Şimdi Ara

YAYAYA 103 KM İLE ÇARPTILAR! YETMEDİ İFTİRA ATTILAR! AMA BEN ÖLMEDİM! HAKAN GÖKALP, HASİNE GÖKALP (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
589
Cevap
20
Favori
78.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1168 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • okudum çok üzüldüm , çok geçmiş olsun , son durumun nedir merak ettim ,

ve belkide en cahil ve kışkırtıcı yazılmaması gereken yorum budur ama ,

birileri beni senin durumuna düşürecek , onlari silerim ankaradan , adeleti kendin sağlayacaksın bazen , herşeyini kaybetmişsen,
  • cok cok gecmis olsun. umarim sagligina bir an once kavusursun.

adalet arayisinda umarim karsiligi olan cezayi alirlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kerros

Bu ülkedeki yargı sistemi, sana arzuladığın öz adaleti veremez. O yüzden değerli kardeşim, beklentilerini yükseltme, ne yazık ki bu durum sistemin sorunudur.

Polisin çizdiği krokiler veyahut kusur kanaati önemli değildir. Yargılama yapan mahkeme yerinde keşif yapabilir. Ancak her halükarda kusur raporu alınacaktır. Raporun adli tıp kurumlarından alınmasını talep et.

Ayrıca mücadelende dayanak olarak uzman raporu alarak, dosyaya sunabilirsin.

Sonuç olarak sürücü sanık ceza alacaktır, her halükarda kusurlu.

Oluşacak kusur durumuna göre tazminat davanı açarsın. Bu aşamada yapmış olduğun tedavi masrafların, işgöremezlik tazminatın varsa bakıcı giderlerin vb. istenebilir. Ve ayrıca manevi tazminat talep edebilirsin.

ANCAK ;

Sonuç itibariyle çıkacak ceza ve tazminat ;

1- Seni asla vicdanen rahatlatmayacaktır,
    2- Maddi olarak oldukça ferahlatmayacaktır,

Yani bu sistemde ve hukuk düzeni içerisinde, taksirli yaralama eylemine bağlı olarak yürüteceğin adli süreçte, bu konuyu "hayatının meselesi" yapma. Konunun uzmanı ve güvendiği avukat arkadaşlarımla çalış ancak hayatının konusu bu davalar silsilesi olmasın.

Aksi takdirde, bugüne kadar yaşadığın manevi acılar, beklediğin, arzuladığın sonuçların alınamamasıyla birlikte artacaktır.

Hayatına kalabildiğin noktadan itibaren devam et. Bunlar hem bir abin olarak, hem de bir hukukçu olarak düşüncelerimdir. Bu demek değildir ki, seni haklı görmüyorum veya senin düşüncelerini anlayamıyorum. Sadece senin daha fazla üzülmemen ve yıpranmaman için öneride bulunmak istiyorum.

Çok geçmiş olsun.

-2019 yılına kadar trafikte araç önceliği hakimken, yapılan düzenlemelerle yaya önceliği ilkesi benimsenmiştir. Ancak buna rağmen sistem düzelmeyecektir.
    Merhaba yoldaş. Emsalleri inceledim. Dediğin gibi gerçekten komik derecede cezalar ve tazminatlara karar veriliyor.

Kendimi buna hazırladım. Çıkabilecek sonuçlara karşı hazırım. Ancak verilen sonuç muhtemelen tatmin etmeyeceği için uçurumun sonuna kadar yürüyeceğim.

Elimden gelen tüm hukuki haklarımı kullanacağım. Ama hiç belli olmaz bir kıvılcım tutar ve her şey değişir.

