Şimdi Ara

4. Nesil(2010-2011) iPod Touch (Ana Konu) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.405
Cevap
19
Favori
385.477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: med_cezir197

quote:

Orijinalden alıntı: Rammstein

quote:

Orijinalden alıntı: mz~

quote:

Bu araada arka kamera 960x720 px çekecek galiba. Sitesinden baktım aynen şöyle yazıyor:

Video recording, HD (720p) up to 30 frames per second with audio; still photos (960 x 720) with back camera

Koyulaştırdığım bölümde öyle yazıyor sanırım. Ön kamera da VGA resim çekecekmiş

Kamerası dandik o zaman 0.7 mp?

Aynen öyle 720p video çekiyor VGA gibi kamerası var Donanımsal olarak daha iyi olduğu kesin gibi kameranın. Yazılımlarla arttırılmasını bekleyeceğiz artık

720p video hd videodur o video çözünürlüğü bide kötü diyorsunuz bak böyle olucak video kalitesihttp://www.dailymotion.com/video/xdtdm6_iphone-4-video-river-part-2_tech . resim çözünürlüğü kaç o önemli ?

Yanlış anlatım olmuş Resim çekme için dedim noktalama işareti koymayınca öyle oldu

• Arkadaslar, 32GB 299, 64GB 399 USD olacak ABD'de. Ona gore fiyat hesaplayin.
  • 32:450
    64:600 olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: canlion70

32:450

64'ün fiyatı gerçekten iyi. Bu arada Jiroskop neymiş ya mükemmel ötesi o ne öyle ya müthiş ağzım açık kaldı

Cahil muamelesi yapmayın İlk defa gördüm
  • Ya bir olacak şimdi bu yeni iPod Touch 4 ile 3 arasında kamera, face time, işlemci, retina ve gyroscope dışında bir fark var mı? İkinci sorum: Apple, 4 çıktıktan sonra 3G'lerle ilgilenmeyi ve onlar için oyun çıkarmayı durdurur mu? Sorular için özür dilerim cahillik işte.
  • quote:

quote:

32:450

64'ün fiyatı gerçekten iyi. Bu arada Jiroskop neymiş ya mükemmel ötesi o ne öyle ya müthiş ağzım açık kaldı

Cahil muamelesi yapmayın İlk defa gördüm

Ne diye cahil muamelesi yapalım biz sanki jiroskopla mı büyüdük :D. Yalnız arkadaşın verdiği fiyatlar direk alırsak elde edeğimiz fiyatlar ama getirtenlerden alırsak ilk zamanlarda 32 GB'lığı 600 TL'ye satan da olacaktır.

@canlion70

Evet farklar onlar ve birde wi-fi n desteği var. Hayır durmaz çünkü iPhone 3Gs, 3G, 2G ve iPod Touch 1G, 2G, 3G cihazlarının ekran çözünürlükleri 320x480 piksel. 2 cihaz için 6 cihazın desteğini de çekmezler ama bu retina ekranlar için olacak uygulamaların grafikleri daha iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgehankalkan -- 2 Eylül 2010; 0:21:22 >

• Arkadaki kamera 0.7 megapiksel mi?
  • Evet ama 720p çekiyor. Benim soruma yanıt yokmu?
  • quote:

Ya bir olacak şimdi bu yeni iPod Touch 4 ile 3 arasında kamera, face time, işlemci, retina ve gyroscope dışında bir fark var mı? İkinci sorum: Apple, 4 çıktıktan sonra 3G'lerle ilgilenmeyi ve onlar için oyun çıkarmayı durdurur mu? Sorular için özür dilerim cahillik işte.

+ olarak RAM farkı da var galiba. Apple durdurmaz sanıyorum oyun çıkarmayı. Kesin olarak konuşamadım ben de bilmiyorum tam olarak bir bilen teyit etse iyi olur.

@Ribonucleic Acid

Evet aynen öyle Ekranın çözünürlüğünde
  • arkadaşlar fotoyu koydum tabi çıktıysa ilk defa kuyuyorum foto yüklemeyi (yüklenmemiş ise özür dilerim ) galiba vga degil bi bakın fotoya

4. Nesil(2010-2011) iPod Touch (Ana Konu)
  • quote:

Orijinalden alıntı: A_R_D_A

arkadaşlar fotoyu koydum tabi çıktıysa ilk defa kuyuyorum foto yüklemeyi (yüklenmemiş ise özür dilerim ) galiba vga degil bi bakın fotoya

Zaten çekilecek olan fotoğrafın çözünürlüğü ekran çözünürlüğüyle yakın olduğu için güzel duruyor.

@canlion70

2 mesaj alta bak.

• quote:

Orijinalden alıntı: A_R_D_A

arkadaşlar fotoyu koydum tabi çıktıysa ilk defa kuyuyorum foto yüklemeyi (yüklenmemiş ise özür dilerim ) galiba vga degil bi bakın fotoya

VGA değil zaten onun gibi. 960x720px bence az. iPod'da yeterli olabilir ama bilgisayarda az gelir diye düşünüyorum. Aman bulduk da bunuyoruz ha sanki daha önceki iTouch'larda kamera vardı. Öbür cebimde de 5800'ı taşırım sadece fotoğraf çekip telefon olarak kullanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Harley-Davidson -- 2 Eylül 2010; 0:39:19 >

• yha bn samsung monteyle kullanıcam .Monte yi telefon + mesajlaşma touch kamera çekme video çekme face girme müzik dinleme
  • Arkası artık aliminyum değil paslanmaz çelik. Bu da bir "+" bence. Daha zor çizilir heralde artık.
    Edit:Sanırım önceden de paslanmaz çelikmiş iPod touch'ların arkası. Kullandım ama bana daha çok aliminyum gibi gelmişti, biri açıklık getirebilir mi bu konuya?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mykt -- 2 Eylül 2010; 1:16:12 >
  • birleşip yurtdışından sipariş etsek apple store fiyatına en yakın biçimde satın alamazmıyız arkadaşlar?

birde bu jiroskop tam olarak ne işleve yarıyor? biraz baktım ama tam cevap alamadım. :)

"Jiroskop ise oyunlarda daha gerçekçilik katacaktır. Aşağıdaki vidyoda gördüğünüz gibi oyunu sanki içindeymiş gibi oynamamızı sağlayacak."

daha fazla detayı nedir bu jiroskopun? :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boraezer -- 2 Eylül 2010; 1:11:26 >
  • Apple Store'da 1 week shipping diyo 4 için. Ama yenilenmeyen model classic 24 hours shipping. nano ve shuffle'da 1 week shipping. demek daha tanıtılacak.
  • ben yurt dışından bir arkadaşa aldırcam acaba faturasını kendi adıma çıkarttıra bilirmiyim ?
  • jiroskop telefonu hareket ettirdiğinizde bilgisayarda oyunlarda mouse'yi hareket ettirince görüntü yana kayar ya onun gibi ama sanal bu. :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: harabe-kral

ben yurt dışından bir arkadaşa aldırcam acaba faturasını kendi adıma çıkarttıra bilirmiyim ?

internet satıcıları yurtdışından bu tip cihaz gönderilerinde alıcı adını faturaya yazdırabiliyorsa arkadaşında yapabilir diye düşünüyorum. [kendi fikrim yinede araştır biraz daha. ]
  • quote:

jiroskop telefonu hareket ettirdiğinizde bilgisayarda oyunlarda mouse'yi hareket ettirince görüntü yana kayar ya onun gibi ama sanal bu. :D

doğru mu anladım mesela yan tutunca görüntünün sağa veya sola doğru gitmesi falan bu gibi bişey mi?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.