Şimdi Ara

40 Yıllık Cüneyt Arkın Filmlerinin Diriliş Ertuğruldan Daha İyi Olması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
23
Cevap
0
Favori
611
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Sinema >> Yerli Filmler >> 40 Yıllık Cüneyt Arkın Filmlerinin Diriliş Ertuğruldan Daha İyi Olması
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    6067 Mesaj
    Bir Diriliş izleyen olarak konuyu açan arkadaşa sonuna kadar katılıyorum. Diriliş'i örnek göstermesinin Cüneyt Arkın filmlerine en yakın yapım olmasından kaynaklandığınından dolayı olduğunu düşnüüyorum. Prodüksiyonu en iyi olan dizi bence Muhteşem yüzyıldır onun da kalitesi elbet tartışılır. Şu anki bütçe ve teknoloji o zamanlar olsaydı çok çok daha iyi yapımların sinema ve tv sektörümüzüde yerini alacağını söylebilirdik.

İyi yapımlar çok nadir çıkmakta . Leyla ile mecnun , Ekmek Teknesi , Dağ 2 , Ezel , Tatlı hayat aklıma şu yazıyı yazarken gelen ilk yapımlar. Umarım kalite yavaş yavaş artmaya başlar.

Sinema bölümünde daha güzel mesajlar görmek eleştiriye açık olmak eleştiri yapabilmek çok önemli . Konu dışından bir farkı olmalı bu bölümün...
    |
    |
    Origin ID : Lyfalco - Steam ID : Lyfalco- Uplay ID : Lyfalco Battle Tag : LyFalco#2148

ASUS Z170 Pro Gaming/ Intel® Core™ i7-6700K/ MSI Geforce GTX 1660 Ti GAMING X /KINGSTON HyperX Fury 16GB (2x8GB) 2133MHz DDR4 / Cooler Master Seidon 120V Soğutucu / EVGA 650 GQ 80+ GOLD PSU / 32GB ReadyCache SATA 3.0 SSD+Kingston 120GB V300 + Toshiba 3.5" 500Gb / AOC 23" i2369v GENIS EKRAN LED IPS MONITÖR / DARK N10 KASA
    Profili kapalı üyelere özel mesajdan cevap vermiyorum
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    4 Not
    Onlar için Ertuğrul bey sadece bir propaganda aracı. O kadar para da propaganda için.
    |
    |
    90 lar ve 2000'lerin ilk yarısı dizilerde altın dönemlerdi, hemen hemen bütün yapımlar kendini izletiyordu. Kaygısızlar, üvey baba, Osman sınavın yapımları KV 1-55, acı hayat, asmali konak aklima gelenler.

Genç dizilerine değinirsek Kampüsistan çok kaliteli bir yapımdı ama ne yazıkki underrated oldu. Şuan bakıyorum genç ve okul konseptli bütün diziler çöp. Yeni nesil epey şanssız bu konuda.

Sinemaya deginmiyorum, bazı yapımların dışında (babam ve oğlum vs.) Yeşilçam dan sonra Türk sineması bitti bana göre.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Sayfa:
Reklamlar
SEO
üniversite
SEO
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.