Şimdi Ara

400 tl ye alınabilecek en iyi makine ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 400 tl limitim var bu fiyata slr makine almak mümkün müdür? Amacım en net , en iyi görüntü. normal digital makinelerde olabilir ama dediğim gibi önemli olan fotoğraf kalitesi.ben biraz araştırdım fujifilm s1800 modelini buldum bu fiyata ama fazla anlamıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

• Seçtiğin makina güzel slr bulabilirsin o fiyata ama film derdiyle uğraşabilirmisin. (Maddi yönden)
  • quote:

Orijinalden alıntı: d.eray

Seçtiğin makina güzel slr bulabilirsin o fiyata ama film derdiyle uğraşabilirmisin. (Maddi yönden)
    s1800 slr değil mi? ve bu film olayı nasıl oluyor yani digital değil mi sonuçta
  • DSLR Like (lensi değişmeyen SLR) makinelere bakılabilir o fiyata aslında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tcebeci -- 6 Ağustos 2010; 0:01:42 >
  • Slr değil slr like slr kısacası ilk kullandığımız fotoğraf makinalarının gelişmişi diye biliriz. Bölümün başında bilgi edine bileceğiniz doküman var. Film masrafıda çok pahalıya patlaya bilir. Birini bilgisayara takıp fotoğrafları görebilirken diğerinde filmi tab ettirmen gerekiyor.
  • 300 e samsung pl 70 alınabilir hd video kaydı mükemmel ,aldım kullanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaptan69

300 e samsung pl 70 alınabilir hd video kaydı mükemmel ,aldım kullanıyorum
    video benim için önemli değil aslında sadece fotoğraf kalitesi önemli.yine de makineyi araştırdım güzel bişeye benziyo önerin için saol
  • 500tl ye belki k100d bulablrsın..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.