Şimdi Ara

4 Büyükler Centilmenlik Anlaşması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Oyuncu maaşları ve bonservisler yarı yarıya düşer.
    Gereksiz polemikler ve sidik yarışı son bulur.
    Ekonomik olarak takımlar rahatlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Nerdeeee...

• Bir yerli futbolcunun yıllık en az 4 milyon TL aldığı bir ligin zaten sürdürülebilirliği yok. Eninde sonunda kulüpler iflas bayrağını sallandıracak. Şu an bile büyük kulüpler dahil bir çoğunda futbolcu maaşlarının ödenebildiğini sanmıyorum. Futbolcu da itiraz etmiyor bu gecikmelere çünkü hayatında göremeyeceği paralara imza atmış, eninde sonunda o parayı alacağını da biliyor sesini çıkartmıyor. 4 milyon ne demek arkadaş, hani Ülke futbolu bir yerlere gelmiş olsa anlayacağım da, ne Dünya da ne Avrupa da Türk futbolcusu beş para etmiyor eee neyin afrasını tafrasını yapıyor bu yerliler. Bu arada centilmenlik anlaşmasının uygulanabilir olduğunu düşünmüyorum, büyük paraların döndüğü bir ortam da centilmenlik, dürüstlük falan olmaz.
  • Fenerbahçe'li arkadaşlar yanlış anlamasın, dikkat edin polemikler Fb- Gs ve Fb - Bjk arasında oluyor. Bjk - Gs arasında polemik çok çok olmaz...Bu çok dostane olduğumuzdan dolayı demiyorum, elbette tartışmalar oluyor fakat Fenerbahçe kadar doğrudan rakibine durduk ağır ithamda bulunan yönetim çok yok...

Genelde bu ithamlar sonrası büyük tartışmalar başlıyor, dikkat edin bu sezon kim konuştuğunda olay oldu Aziz Yıldırım...

Aslında olayı Fenerbahçe camiasına endekslemek istemiyorum, mevzu Aziz Yıldırım...Bu adam iyi işler yapmış olabilir kulübünü iyi yönetmiş yada savunmuş olabilir fakat nefret tohumları eken yöneticilerin başında geliyor.

Ben aktif yöneticiler arasında Fikret Orman'ın doğrudan polemik için uğraştığını yada nefret duyulacak şeyler yaptığını pek hatırlamıyorum, keza Dursun Özbek'in yaptığını gören var mı ? Fakat Aziz Yıldırım her sıkıntı sonrası gündemi yerinden oynatıyor.

Fenerbahçeli arkadaşlar mevzuyu üstünüze alınmayın, inanın Aziz Yıldırım bizim yöneticimiz başkanımız olsa aynısını söylerdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

Fenerbahçe'li arkadaşlar yanlış anlamasın, dikkat edin polemikler Fb- Gs ve Fb - Bjk arasında oluyor. Bjk - Gs arasında polemik çok çok olmaz...Bu çok dostane olduğumuzdan dolayı demiyorum, elbette tartışmalar oluyor fakat Fenerbahçe kadar doğrudan rakibine durduk ağır ithamda bulunan yönetim çok yok...

Genelde bu ithamlar sonrası büyük tartışmalar başlıyor, dikkat edin bu sezon kim konuştuğunda olay oldu Aziz Yıldırım...

Aslında olayı Fenerbahçe camiasına endekslemek istemiyorum, mevzu Aziz Yıldırım...Bu adam iyi işler yapmış olabilir kulübünü iyi yönetmiş yada savunmuş olabilir fakat nefret tohumları eken yöneticilerin başında geliyor.

Ben aktif yöneticiler arasında Fikret Orman'ın doğrudan polemik için uğraştığını yada nefret duyulacak şeyler yaptığını pek hatırlamıyorum, keza Dursun Özbek'in yaptığını gören var mı ? Fakat Aziz Yıldırım her sıkıntı sonrası gündemi yerinden oynatıyor.

Fenerbahçeli arkadaşlar mevzuyu üstünüze alınmayın, inanın Aziz Yıldırım bizim yöneticimiz başkanımız olsa aynısını söylerdim.

Ersan Gülüm, Okan Koç transferlerini bir araştır hocam. Son yıllarda BJK - GS olmamasının sebebi bir dönem BJK'nin şimdi de GS'nin maddi bozukluğu. Bundan sonra da FB bozuk olacak mesela.

• quote:

Orijinalden alıntı: CEO

quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

Fenerbahçe'li arkadaşlar yanlış anlamasın, dikkat edin polemikler Fb- Gs ve Fb - Bjk arasında oluyor. Bjk - Gs arasında polemik çok çok olmaz...Bu çok dostane olduğumuzdan dolayı demiyorum, elbette tartışmalar oluyor fakat Fenerbahçe kadar doğrudan rakibine durduk ağır ithamda bulunan yönetim çok yok...

Ersan Gülüm, Okan Koç transferlerini bir araştır hocam. Son yıllarda BJK - GS olmamasının sebebi bir dönem BJK'nin şimdi de GS'nin maddi bozukluğu. Bundan sonra da FB bozuk olacak mesela.

Hocam dediğim gibi illa vardır yoktur demiyorum, fakat Aziz Yıldırım bir takımla polemiğe girdiğinde etkisini hepimiz görüyoruz.

Reytingin çok yüksek bir isimden bahsediyoruz ve arkasında Fenerbahçe gibi bir camia olunca, gündemi değiştirmek adına yada negatif algıyı farklı yöne kaydırmak adına güçlü hamleler yapabiliyor.

Fakat bunun dışındaki tartışmalar polemikler genelde klasik mevzular oluyor, yani Galatasaray'ın yada Beşiktaş'ın anadolu takımlarıyla bile yaşayacağı polemikler gibi... Mesela Galatasaray'ın Ali Turan için Kayseri mevzusu, keza Beşiktaş'ın Antalya ile Eto mevzusu gibi...

Fakat Aziz Yıldırım'ın mevzuları çok daha derin ve sarsıcı oluyor. Demek istediğim bu hocam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.