Şimdi Ara

400 RP Çekilişi ve Genel bir sohbet (Kazanan DubSteq) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
4
Favori
3.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence bu oyun hiçbir zaman dengeli deyildi ve dengelenemeyecek dfg olduğu zamanlarda le blanc tek atıyor annie geçen bana 256126 vurdu gibi şeylerden yakınılırdı ve o zamanlar tanklara fazla önem verilmezdi çünkü karşıdaki apc feedlenirse tanklarda tek yiyordu 1 takıma en fazla 1 tank yada 1 tank 1 offtank alınırdı ama artık bir takımda ne kadar tank varsa o takım kazanıyor oyun dengelenemeyecek çünkü birşeyi zayıflatsalar başka bir şey ister istemez güçlü konuma geliyor onu zayıflatsan bu sefer diğeri güçlü duruma geliyor moba türü oyunlar böyledir yapacak bir şey yok bir döngü gibi bişey birdahaki sezon ne olacak merak ediyorum gerçekten bu arada bulunduğum lig silverIII memnun deyilim açıkçası master ligin gelmesiyle artık gold ortalama bir lig gibi geliyor bana seri seri yükseliyorum bakalım sezon bitmeden plat hedefindeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burst damage -- 10 Haziran 2015; 23:56:40 >
  • oyun çok user kaybetti sezon 3 sezon 4 efsaneydi sezon 5 de tutarlılık yok bi oyun 50dk sürerse kimse oynamaz ben 50dk gider csgo emek harçar hiçyokdan kutuları açar eşyaları tl çevirim daha iyi
  • Çekilişe katılmak istiyorum meta sıkıcı.

• Bu sezon benim için gayet normal gidiyor. O kadar değişen birşey yok açıkçası.
  • Sezon iyi geçiyor plat olduk bilene , ekko baya iyi oldu gelmesi sevdim yani ama nerf gelicektir sanırım.

ÇEKİLİŞE KATILIYORUM.

• Çekilişe katılmak istiyorum.

• Oyunu bilmem de oyuncuları çok kötü.
    Omega Teemo için katılıyorum :D

Yaş 18 bu sene üniversite sınavı var diye başlamamıştım bu sene. 3-4 gün önce başladım oyuna daha tam çözemedim şimdilik master yi, jax, annie falan oynuyorum daha 7. seviyeyim

• Dereceli oyun atmıyorum, arkadaşlarla aram zevkli oluyor. Metanın değişmesi gerekiyor acilen. Çekilişe katılmak istiyorum
  • Çekilişe katılmak istiyorum. Bugün bir maçım 1 saat 15dk da bitti. Sup Leona oynadım.Ne öldüm ne öldürdüm full asist kastım. Full tank Leona ilah oluyor 5 kişi arasına daldım gezdim yarı cana indiremediler 40sn de. Tank metası acilen değişmeli. Bir yerden sonra sıkılıyor insan. Full tank Garen,Nasus, ölmüyor. Hele ki Shyvana full tank kasmışsa hem ölmüyor hemde çok vuruyor keza Rumble da öyle.Rumble için BJK maçlarında thaldrin'i izlemek yeterli olur :D . Benim TR serverinde en büyük sıkıntım insanların takım oyunu diye birşey bilmiyor oluşu. Ping ve minimap takibi sıfır oyuncularla dolu. Kule altına girdim 400 canlı bir luxu indirmek için Sup oynuyorum leona ile ve adc sivir.Girmedne önce pingledim totemledim ve E-Q yaptım kuleyi tanklıyorum Sivir ise kule dibi minyon kesti. Sövsen ayıp, rage quit yapsan olmuyor ne yapıcam bilmiyorum. Hele birde feedleyenler varki hiç sorma.Adama yalvarıyorum Allah billah aşkına feedleme afk kal diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DubSteq -- 11 Haziran 2015; 2:09:45 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Magnesium kullanıcısına yanıt
    Dostum yeni meta gercekten cok sıkıcı nedense 4.sezona gore daha isteksiz oynuyorum daha ust liglerde olmam gerektigimi dusunuyorum.Tank metasi mahvetti beni :(

Çekilişe katılmak istiyorum.

• Çekilişe katılmak istiyorum
  • ben su ankı metadan cok memnunum yavas yavas yukselıyorum
  • Çekilişe katılmak istiyorum. Teşekkürler
    Meta başlarda iyiydi ama genelde her oyun late game tankı olan kazanıyor. Bu olayı çok sıkıcı. Bir maç attıktan sonra insanın atası gelmiyor. Bende kısa bir ara verdim ne zaman başlarım bilmiyorum. Belki ramazanda.
  • Oyun keske eskisi gibi kalsaydi.

Cekilise katilmak istiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sezon kötü. Çekilişe katılmak istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adittorie -- 11 Haziran 2015; 5:32:43 >
  • Ekkonun ve renkli kostüm paketlerinin gelmesiyle birlikte oyun tam bir arcade oyuna dönüştü bence. Full tank takımlarda oyun sonu pozisyon almak imkansız adc oynarken. Bana bunu yaşatacak bir kompozisyon görürsem urgot alıyorum Bu arada oyunda an itibariyle yetenek kullanımı sıfır

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.