Şimdi Ara

400 TL Ekran kartı farkına değer mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, 2 dizüstü arasında kararsız kaldım. Bilgisayarı kullanma amacım en çok grafik programları ve ara sıra boş zamanlarımda oyun oynama.

ilk laptop : Monster Tulpar T7 Amd Grafik Kartlı

diğeri ise : Monster Tulpar T7 Nvidia Kartlı Modeli

bu ikisinin arasında şuan 400 TL gibi bir fark var. Nvidia olan versiyon gerçekten bu kadar farkı hakediyor mu ? Yoksa amd li olan benim işimi görür mü ? Yardımcı olursanız sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: CyberTurk

Merhaba arkadaşlar, 2 dizüstü arasında kararsız kaldım. Bilgisayarı kullanma amacım en çok grafik programları ve ara sıra boş zamanlarımda oyun oynama.

ilk laptop : Monster Tulpar T7 Amd Grafik Kartlı

diğeri ise : Monster Tulpar T7 Nvidia Kartlı Modeli

bu ikisinin arasında şuan 400 TL gibi bir fark var. Nvidia olan versiyon gerçekten bu kadar farkı hakediyor mu ? Yoksa amd li olan benim işimi görür mü ? Yardımcı olursanız sevinirim.

İki kart neredeyse aynı bazı oyunlarda amd daha iyidir. 400 lira az değil ben olsam amd alırım ama şöyle bir şey de var nvidia nın oyun optimizasyonu ve driver desteği AMD de yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Cok fazla oyun oynamam oynarsamda pes yada gta4-5 oynarim bu 3 unu kaldirir mi peki ?

• quote:

Orijinalden alıntı: CyberTurk

Cok fazla oyun oynamam oynarsamda pes yada gta4-5 oynarim bu 3 unu kaldirir mi peki ?

Gta 5 sistem gereksinimleri resmi olarak açıklanmadı ama tahminim en az high olarak açacağı yönünde

• O zaman amd li olan modeli alip aradaki 400 tl farki da ssd ekleyerek satin almak daha mi mantikli :-)

• Merak etme o oyunların hepsini açar.Sıkıntı olan kısım amd nin driverı.Güncelleştirmeler geç geliyor-bazı oyunları yarı güçte kaldırabilicek iken optimizasyon yüzünden r9 da bile 15 fps üzeri çalışmıyor gibi.

Kısacası kafam ileride ağrımasın stabil bir sistemim olsun diyorsan nvidia tavsiye ederim.
  • AMD olanı Alın
  • Biraz iki ekran kartını da araştırdım. Nvidia ekran kartlı laptobu almaya karar verdim. Yardımcı olan tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.