Şimdi Ara

4000 Lira 4K TV Tavsiyesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
1
Favori
2.564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

SONY KD-55XD8505 TV Tavsiye ediyorum yakında satışa çıkacak 4K/60p ve HDR desteği var 5.334 TL

http://www.hepsisony.com/sony-kd-55xd8505-4k-bravia-android-tv

6 Ay sonra TV nin fiyatı 4.500'e düşer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr Hardware -- 10 Mart 2016; 22:43:59 >
  • SONY KD-55XD8505 mayısta düğün var düşermi fiyat yoksa birdahaki ay almalı mıyım? Hiçte aklımda yoktu metalmilita aklıma soktu haftasonu gidip yakından bir inceleyeceğim. Bakalım hayırlısı artık.
  • Acetylene kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun Allah bir yastıkta kocatsın, Sony tv'lerde kısa vadede düşüş pek olmuyor, gecen seneki model olan 8505c'nin su anki fiyatı 4800 civarında, 2016 modelin indirime girmesi epey sonra olacaktır, kampanya hediye Çeki vs takip edebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Final Getsuga Tenshou

Bu arada bu model hakkında bilgisi olan var mı? SAMSUNG UE 55JU6570

bende bu model ile JU7500 e bakıyorum. Tek fark 3D gibi gözüküyor. Ju7500 de 3D var ama kullanacağım bir özellik olmadığı için 6570 daha yakın geliyor bana.
  • metalmilita kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim bekarsanız darışı başınıza diyeyim 3D yokmuş bu tv de gerçi ben evde 3D izlemeye pek sıcak bakan biri değilimde. Bu özellik olmamasına rağmen bu fiyata değer mi bu konuda yorumunuzu rica etsem. Yada lg samsung da bu fiyata eşdeğer önerebileceğiniz bir tv var mı.
    Televizyonda 3D var, hatta aktif gözlük kullanılıyor panel VA olduğu icin, Samsung ve LG televizyonların görüntü kalitelerinin Sony'ye kıyasla daha kotu olduğunu düşünüyorum, bunu da arkadaşımın aldığı 4K curved Samsung televizyonunu izlediğim icin söylüyorum kendim de Sony kullaniyorum, o yüzden Sony tarafında bu televizyon görüntü kalitesi açısından baya iyi bir tv.
  • Bir arkadaş diğer bir konuda bu şekil bir tablo paylaştı da oradan bakarak söyledim 3D yok diye. Dediğim gibi çok elzem değil benim için. Sadece güzel bir tv almak istiyorum. Zaten hatun bu kadar tv ye verilirmi diyip duruyor. Halletmem lazım bir an önce :)
    Bu mesaja eklenen görseller:

4000 Lira 4K TV Tavsiyesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Acetylene -- 11 Mart 2016; 13:40:21 >

Şimdi tekrar baktım haklısınız 3D yok gibi görünüyor, kaldırmış demekki Sony, bence cok gerekli birşey degil ben tv'yi alalı 1 sene oldu daha hiç kullanmadim, ama tabi siz kullanırım derseniz ya x8505c alacaksınız yada baska markalara bakmanız gerekecek.

Gerçi Burda da var gibi görünüyor ama emin değilim

https://store.donanimhaber.com/97/94/b7/9794b74038ef2e0230293ff1a5c18ce5.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metalmilita -- 11 Mart 2016; 14:43:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: metalmilita

Şimdi tekrar baktım haklısınız 3D yok gibi görünüyor, kaldırmış demekki Sony, bence cok gerekli birşey degil ben tv'yi alalı 1 sene oldu daha hiç kullanmadim, ama tabi siz kullanırım derseniz ya x8505c alacaksınız yada baska markalara bakmanız gerekecek.

Gerçi Burda da var gibi görünüyor ama emin değilim

https://store.donanimhaber.com/97/94/b7/9794b74038ef2e0230293ff1a5c18ce5.png

Bencede çok gerekli değil aslında ama bir arkadaşta o kadar verilmez onu alacağına UF830V al demiş

Yarın bir bakayım sırayla hepsine.

Teşekkürler cevap için.

• Merhaba, Acetylene

Aşağıdaki linklerden gerekli programları indirip DVD ye yazıp yada USB belleğe kopyalayıp mutlaka test edin alacağınız TV yi, programlar virüs testinden geçmiştir...
    Programlar kendi hostingimdedir DL hız sınırlaması yoktur ...

http://1217449485.free.fr/TV.TEST.PROGRAM/TV.TEST.PROG.Albani.CAN.part1.exe
    http://1217449485.free.fr/TV.TEST.PROGRAM/TV.TEST.PROG.Albani.CAN.part2.rar

Toplam Dosya Boyutu 171 MB
    Program Listesi;

Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr Hardware -- 15 Mart 2016; 17:45:49 >

• Programları bir araya toplamamı sağlayan Albani'ye çok teşekkür ediyorum ...
  • üreticiler artık sistemi fazla yoran ve LAG üretimini yükselten 3D desteğini kaldırmaya başladılar sanırım 2016 TPV ler den komple kalktı
    seneye hemen hepsi kalkacak gibi!

ancak 2016 veya 3D si olmayan panellere bakıyorum HIZ konusunda yine aman aman iyi değiller! NEDEN???

