Şimdi Ara

4. Nesil Apple TV Ana Konusu. KODI GELDİ !!! (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.926
Cevap
65
Favori
106.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • güncelleme yapan var mı acaba? herhangi bir sorunu falan var mı?

birde mesela infuse, vlc vs gibi programlarla ağdaki videoları oynatabiliyoruz. bu şekilde fotoğrafları da görmemiz mümkün değil mi acaba? illa ki itunesle foto gösterimi yapıyor cihaz ?
  • brownness kullanıcısına yanıt
    bende aynı dertten müzdaripdim ancak western digitalin bulut depolama özellikli hdd sini apple tv ye bağladım ve yine wd ye özel paralı bir program var apple tvde, onu satın aldım. fotoğrafları görebiliyorum artık.Tabi başka hdd modeme bağlı olsa gösterirmiydi inanın onu bilemiyorum.
  • cuins kullanıcısına yanıt
    easycloud diye bir program mı dediğiniz? 10 tl fiyatı var. bende wd harddisk te kullanıcam ama diğer hdd leride destekleyen bir pro olsa daha iyi olurdu.

ekleme: sanırım bütün hddleri destekliyor. programı yapan kişinin başka app larıda var, ücretsiz olan bir programı ile denedim ;

buhttps://itunes.apple.com/us/app/easycloud-for-dropbox-onedrive-and-google-drive/id1102013023?mt=8

fotoğrafları görüyor ama free olduğu için biraz sıkıntılı gösteriyor. ama bilgisayarıma, wd hdd ye ve başka hdd ye hepsine bağlanıp gösteriyor resimleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brownness -- 26 Eylül 2017; 11:43:0 >

• Ücretsiz ip tv programo geldi.

Gayet güzel çalısıyor.m3u8 dosyaları tanıyıp resimli listeliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ismi nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: GOKMENM

Ücretsiz ip tv programo geldi.

Gayet güzel çalısıyor.m3u8 dosyaları tanıyıp resimli listeliyor.

Uygulamanın adı nedir?

Bir ekran görüntüsü paylaşabilir misiniz

Teşekkürler

• stream player

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GOKMENM -- 26 Eylül 2017; 17:51:38 >
  • brownness kullanıcısına yanıt
    aynen ismi easycloud programın fotoğrafları gösteriyor.
  • Sa..

Apple tvde Amerika içeriğini seyredebilir miyim? Oluyorsa tarif ederseniz sevinirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tek çaresi vpn yada Proxy üzerinden kendini Amerika’da göstermen. Tabi netflix gibi apple da vpn kontrolü yaparıyorsa o da işe yaramaz. Ben denemedim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ARKADAŞLAR BEN AİRPLAY DEN CANLI YAYIN GÖNDERDİĞİMDE TV GÖRÜYORUM. AMA TAM EKRAN YAPINCA ORTADA YUVARLAK DÖNÜYOR DÖNÜYOR KAPANIYOR. SEBEBİNİ BİLEN VARMI ACABA

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ElPoderoso

Apple TV için aliexpress'den aldığım kumanda koruma kılıfı.

https://tr.aliexpress.com/item/Silicone-Case-Rubber-Dust-Proof-Protective-Cover-Skin-Case-for-Apple-TV-4th-Remote-Control-Controller/32803887536.html

1.68$

merhaba kılıftan memnun musunuz acaba ben de almayı düşünüyorum. Bir de kumanda da iz falan bırakır mı acaba zamanla

• android cihazlardan screen mirror programları çalıştırıyordum eskiden. şimdi çalışmıyor.
    yöntemi yokmudur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: `bELa

quote:

Orijinalden alıntı: ElPoderoso

Apple TV için aliexpress'den aldığım kumanda koruma kılıfı.

https://tr.aliexpress.com/item/Silicone-Case-Rubber-Dust-Proof-Protective-Cover-Skin-Case-for-Apple-TV-4th-Remote-Control-Controller/32803887536.html

1.68$

merhaba kılıftan memnun musunuz acaba ben de almayı düşünüyorum. Bir de kumanda da iz falan bırakır mı acaba zamanla

Çok memnunum. Bu cihazın en zayıf tarafı kumandası. Devamlı kaygan olduğu için elden düşüyor ve kumanda aşırı pahalı. Böyle bir koruma çok iyi oldu.

• arkadaşlar selam. yeni taşındım, daha önceki evimde apple tv kabloyla modeme bağlıydı, hiçbir sorun yoktu. yeni evde bu mümkün değil, superonline fiber kullanıyorum, daha öncede böyleydi. son güncelleme de geldi cihaza, anlamadığım konu şu, youtube, turkcell tv+ gibi uygulamalarda zerre takılma yok, wi-fi ile full çekiyor görünüyor. 1080p sorunsuz açılıyor bu uygulamalarda. ancak fragmanları izlemek için imovie i açtıgımda fragmanların % 90 ı 10 ila 15. saniye arasında donuyor ve görüntü kalitesi düşerek göstermeye devam ediyor bazen etmiyor bile. işin tuhafı pause yapıp devam ettirsemde birsey değişmiyor ve hep aynı saniyede yapıyor. ama misal başka bir fragmanda böyle bir olay yaşamıyorum. benzer bir sorun yaşayan varmı ? illa kablolumu bağlamak lazım ?
  • airport34 kullanıcısına yanıt
    Hocam aynı sorun bende de var uzun süredir. Nasıl çözüleceğini bilmiyorum.

• G.Ceylan kullanıcısına yanıt
    Are you searching for the bluehost black friday 2017 discount offers for web hosting 2017 ? We got you covered ! Blueshot is one of most popular web hosting provider in the industry for many years

We all love listening to music. No matter how tensed or angry you are, listening to good music can always make you feel better. When I mention good music, I am referring to the actual good music and not crazy Bollywood songs. You can download Spotify Premium APK and start listening to some really good music right away!

VPN stands for virtual private network and “Droid” comes from the word Android.Droid VPN PREMIUM is one of the most safest VPNs that allows you to change your native IP address to the IP address of any of the countries like USA, Canada, China, UK etc.

If you are a true lover of Puzzle games then you should try and Download Monument Valley Apk For Android.

• quote:

Orijinalden alıntı: soar

Hocam aynı sorun bende de var uzun süredir. Nasıl çözüleceğini bilmiyorum.

çok sinir bozucu birşey ve mantığını bir türlü çözemedim
  • Türkiye uyumlu periscope çıkmış
    hayırlı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akemals42 -- 7 Kasım 2017; 11:21:16 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.