Sadece kendim için değil, tüm insanlar için mücadele ediyorum. Umuyorum ki bu sayede belki bir şeyler değişir. İnşallah öyle olur diyorum sevgili dostum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozzzy222

okudum çok üzüldüm , çok geçmiş olsun , son durumun nedir merak ettim ,

ve belkide en cahil ve kışkırtıcı yazılmaması gereken yorum budur ama ,

birileri beni senin durumuna düşürecek , onlari silerim ankaradan , adeleti kendin sağlayacaksın bazen , herşeyini kaybetmişsen,
    Aklıma gelenleri sayayım.

sağ dizim çatladı, menisküste hasar, bi de 3.5 cm baker kisti.

sol omuz akromioklavikular grade 3 dislokasyon.

sağ omuz parçalık deplase (kemikten ayrılmış) kırık 5-6 parça kadar en büyüğü 3.5 santim + suprasupinatus yırtık, subscapularis yırtık, infrasupinatus yırtık, glenoid labrum anteriorinferior ve anteriorsuperior yırtık.

bel ve boyundaki disklerde hafif diffuzal bulgingler.

sol kulakta işitme kaybı yarıya yakın. sol kulakta tinnitus (çınlama) 7-24 diiit diye öten bir ses.

beyinde nekroz bölgesi (ölü bölge) beyinde ensefolamalazik bölge (erimiş bölge) beyinde hemorajik bölgeler (kanamadan sonra hasar kalan bölgeler)

• quote:

Orijinalden alıntı: Semih Güzey

Aklıma gelenleri sayayım.

sağ dizim çatladı, menisküste hasar, bi de 3.5 cm baker kisti.

sol omuz akromioklavikular grade 3 dislokasyon.

sağ omuz parçalık deplase (kemikten ayrılmış) kırık 5-6 parça kadar en büyüğü 3.5 santim + suprasupinatus yırtık, subscapularis yırtık, infrasupinatus yırtık, glenoid labrum anteriorinferior ve anteriorsuperior yırtık.

bel ve boyundaki disklerde hafif diffuzal bulgingler.

sol kulakta işitme kaybı yarıya yakın. sol kulakta tinnitus (çınlama) 7-24 diiit diye öten bir ses.

beyinde nekroz bölgesi (ölü bölge) beyinde ensefolamalazik bölge (erimiş bölge) beyinde hemorajik bölgeler (kanamadan sonra hasar kalan bölgeler)

Alıntıları Göster
    Hocam ne iyi ki şuan bizle buradasınız ve size yapılan ama hepimizin şu anda başına gelebilecek onursuzluk, insani olmayan şeyleri, Türkiye'de adaletin ve polisin geldiği noktayı bizimle paylaşıyorsunuz. Başınıza gelen bir cinayet teşebbüsü niteliğinde, bunu anlamak için hukuk bitirmeye gerek yok. Eğer böyle değerlendirilmez ise yaşamak zorunda bırakıldığınız tüm rezil olaylar her yerde (gerek sosyal medya, gerek televizyon vb.) anlatılmalı, unutulmamalı.

Sizden ricam, lütfen bize yaşadıklarınızı unutturmayın; adalet yerini buluncaya kadar bizi güncel tutun. Sizin için yaşadıklarınızı tekrar hissedeceğiniz için çok zor olacak biliyorum, ama tüm yasal süreci ve gerçekleşen kanunsuzlukları detaylı bir şekilde anlatın, gerekirse video çekin; tüm televizyon şirketleri ile iletişime geçin ve sosyal medyada paylaşın.

• adalet bu topraklardan gideli çok oldu
  • Çok geçmiş olsun hocam, umarım adalet yerini bulur. Ekşi sözlük yazarlığı olan birisi konuyu oraya taşırsa daha çabuk duyulabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok geçmiş olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Semih Güzey

Küfürden utanmıyor bunlar. Sen dua et dostum. O yeterli bana. Çok sağ ol.

Alıntıları Göster
    Tabi ki kardeşim, aklıma geldikçe dua ederim, tez zamandan eski sağlığına kavuşursun İnşAllah.

• Çok geçmiş olsun. Ummuyorum adalet yerini bulmaz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ülkede adalet kalmadı.
    Tecavüzcü serbest
    Kaspçı sen daha adliyeden çılmadan kapıda seni karşılıyor.
    Polisi arasan gelene kadar zaten öldün.

• Ekşide başlık açtırsın birisi. Ota boka duyar kasacaklarına şu kardeşimizin sesini duyurmasına yardımcı olsunlar bare.

