Şimdi Ara

4 tane film arıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ana konu olarak 2 tane konu var galiba. Sürü psikolojisine uyarak diğer üyeler de bireysel izlediği filmi bulma konusı açtığından ben de aynı yolu izliyorum. Sayın yöneticiler konum kurallara aykırı ise lütfen gerekli linki konu altına belirtiniz.

İlk film;

Gerilim korku türevi bir film olsa gerek. Ortada bir cinayet var sanırım zanlı aranıyor. Yıllar önce izlemiştim. Veranda gibi bir yerde elinde ses kaydedici olabilir kadın erkek hatırlamıyorum. yatak kanlı ve yatağın üstüne serpilmiş fotoğraflar olabilir yatak kansız da olabilir. Hatırladığım anahtar kelimeler bunlar.

İkinci film;

çocuk elinde kalem yuvarlak halkalar çiziyor baya çiziyor ama bir yandan bağırıyor adam görünce ağlıyor. yine korku filmi. dini ögeler taşıyan bir film olabilir. diğer hatırladığım nokta özür dilerim adam karavanın kapısını çalıyor kadın açıyor, adam kadının iç çamaşırını indiriyor daha sonra karanlık sahneler.

Üçüncü film;
    Cüceler var korku filmi gene küçük cocuk var korkuyor. bu kadar hatırlıyorum.

Dördüncü film;
    boğulma vakası olabilir iskele var iki tane kadın iki tane erkek var muhtemel.

Filmkoliklerin bulabileceğini umuyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alfred W. -- 27 Ekim 2017; 2:3:34 >

• 3.cü film inhabited (2003) olmalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X kare -- 27 Ekim 2017; 2:48:13 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sallıyorum 2. film The Omen (2006) olabilir mi?

Ayrıca bu tip film soruları için sabit bir konu var.https://forum.donanimhaber.com/adini-hatirlayamadiginiz-filmleri-buraya-sorunuz--31599917 oradan sorun ki kirlilik olmasın.
  • X kare kullanıcısına yanıt
    bakmam lazım filme teşekkürler
  • Kartal Göz kullanıcısına yanıt
    malesef değil. Ana konudan devam edeyim teşekkür ederim link için
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.