Şimdi Ara

4000 TL Bütçeye En İyi Kamera Önerisi !? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
1.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Seni yine bu sitenin kamera forumundan tanıyorum ve konunda da soru soranlara elinden geldiğince tarafsız olarak yardımcı oluyorsun. Takdir edilesi bir üyesin ve bende hakkını yemem arkadaşım. Sana güvenirim ve makine konusunda seninle yarışa girmem ;)
    Özellikle konundaki Sony rx100 önerinle zaten bu alana ne kadar hakim olduğunu anlamıştım. Türkiye piyasası biliyorum ki çok farklı. Örneğin burada internete daha bu sabah baktığımda ikinci el tertemiz Sony rx100 m1'i 120€ ya buldum. Pazarlıkla 100'e bile alınır. Bahsettiğin makine tz100 Avrupa'da 466€ ya bulunabiliyor ama tz110 ise 265€ ya japon menşeeili bir e-ticaret satıcısı tarafından satılıyor.
    (https://www.eglobalcentral.de/panasonic-lumix-dmc-tz110-digitalkamera-silber.html?gclid=EAIaIQobChMI_Kru_PiN6QIVR0TTCh1Z_wa0EAYYASABEgJv2fD_BwE#/product/17607 )

Ürün çok geç geliyor ama geliyor ;

Şu an canonlar için batarya görünümlü ama dışarıdan Power banka bağlanan bir ürün satılıyor çin sitelerde. Bu ürün ile birlikte USB den şarjı bırak, USB ile dilediğin Powerbanka bağlayıp sınırsız kapasite ile kullanabilirsin.

M100 alternatifleri olarak gösterdiğin a6000 öncesini açıkçası dikkate almıyorum ama a6000 ise her ne kadar 2014 model'de olsa güzel ama döner ekranı bulunmuyor ve o halde bile Mediamarkt da 500€ üzerinde satılıyor!! Yani aldığım Canon m100 'ün (2017 model) iki katı rakama!! İkinci el a6300 kit fiyatı bile 600€ istiyorlar!! (Oturduğum şehre yakın yerlere bakıyorum). Canon m50 gibi bir (fiyatına göre) canavar bile sıfır 550€ ya satılıyorken. Düşün artık..

Her halükarda Sony gerçekten de pahalı satılıyor Avrupa ve dünya genelinde. Bunu anlatmaya çalışıyorum ama bazı üyeler anlamamakta ısrar ediyorlar. Bende rakamlarla cevap veriyorum bu seferde sessizliğe bürünüyorlar! Gel de gülme..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.