Şimdi Ara

40 sayfa yazı yazıcam yardım edicek olan varmı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yazı yazabilsem inan yardım ederdim hiçbir karşılık olmadan..
  • quote:

Orijinalden alıntı: wampaa

Tarafımca yazılacaktır.

arkadaşla anlaştık ilgilenenlere teşekkürler.
  • başladım yazıya :)
     40 sayfa yazı yazıcam yardım edicek olan varmı
  • Sayfa başı 1 lira mı?10 lira falan derse belki yazan çıkar dedimde 1 lira nedir ya?1 liraya yazdırıp 5-10 liraya satacan demi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: l3ortacine16

Sayfa başı 1 lira mı?10 lira falan derse belki yazan çıkar dedimde 1 lira nedir ya?1 liraya yazdırıp 5-10 liraya satacan demi?

arkadaşım saçmalama lütfen sayfa başı 10 tl yani senin hesabınla 40 sayfa yazıya 400 tl ödemem gerekiyor.konuyu okuduysan vaktim yok dedim ve önemli bir dersin ödevi hoca el ile yazmamızı istiyor.yazıcak arkadaşıda buldum zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OoguzZ92

quote:

Orijinalden alıntı: l3ortacine16

Sayfa başı 1 lira mı?10 lira falan derse belki yazan çıkar dedimde 1 lira nedir ya?1 liraya yazdırıp 5-10 liraya satacan demi?

arkadaşım saçmalama lütfen sayfa başı 10 tl yani senin hesabınla 40 sayfa yazıya 400 tl ödemem gerekiyor.konuyu okuduysan vaktim yok dedim ve önemli bir dersin ödevi hoca el ile yazmamızı istiyor.yazıcak arkadaşıda buldum zaten.

cevap verme hocam konu dışı klasikleri ilk sayfa tamam :)
  • oğuz abime yazıp teslim ettim ödevi 26 sayfa tuttu benim yazım ile söz verdiği gibi hiç bir sıkıntı yaşamadık.
  • quote:

oğuz abime yazıp teslim ettim ödevi 26 sayfa tuttu benim yazım ile söz verdiği gibi hiç bir sıkıntı yaşamadık.

26 - 40 ? Kaç lira aldın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: marea60

quote:

oğuz abime yazıp teslim ettim ödevi 26 sayfa tuttu benim yazım ile söz verdiği gibi hiç bir sıkıntı yaşamadık.

26 - 40 ? Kaç lira aldın

45 TL 21*-22 word sayfasıydı benim yazım muntazam düzgün olduğu için 26 sayfaya sığdırdım .havale ücreti + kargo ücreti yoktu elden alışveriş yaptık .
  • Hayırlı olsun iki tarafında işi görülmüş oldu
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.