Şimdi Ara

40-45 Bin liralık arac önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bende 2008 model 2.5 kasa sedan focus var ortalama 7.5 8 litre yakmasından dolayı elden cıkarıcam 2019 da, hatchback düşünüyorum az yakan çok kaçan tarzı otomobil önerir misiniz, teşekkürler.

• Ben de yaklaşık aynı aralıkta araç bakıyorum. Ibizi, fiesta,polo vs. Ibiza 1.2 için yakıtı çok iyi diyen de var alma çekmez piyasası kötü diyen de.Bu aralıklarla hiç düşünmeden temiz bulabilmek lazımdı ama piyasa malum. Bol şans.
  • Yerinizde olsam şu anki piyasada bırakın aracımı satmayı sımsıkı sarılırdım.Araçınızın fazla yakmasından şikayetcisiniz ama bir noktayı atliyorsunuz araçlar fazla yakmiyor bizim ülkede yakıt pahalı ve ÖTV sabitlemesi kalkması halinde çok daha artacak . En fazla LPG taktırabilirsiniz
  • Bu devirde huyunu suyunu bildiğiniz aracı satıp farklı bir araca geçmek riskli. Kaldı ki 40-45 liraya eli yüzü düzgün araba bulmak da sıkıntı.

Yakıt konusunda da çok bir fark beklemeyin. Sehir içinde her araba çok yakıyor. 1-2 litre daha az yakacak diye başka bir arabaya geçilmez.

En mantıklısı LPG taktırmak.
  • nacker kullanıcısına yanıt
    Dizel aracım arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esco65 -- 6 Ekim 2018; 19:56:8 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.