• Adalet yok bu topraklarda. Güçlünün sözü geçiyor. Acı gerçek

• Semih Güzey kullanıcısına yanıt
    Semih güçlü ol dik dur hayatta kal!

Sen bu ülkede kaybolan adaletin simgesisin kardeşim. Sen ölüme direndin ve sana ve senin gibi nicelerine bunu yapıpta hiç bir şey olmamış gibi hayatına devam eden şeref ve haysiyet yoksunu 3 kuruş parası olan insan görünümlü bir köpek kadar karakteri olmayan aşağılık yaratıklarında yaptıklarının karşılığını ödemek zorunda olduklarının göstergesi olacaksın.

Eminim avukatları ve kendileri tek tek bu başlığı okuyorlardır. Bu başlığı hemen ekşisözlüğede taşıyın!

Paranız, tanıdıklarınız sizi kurtarmayacak! O lüks ve şatafatlı hayatınız artık sonuna kadar özgürlüğünüzden yoksun ve rezil bir şekilde geçecek. Gelip o dava günü suratınıza tüküreceğim.

Senin gibi nicelerine umut ol Semih! bakalım milyonların tepkisi karşısında paraları kendilerini kurtarmaya yetecek mi!

• quote:

Orijinalden alıntı: Elsa

Hocam ne iyi ki şuan bizle buradasınız ve size yapılan ama hepimizin şu anda başına gelebilecek onursuzluk, insani olmayan şeyleri, Türkiye'de adaletin ve polisin geldiği noktayı bizimle paylaşıyorsunuz. Başınıza gelen bir cinayet teşebbüsü niteliğinde, bunu anlamak için hukuk bitirmeye gerek yok. Eğer böyle değerlendirilmez ise yaşamak zorunda bırakıldığınız tüm rezil olaylar her yerde (gerek sosyal medya, gerek televizyon vb.) anlatılmalı, unutulmamalı.

Sizden ricam, lütfen bize yaşadıklarınızı unutturmayın; adalet yerini buluncaya kadar bizi güncel tutun. Sizin için yaşadıklarınızı tekrar hissedeceğiniz için çok zor olacak biliyorum, ama tüm yasal süreci ve gerçekleşen kanunsuzlukları detaylı bir şekilde anlatın, gerekirse video çekin; tüm televizyon şirketleri ile iletişime geçin ve sosyal medyada paylaşın.

Alıntıları Göster
    Yoldaş selam. Çok güzel konuştun. Belki saatlerce düşünsem yazamayacağım sözleri.

İnan bana ardımda sizlerin desteği oldukça bunun peşini asla bırakmayacağım.

Muhtemelen 2 günde 1, belki her gün yeni bir video yayınlayıp yaşananları detaylarıyla anlatacağım.

Tüm televizyon kanallarına gönderdim videoyu. Ancak sanırım işin içinde polisler olduğu için bulaşmak istemediler.

Forumda hiç beklemediğim şekilde en başta görünüyor konum. Bu desteğinizi asla unutmayacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ScknNet

Ülkede adalet kalmadı.
    Tecavüzcü serbest
    Kaspçı sen daha adliyeden çılmadan kapıda seni karşılıyor.
    Polisi arasan gelene kadar zaten öldün.
    Aklıma getirdiğin bir diğer nokta, benim yüzüm tanınmaz hale gelmiş heryer kan revan olmuşken ambulans 27 dakika sonra gelmiş. Düşünün kaç dakika farkla hayatta kaldım.
  • Geçmiş olsun kardeşim, inşallah o şahıslar hem kanun hem de Allah'ın adaletinde en ağır cezayı alırlar. Hakkını sonuna kadar ara, umarım her şey istediğin gibi olur.
    Sana bir şey anlatayım. Benim kuzenim 7 yıl önce üniversiteyi bitirdikten sonra girdiği KPSS de yanlış hatırlamıyorsam 96 puan alarak iyi bir memuriyet kazandı. Gittiği şehirde daha ikinci iş gününde işten eve dönerken tıpkı senin gibi bir kaza geçirdi ve vücudun da otuzdan fazla kırık oluştu. Ne yazık ki birkaç gün komada kaldı ve vefat etti. Ona aşırı hızlı çarpan şahıs hiç bir şey olmamış gibi hayatına devam etti. Tabii ilahi adalet ne zaman tecelli eder bilemeyiz ama hukuki adalet işe yaramadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: MeMETH_

Semih güçlü ol dik dur hayatta kal!