çokt basit;mevcut sistem de ıvır-zıvır ne ararsanız vardır,panel değil PC gibi meretler ama bir PC performansı da yok tabiki ve de olamaz!
    +yetmezmiş gibi bir de "işletim sistemi" koydular,yine hız olarak hikaye hale geldiler!

aslında 3D nin kaldırılması da,hıza etki ettiği sonra da zaten insanların çoğunun neredeyse hiç kullanmadığı bu özelliği kaldırarak diğer
    ıvır-zıvır desteklere yer açmak adına bunu yaptılar!!

değişen çok bir şey olamıyor maaesef,bence ne var ne yok alayını kaldırmaları gerekiyor,herkes kendi işini yapmalıdır

yaw Çin li üç-kuruş paraya Androlu MP ler üretiyor,alır takarsanı dertsiz olarak panelini kullanırsın beğenmezsen şutlarsın başka bir MP alırsın
    daha olmadı PC ler ne güne duruyor yaw!! bunun yaptığını kimse yapamıyor hala!

• Merhaba, Albani

Toshiba'dan Gözlüksüz 3D TV hakkında görüşleriniz nelerdir ? Diğer markalar neden denemiyorlar gözlüksüz 3D teknolojisini ...

http://shiftdelete.net/toshibadan-gozluksuz-3d-tv-57246
  • Piyasada tonla 3D Bluray film var bunları gözlüksüz olarak 3D izlemek oldukça keyifli olurdu diye düşünüyorum ...

Ancak Sony bile 2016 yılında sadece üst modellerinde 3D TV üretiyor (XD93, XD94), 3D TV ler yavaş yavaş yok oluyorlar sanki

Bende Sony 40NX700 LED TV var 3D desteği yok, zaten gözlerim bozuk gözlük takıyorum birde 3D gözlük takmak istemiyorum gözlük üstüne gözlük olmuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr Hardware -- 15 Mart 2016; 17:41:54 >
  • tavsiyem epey.com girin.
    elektronikten televizyonu seçin.
    fiyata göre sıralayın.
    bütcenize uygun 3-4 tvseçin, en ince ayrıntısına kadar karşılaştırıyor.

http://www.epey.com/televizyon/karsilastir/732-2530-25957-31146/sony-kdl-60w855b_sony-kd-55x8505b_sony-kd-55x8505c_philips-55pus8700/
    ben şu dördünü beğendim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr Hardware

Merhaba, Albani

Toshiba'dan Gözlüksüz 3D TV hakkında görüşleriniz nelerdir ? Diğer markalar neden denemiyorlar gözlüksüz 3D teknolojisini ...

http://shiftdelete.net/toshibadan-gozluksuz-3d-tv-57246

Tosh dünya da ilk Glassless-3D yi seneler önce üretmişti ZL2 ama tutulmadı! sene 2010/11 idi,diğer üreticilerin hiç birisi Tosh gibi bazı konular da
    "teknoloji" üretemiyordu! Chipset de yine öyle v.s ama herifler geçen sene "Dükkanı" kapattılar tıpkı Pany,Pio ve Sharp gibi

Gözlüksüz tam bitmiş bir uygulama olamadı çünkü çok farklı bir özel çalışması vardı,fiyat da tutmadı v.s ama normal de gözlüksüz TV ler bu mevcut
    eski teknoloji yapısı üzerine oldumu,o zaman olmuyor! bunun için yeni bir panel teknoplojisi gerekiyor,Tosh sadece yine de çok büyük başarı olarak
    eski sisteme bunu uyguladı ama limitleri kısıtlı oldu tabiki,bundan fazlasıy da zaten olamazdı!

++

3D işi ise artık bitti sayılır,bu sene TPV komple bitirdi diğerleri de öyle yapacak çok yakında! bunu da anlatmıştım daha detaylı olarak,böyle "ıvız-zıvır"
    özellikler ve bir takım destekler v.s istemin içine ediyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: alpina001

tavsiyem epey.com girin.
    elektronikten televizyonu seçin.
    fiyata göre sıralayın.
    bütcenize uygun 3-4 tvseçin, en ince ayrıntısına kadar karşılaştırıyor.

http://www.epey.com/televizyon/karsilastir/732-2530-25957-31146/sony-kdl-60w855b_sony-kd-55x8505b_sony-kd-55x8505c_philips-55pus8700/
    ben şu dördünü beğendim.

sen o firmanın elemanımısın?

epey.com sitesi sadece mal satar,işin teknik kısmında hikaye bir yer orası,puanları v.s hepsi sallama ve "satışa yöneliktir" gelmeyin böyle tuzaklara

++

• İlginiz için teşekkür ederim Albani Hocam,

Saygılar,
  • kimsenin elemanı değilim nerden çıkardın.siteyi beğendim sadece.
    SONY KD55X8505C
    SONY KD55X8505B
    PHILIPS 55PUS8700

bu 3ü arasında önerisi olan varmı?
    yardımcı olursanız sevinirim
  • Samsung 55JU7000 güzel gibi göründü ama fiyat mağazalarda nedense çok pahalı. Sanırım fiyat düşmesini yada kampanyaları bekleyeceğim. Öneriler için teşekkürler ama çoğu öneri benim ihtiyaçlarımı karşılamıyor, araştırdıktan sonra bunu farkettim.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.