Şimdi Ara

400 GB SEAGATE SATA 2 16 MB BİLGİSAYARDA GÖZÜKMÜYO

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yeni aldığım hard diskki ilk taktığımda tanıdı (3.sürücü master olarak ) kullandığım hard diskler 250 gb ide, birde 80 gb ide slave var.bu 3. master sata2 hard disk sonradan biçimlendirme yapmadan yanlışlıkla bilgisayar yönetimi disk yönetiminden kaldırdım
    sonradan birdağa tanıtamadım ne bios ta gözüküyo nede disk yönetiminde gözüküyo sizce ne yapabilirim. ?? anakartım p4p800-x asus eski bi kart yani sata jumper ıda takılı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jedah -- 22 Mayıs 2007; 16:34:53 >

• DISKINIZ SAGLAM OLSAYDI HERHALUKARDA BIOSTA GORURDUNUZ DISK GITMIS GARANTI TAVSIYE EDERIM GARANTIYE SOKACAK EVRAKINIZ YOKSA YARDIMCI OLURUM
  • Doğru windows'ta gözükmese bile her türlü setup'ta gözükmesi lazım.
  • zaten yeni aldım nasıl gidiyo bende anlamadım 2 gün oldu alalı şans ya değiştirirlermi yoksa garantiyemi girer
  • asus p4p800 x anakartlar zaten genelde sorunlu. sen, bence başka bir bilgisayara takip dene.
  • 1 gün sonra aldığım yerde hdd değiştirdiler yanlız asus p4p800 x anakartımda bi türlü slave olarak ayarlayamadım 250 ide hdd le çakışıyomu ne tam çözemedim işyerinde denedim sorunsuz çalıştı evde bi türlü ayarlayamadım okadar para veriyon bide uyumsuz oluyo walla insan çıldırıyo
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.