Sen bu ülkede kaybolan adaletin simgesisin kardeşim. Sen ölüme direndin ve sana ve senin gibi nicelerine bunu yapıpta hiç bir şey olmamış gibi hayatına devam eden şeref ve haysiyet yoksunu 3 kuruş parası olan insan görünümlü bir köpek kadar karakteri olmayan aşağılık yaratıklarında yaptıklarının karşılığını ödemek zorunda olduklarının göstergesi olacaksın.

Eminim avukatları ve kendileri tek tek bu başlığı okuyorlardır. Bu başlığı hemen ekşisözlüğede taşıyın!

Paranız, tanıdıklarınız sizi kurtarmayacak! O lüks ve şatafatlı hayatınız artık sonuna kadar özgürlüğünüzden yoksun ve rezil bir şekilde geçecek. Gelip o dava günü suratınıza tüküreceğim.

Senin gibi nicelerine umut ol Semih! bakalım milyonların tepkisi karşısında paraları kendilerini kurtarmaya yetecek mi!
    Dostum senin bu yazdıklarından sonra ben sonu uçurum bile olsa yürürüm.

Lütfen takipte kal. Lütfen. Hemen her gün yeni paylaşımlarla güncelleyeceğim hem konuyu hem sosyal medya hesaplarımı.

Anlayacaksın ki bugün gördüklerin daha hiçbir şey. Anlayacaksın ki çok daha fazlasıyla mücadele ediyorum, savaşıyorum.

Beni davamda yalnız bırakmadığınız için size minnettarım dostlarım. Ülkem için, vatanım için, insanlık için, mağdurlar için, hakkını alamayanlar için, adalet için, her birimiz adına son nefesime kadar savaşacağımdan şüpheniz olmasın.

• Karşı tarafın güçlü yerlerde tanıdıkları olabilir, bu olayı milletvekillerine veya kanaat önderlerine duyurmak gerekiyor.

Malesef Türkiye'de işler böyle yürüyor, kimin adamı daha güçlüyse haklı taraf o oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: B_O_S_S

Geçmiş olsun kardeşim, inşallah o şahıslar hem kanun hem de Allah'ın adaletinde en ağır cezayı alırlar. Hakkını sonuna kadar ara, umarım her şey istediğin gibi olur.
    Sana bir şey anlatayım. Benim kuzenim 7 yıl önce üniversiteyi bitirdikten sonra girdiği KPSS de yanlış hatırlamıyorsam 96 puan alarak iyi bir memuriyet kazandı. Gittiği şehirde daha ikinci iş gününde işten eve dönerken tıpkı senin gibi bir kaza geçirdi ve vücudun da otuzdan fazla kırık oluştu. Ne yazık ki birkaç gün komada kaldı ve vefat etti. Ona aşırı hızlı çarpan şahıs hiç bir şey olmamış gibi hayatına devam etti. Tabii ilahi adalet ne zaman tecelli eder bilemeyiz ama hukuki adalet işe yaramadı.
    Başın sağ olsun güzel yoldaş. Kaybını geri getiremem, ama kuzeninin sesi olabilirim. Onun ve diğerlerinin...

İnşallah bu ses hep bir ağızdan öyle gür çıkar ki, bir şeyleri değiştirmek zorunda kalırlar.

İsteğim o ki zorunda kalmadan, bu yanlışı kendileri fark ederek düzeltsinler ki daha fazla can yanmasın.

Çok zor değil, Amerika'da, Avrupa'da, Avustralya'da nasılsa öyle. Kopyalasalar yeter. Roma'yı baştan fethetmeye gerek yok.

İnşallah her şey çok güzel olacak dostum. Seni ve kuzenini asla unutmayacağım.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.