anakart alınır. Bu arada 8400 1070e darboğaz yapmaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.