Şimdi Ara

400-700 YTL Arası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
716
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 400-700 Ytl arası foto çekiminde başarılı bi telefon tavsiyesi yapabilirmisiniz? Kangurumdan K790i siparişi vermiştim ama teslimat gecikince sinirlenip iptal ettirdim...adamlarda müşteri hizmetleri olayı çok zayıf...Alacak olduğum telefonun iyi fotograf çekmesi önemli benim için...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arkeolog77 -- 10 Nisan 2007; 20:38:46 >

• Ereyondan aynı makinayı tekrar sipariş et.O fiyat aralığında daha iyi foto çeken bir cihaz yok.
  • Ereyon da paket içeriğinde hafıza kartı gözükmüyo acaba varmıdır?
  • quote:

Orjinalden alıntı: arkeolog77

Ereyon da paket içeriğinde hafıza kartı gözükmüyo acaba varmıdır?

Büyük olasılıkla vardır.İSterseniz arayıp sorun.YArdımcı olacaklardır.
  • mail attım ama cevap gelmedi...
  • quote:

mail attım ama cevap gelmedi...

Hemen cevap gelmez.Yarın ola hayrola
  • Cevaplar için çok teşekkürler...Bişey daha sorsam baymış mı olurum acaba??? Ama sormam lazım! Daha önce ben Koysepeteden N70 almıştım ve servislik bi sorunum hiç olmadı KVK ve GENPA garantisi vardı ama, K790İ de servislik bi durum olursa buradaki (Trabzon) KVK veya GENPA'da sorunumla ilgilenirlermi yoksa muhatabım ereyon mu olur?
    Teşekkürler...
  • quote:

Cevaplar için çok teşekkürler...Bişey daha sorsam baymış mı olurum acaba??? Ama sormam lazım! Daha önce ben Koysepeteden N70 almıştım ve servislik bi sorunum hiç olmadı KVK ve GENPA garantisi vardı ama, K790İ de servislik bi durum olursa buradaki (Trabzon) KVK veya GENPA'da sorunumla ilgilenirlermi yoksa muhatabım ereyon mu olur?
    Teşekkürler...

KVK ve Genpa bakar.
  • Ereyonun cevabını bekliycez o zaman
  • Sony Ericsson K790i belirttiğiniz fiyat aralığında fotoğraf kalitesi açısından en başarılı telefondur...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ..Knight..

Sony Ericsson K790i belirttiğiniz fiyat aralığında fotoğraf kalitesi açısından en başarılı telefondur...

• Bana gerek kalmamış. Siz bitirmişsiniz tüm cavapları.

Arkadaşım hayırlı olsun. Kazasız belesız kullanırsın inşallah. Bir de kasko yaptırmayı unutma. Valla önce sevindim şu imei olayına rahatlarınz, en azından cep telefonu için adam bıçaklamazlar demiştim. Ama çatır çatır imei değiştiriliyor. Güya tüm cihazlarda sabit iemei olacaktı, değiştirilemeyen imei li ciazlar satılacaktı sadece. Hepsi yalan oldu. Boşa çıkmış bir yasa daha. Zaten en başından belliydi adamların senin çalınan telefonun ile değil de kaçan vergiyle ilgili bir yasa çıkardıkları. Zaten işlerine geliyor senn telefonun çalınması. Malum yeni telefon yeni vergi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: DigitalWorld

Bana gerek kalmamış. Siz bitirmişsiniz tüm cavapları.

Arkadaşım hayırlı olsun. Kazasız belesız kullanırsın inşallah. Bir de kasko yaptırmayı unutma. Valla önce sevindim şu imei olayına rahatlarınz, en azından cep telefonu için adam bıçaklamazlar demiştim. Ama çatır çatır imei değiştiriliyor. Güya tüm cihazlarda sabit iemei olacaktı, değiştirilemeyen imei li ciazlar satılacaktı sadece. Hepsi yalan oldu. Boşa çıkmış bir yasa daha. Zaten en başından belliydi adamların senin çalınan telefonun ile değil de kaçan vergiyle ilgili bir yasa çıkardıkları. Zaten işlerine geliyor senn telefonun çalınması. Malum yeni telefon yeni vergi.

O parayı verdikten sonra telefona artık gözüm gibi bakarım...Daha önce sipariş verdiğim kangurum ile ilgili sorunumu çözer çözmez siparişi vericem...Bu K790İ topiği ve fotolar beni S.E ci yaptı şimdiden... Umarım beceripte öle güzel fotolar çekerim...Bide bu gelen telefon yeni sürümüylemi gelir yoksa güncelleme olayı ile uğraşacakmıyım?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.