Şimdi Ara

4 yıl tel takacağım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
1
Favori
3.489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar üniye yeni geçiyorum ve tel takmaya başlayacağım. Sizce bu kötü imaj mı ? Staj görüşmelerinde falan konuşmamdan elenebilir miyim

• Hayır tabikide.
  • ben 1.5 yıl diye başladım yakında 3. yıldönümün olcak. damaklık falan takmazlarsa konuşmayı etkilemiyor. kötü imaj değil insanların hoşuna gidiyor
  • Aa teli telefon anladım amk jdkdosososoapwpw
  • Yok hocam sorun olmaz ya manyak mısın
  • 30 yaşından sonra da takanlar var ne olucak hocam
  • MyLuckyInteger kullanıcısına yanıt
  • 4 yıl çok uzun değil mi
  • bence kötü imaj
  • Hayir tabii ki disinin bozuk olmasi kötü bir imaj

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ribozomal Rna -- 28 Ağustos 2021; 13:2:52 >
  • Firmanın reklam yüzü mu olacaksın? Mühendis falnsan zaten hiçbir mantığı yok bu endisenin.

Bir an once dişlerini düzelt. Ayrık dişli olma iş hayatı boyunca. Bir insanla konuşurken en çok dikkat ettiğimiz bölgeler burun, diş ve gözler oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zamandayolculuketmişadam -- 28 Ağustos 2021; 13:4:21 >
  • Hayır kötü bir imaj değil. Ama gerçekten çok zorlu bir süreç ben takmadan önce insanların abarttığını düşünüyordum ama hiç abartmıyorlarmış hatta daha da kötüydü bu süreç düşündüğümden. Dayanıklı olman,sabırlı olman,doktorunun diyeceklerine uyman çok önemli. Ama şunu da diyebilirim 4 yıl sonunda gerçekten değiyor diyorsun tüm yaşadıkların. Şimdiden geçmiş olsun ve hayırlı olsun
  • Para olsa da ben de yaptırsam. Ön dişlerim yamuk üniversiteye gidiyorum ama tel taktıracak param yok. Şanslısın sevin bence
  • Benim alt dişlerde çapraşıklık var sadece alt dişe yapılabiliyor mu ya gram ugraşasım yok açıkçası neyse böyle devam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kendinigelistirentasrali -- 28 Ağustos 2021; 13:20:57 >
  • Taksiti yok mu

• _Kullanıcı_Adı_ kullanıcısına yanıt
    Fuckerligin gözü çıksın
  • Tak dostum, ben de takacağım, üçlü bir şekilde takışalım.  

:aka maka, dişlerin bozuk olması sadece estetiksel bir sorun değil, aynı zamanda diş çürümelerine de sebep oluyor. Dişlerim neden çürüdü diye ağlarsın.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.