Şimdi Ara

4 Yıl Sonra Sınava Tekrar Hazırlanmak (EA) Tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Başlıktanda söz ettiğim gibi 4 yıl sonra sınava tekrar hazırlanmayı düşünüyorum.Okuduğum bölüme karşı ilgimi kaybetmem bu mesleği bir ömür yapmak düşüncesi uykularımı kaçırıyor.Hukuk için tekrardan sınava hazırlanıyorum ve dershaneye gitmek gibi bir düşüncem yok ama nasıl ders çalışacağımı unutmuş gibi hissediyorum kendimi şimdi sizlere bir kaç sorum var.

Öncelikle durumum:

Mat1: 18-20 Net arası yapıyorum Eksik olan konularım kümeler fonksiyon vs kurallı bil yap konuları ve uzun zamandır görmediğim için yapamıyorum.

Mat 2: Kesinlikle bir şey hatırlamıyorum ama yapacağımdan kuşkum yok

Geometri: Açılar hariç diğerlerini bilmiyorum

Edebiyat: 0

Şimdi sizlere sorum şu:
    Mat1 Temel kavramlardan soru çözmeye başladım ve açıkcası zamanımı öldürüyor gibi hissediyorum.Bilmediğim konulara mı yoğunlaşmam gerekli 0 dan mı başlamalıyım?

Kafamda şu plan var mat 1 için bölüm denemeleri çözüp Eksik konularda ilerlemek istiyorum Üslü sayılardan 10 tane test çözmek istemiyorum ve ya son 3 testlerini çözüp geçmeyi düşünüyorum.

Kullandığım kaynaklar.
    Birey B gelişim serisi
    Karekök Tyt kullanıyorum mat1 için

Sizin fikriniz nedir?

• tyt mat acil /problem apotemi
    Geo acil
    ayt acil+karekök+apotemi fasikül
    Edebiyt limit el kitabı+soru bankası
    Tarij coğrafya limit
    hadi eyvallah

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mat1 için dediğiniz gibi sb lerle vakit kaybetmeyin direkt denemelere geçin zaten 18-19 tyt matematiklere bakarsanız artık bilgi isteyen soru yok ortaokul bilgileriniz o soruları çözebilecek yeterlikte asıl mesele hız ve pratiklik şuanlık süreçte 2-3 günde 1 deneme çözün

hemen mat2 ye başlayın evde çalışacaksanız videolu dersleri öneririm mikail hoca veya kaf gibi

edebiyat için endişe edilecek bir şey yok rahat halloluyor sınav soruları zaten pek zorlamıyor

ve en önemli kısım her zaman ama her zaman ağırlığınız aytde olsun ola ki aytde toplam 65 70 net civarı yapabilirseniz tyt kısmına bakmadan garanti bi şekilde söylüyorum ilk 10k dasınız
  • Beausejour B kullanıcısına yanıt
    Edebiyat vs dediğiniz gibi halloluyor.Benim tek Eksik noktan geometri.Video izleyince Eksik kalıyor çünkü şekil üzerinde çizimler vs yapmayınca hep eksik kalıyor gibi hissediyorum güzel bir konuu anlatım kitabı önerir misiniz. Antremanlarla vs temel seviyesi olan kitapları kullanmak istemiyorum.
  • deli700 D kullanıcısına yanıt
    hiç konu anlatım kitabıyla uğraşmayın youtubeta kenan kara var kendi yazdığı soruları anlatıyor ve pdf veriyor pdflerin hepsini çıkartın kitapçıda spiralletip kitap olarak kullanın ayrıca konu sonunda özellikleri özetlediği ayraçlar var onlar da çok faydalı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.