Şimdi Ara

.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
4
Favori
7.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bucephalas -- 22 Ağustos 2022; 5:37:31 >

• lannn 1,5 aydir kopegimi gormuyorum senin goldeni gorunce cok ozledigimi fark ettim :( benim ki 7 yasinda

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cLao

lannn 1,5 aydir kopegimi gormuyorum senin goldeni gorunce cok ozledigimi fark ettim :( benim ki 7 yasinda

hayırdır dostum niye görmüyorsun sahibi sen isen

seni gördüğü zaman sevinçten boğulur sanırım, ben 4-5 saatliğine evden çıkmıştım, eve gelince suratımı boyadı resmen.
  • çok tatlı bende almayı çok istiyorum da ev müsait değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exhell

quote:

Orijinalden alıntı: cLao

lannn 1,5 aydir kopegimi gormuyorum senin goldeni gorunce cok ozledigimi fark ettim :( benim ki 7 yasinda

hayırdır dostum niye görmüyorsun sahibi sen isen

seni gördüğü zaman sevinçten boğulur sanırım, ben 4-5 saatliğine evden çıkmıştım, eve gelince suratımı boyadı resmen.

yurt disindayim suan o yuzden, bizim ki de 7 yil gecti evden yarim saat cik gel sanki gunlerdir gormuyomus gibi karsilar :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yerim ben onu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aylık ortalama masrafı ne oluyor bu köpeklerin ?
  • bir kaç resim daha eklendi.
  • Allah analı babalı büyütsün
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pluton*

Aylık ortalama masrafı ne oluyor bu köpeklerin ?

yavru köpeklerin epey masrafı var. aşıların her bi tanesine 20-30 tl ödedim. 5-6 aşı olmuştur sanırım ama aşısı kalmadı. Şuanda mama dışında hiçbir masrafı yok. Mamalara da aylık 40-50 tl gidiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EkmekArasıEtiPuf

Allah analı babalı büyütsün

ahah eyvallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: nathanegedrake

yerim ben onu

Adam Çinli akıllı olun
  • Hocam çok koku yapıyormuş doğru mu ? Tuvalet eğitimini siz mi veriyorsunuz * Zor mu ?
  • daha fazla ss yokmu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oetker*

Hocam çok koku yapıyormuş doğru mu ? Tuvalet eğitimini siz mi veriyorsunuz * Zor mu ?

Bütün eğitimlerini kendim verdim. Tuvalet eğitiminde sıkıntı yok yemekten sonra dışarı çıkıyoruz geziyoruz, o sırada tuvaletini yapmış oluyor.

Koku konusuna gelince bazen koktuğu dönem oluyor denizde yüzdükten sonra çok koktu mesela ama köpek parfümleri var kokuyu engelliyor ve daha hoş kokmasını sağlıyor. Şuan kokusu yok sağlıklı beslediğin sürece koku yapmaz

quote:

Orijinalden alıntı: FireBolT

daha fazla ss yokmu

yetmezmi şimdilik bunlar :) yarın devam ederim yine.

• en sevdigim kopek cinsi, asiri derece tatlilar, sanki filmlerde oynamis kopekler gibi

• .
  • kızlar bayılır la buna al kucağına git biyerlere :D
  • bayılan da var birde pitbullmuşcasına korkanda..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bucephalas -- 15 Temmuz 2012; 1:30:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exhell

quote:

Orijinalden alıntı: Pluton*

Aylık ortalama masrafı ne oluyor bu köpeklerin ?

yavru köpeklerin epey masrafı var. aşıların her bi tanesine 20-30 tl ödedim. 5-6 aşı olmuştur sanırım ama aşısı kalmadı. Şuanda mama dışında hiçbir masrafı yok. Mamalara da aylık 40-50 tl gidiyor.

Büyüyünce ne kadar olur masrafı ?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.