Şimdi Ara

4 klima arasında kaldım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar 4 klima arasında kaldım lütfen yardım edin
    1-mitsubishi heavy 12.000btu inverter(DXK12Z2-S) (1850 ytl)
    2-sharp AYXP12FR 12000inverter (2000 ytl
    3-zibro S 2035 inverter 10000 (1900ytl peşin
    4-toshiba RAS 13 SKV (2000ytl)

• bir kişi yokmu yardımcı olacak
  • quote:

Orjinalden alıntı: blueshine

arkadaşlar 4 klima arasında kaldım lütfen yardım edin
    1-mitsubishi heavy 12.000btu inverter(DXK12Z2-S) (1850 ytl)
    2-sharp AYXP12FR 12000inverter (2000 ytl
    3-zibro S 2035 inverter 10000 (1900ytl peşin
    4-toshiba RAS 13 SKV (2000ytl)

Mitsubishi Heavy yerine genelde, Mitsubishi Electric (www.klimaplus.com.tr) tavsiye ediliyor.
    Birkaç yerde, Sharp'ın sesinin yüksek olduğunu okudum.
    Daikin, Fujitsu, Panasonic modelleri de güzel görünüyor.
    Panasonic'te servis problemi varmış.

Ben de 12.000 BTU inverter bir klima almayı düşünüyorum; ama karar veremedim. Sessizlik ve enerji tasarrufu birinci önceliğim. Filtre, hava temizleme gibi özelliklere önem vermiyorum.

• bu hafta alacağım artık lütfem yardım
  • quote:

bu hafta alacağım artık lütfem yardım

Sevgili blueshine,

Yaptığın sıralamada benim önereceğim klima maalesef yok. Bende forumda klima araştırması yaparken aldığım klima hiç aklımda yoktu. Birkaç arkadaşın tavsiyesiyle aldım ve çok memnunum. Hem tüketim değeri, hem performansı hemde sessizliği beklentilerimin çok üzerinde.

Klima hangisi mi?

Tabiki Fujitsu ASYA inverter serisi
  • toshiba dan şaşma derim
  • Yazdiginiz listede mitsibushi elecktrik yok ama bir Mitsibushi elecktrik MSZ GC35(12000 BTU) FIYATI:1800 YTL PESIN) kullanicisi olarak bu urunu size
    gonul rahatligi ile önere bilirim. Listedeki sharp serisi ile bu urunu karsilastirdim bizzat gordüm simdi egri oturup dogru konusalim sharp sekil olarak daha guzeldi ama perfromans olarak mitsibushi ses olarak da fark vardi. Ben yerinizde olsam Daikin, mitsibushi elecktrik ve toshiba uclusunden fiyat olarak size uyan birini alirdim.
  • tüm tanıtımcı arkadaşlara sesleniyorum eğer bu cemele arkadaşın bahsettiği klimayı bana 1800 e alacak varsa hemen alacağım şu mitsubishi
  • quote:

tüm tanıtımcı arkadaşlara sesleniyorum eğer bu cemele arkadaşın bahsettiği klimayı bana 1800 e alacak varsa hemen alacağım şu mitsubishi

Az önce fiyatlara baktım o klimayı 1900 ytl den aşağı satmıyorlar. Bu fiyat güzel bu klima için,
  • Ben mayis ayinin sonu itibari ile almistim zam geldi sanirim ama istanbulda iseniz benim aldigim bayiye telefon edip sorayim israr da ederim o fiyat icin
    ama olur ama olmaz. Aldigim yer Fatih TEK klima

quote:

tüm tanıtımcı arkadaşlara sesleniyorum eğer bu cemele arkadaşın bahsettiği klimayı bana 1800 e alacak varsa hemen alacağım şu mitsubishi

• Zibro 2035 serisi cihaz Mit.Elec. bu modelinden daha üstün, neredeyse %30 daha ekonomik enerji tüketiyor.Üstelik dediğiniz fiyatada nakitte piyasada bulabilirsiniz.5 yıl komple garanti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mbirol -- 17 Temmuz 2008; 14:36:32 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.