Şimdi Ara

4 aydır satamadım. TOLEDO -SONUNDA SATILDI- (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
1
Favori
13.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2.2001 Model
    3.Benzinli
    4.Fiyatı

Bunlardan dolayı araca pek sıcak bakmıyorlar yane 4 bin lira daha üstüne koyarım daha yeni model araba alırım diye düşünür insan
  • Alfredo kullanıcısına yanıt
    Arkadaşın 89 model arabasını pazara çıkardık, 10 soru sorandan 8 tanesi değişen/orijinal boya sordu.
  • https://www.facebook.com/krhnkaya?fref=ts

Bu hanginiz itiraf edin. Karahan KAYA.

16 verip hemen alayım diye mesaj atmış
  • Edeceği en fazla 20.000 lira 1 lira daha fazla etmez böyle bir araç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet3976

Bizim milletimiz enteresan gider aynı paraya 95 model kestane kasa corolla alır.

aynı paraya 2001 corsa alınır
  • fiyatı 25e çekin, 24 bucuga da satarsınız
  • kör malın kör alıcısı olur,satılır merak etmeyin ama fotoğrafı değiştirin yazın çekildiği çok belli oluyor ,parça boyayı silin telefonda arayanlara söyleyin.
  • kasamak5656 K kullanıcısına yanıt
    Aynı fikirdeyim hocam 21 e müşteri bulursa düşünmeden satsın galeri 22.500 veriyormuş hiç inandırıcı gelmedi hiç bir galeri 18-19 dan fazla vermez bu araca
  • sinan627 S kullanıcısına yanıt
    Galerici asker arkadaşımdı

Şimdi piyasayı bilen-takip eden adam bilir. Bu aracı yaza doğru galerici her türlü 24 civarına satar, ekmeğini çatır çatır yer...

4 ay önce yani kar kış kıyamet başlamadan önce alınan fiyattı. Şimdi elbette daha ucuza alacaktır galericiler...

Bu arada özel mesajdan 16 teklif edenler-kilometreye inanmayanlar-20 edeceğini savunanlar...

Biraz güncel piyasayı takip edin arkadaşlar.

He aynı fikirdeyiz. Bu araca 24 hayatta vermem ben. Ama veren oluyor işte enterasan şekilde
  • 4 parça sol tarafta sürtmeden dolayı yarım boya.
    Yarım parça sağ tarafta kapı altında lokal boya vardır.

kafada çok soru işareti bırakıyor ve fiyat fazla yüksek.
  • VAG markası en az satanı ve... VAG markası en az satanı ve... VAG markası en az satanı ve... VAG markası en az satanı ve... VAG markası en az satanı ve... VAG markası en az satanı ve... VAG markası en az satanı ve... VAG markası en az satanı ve... VAG markası en az satanı ve... VAG markası en az satanı ve... VAG markası en az satanı ve... VAG markası en az satanı ve... VAG markası en az satanı ve... VAG markası en az satanı ve... VAG markası en az satanı ve... VAG markası en az satanı ve... VAG markası en az satanı ve... VAG markası en az satanı ve... VAG markası en az satanı ve... VAG markası en az satanı ve... VAG markası en az satanı ve... VAG markası en az satanı ve... VAG markası en az satanı ve... VAG markası en az satanı ve... VAG markası en az satanı ve... VAG markası en az satanı ve... VAG markası en az satanı ve... VAG markası en az satanı ve... VAG markası en az satanı ve... VAG markası en az satanı ve... VAG markası en az satanı ve... VAG markası en az satanı ve... VAG markası en az satanı ve... VAG markası en az satanı ve... VAG markası en az satanı ve... VAG markası en az satanı ve... VAG markası en az satanı ve... VAG markası en az satanı ve... VAG markası en az satanı ve... VAG markası en az satanı ve... VAG markası en az satanı ve... VAG markası en az satanı ve... VAG markası en az satanı ve... VAG markası en az satanı ve... VAG markası en az satanı ve... VAG markası en az satanı ve... VAG markası en az satanı ve... VAG markası en az satanı ve... VAG markası en az satanı ve... VAG markası en az satanı ve... VAG markası en az satanı ve... VAG markası en az satanı ve... VAG markası en az satanı ve... VAG markası en az satanı ve... VAG markası en az satanı ve... VAG markası en az satanı ve... VAG markası en az satanı ve... VAG markası en az satanı ve... VAG markası en az satanı ve... VAG markası en az satanı ve... VAG markası en az satanı ve... VAG markası en az satanı ve...

• quote:

Orijinalden alıntı: Baba Naber

Galerici asker arkadaşımdı

Biraz güncel piyasayı takip edin arkadaşlar.

Hocam yanlış anlamayın ama siz piyasayı takip ettiğinizdenmi 4 ayda satamadınız.

Hem aracı neden satamadım diyor hemde burada fikir verenlerin fikirlerini beğenmiyorsunuz.

Aracınız 26 etmez net! Siz sahibindenin gazına gelip birbirine bakıp fiyat arttıranlara bakmayın.

Bende octaviayı satacakken sahibindendeki fiyatlara baksam 38 yazmam gerekirdi. Sonra makul olmak lazım dedim 36 yazdım. Tabi ne arayan ne soran var, bu arada superb kapora verdiğim için aracı satmam lazım. Sonra fiyatı 34.5'a düştüm ve 33.5'a 1 haftada satıldı.

Özetle fiyatınız çok yüksek. İster beğenin ister beğenmeyin durum bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayhani -- 10 Ocak 2017; 23:36:36 >

• Nasılsa günün birinde o fiyatı bulacak. 3 ocakta dolar 3,57 iken bugün 3,76. 26500 bugün 27900 oldu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Toledo ikinci elde piyasası olan bir araç değil.

Ben de bu aracın piyasasını net bilmiyorum ama fiyatının biraz yüksek olduğu aşikar.

Üçüncüsü de resim üzerindeki numara çok dikkat çekmiyor olabilir. Belki önemsiz bir detay ama öyle.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ayhani A kullanıcısına yanıt
    Hocam bir aracı beğendiniz ve fiyatı yüksek gelirse genelde favoriye eklersiniz.Satıcıda fiyat indirirse nasıl olsa daha da düşer diye biraz daha beklersiniz.Eğer istediğiniz kıvama gelirse de iletişime geçersiniz.Siz uygun fiyata çekince müşteride çıkmış.Sorsan octavianın piyasası yok derler.Piyasa yükseltip hakkı olmayan parayı isterseniz hiçbir aracın piyasası olmaz.Herkesin malı şirindir değerlidir ancak bir de her aracın ederi vardır.
  • el-harezmi_0 kullanıcısına yanıt
    Aynı fikirdeyiz. Birde bana ilginç gelen birşey var.

Bu aralar şöyle ucuz yollu 2.el bir araç alayım dedim şehir içinde filan kullanmalık. Favorilere eklediğim bazı ilanlar var adam 50 tl 50 tl fiyat indiriyor şaka gibi.
  • ayhani A kullanıcısına yanıt
    Bir de çaktırmadan fiyat artıranlar var.Yazın bir araç gördüm.Adam ozaman atıyorum 17.000 tl istiyorsa şimdi fiyatı arttırmış.Öyleki biraz daha verseniz üst kasayı alırsınız.Satamayınca da piyasası yok satılmaz derler.Bu kadar şark kurnazlığıyla,yalanla dolanla üç kağıtçılıkla satış yapıp haram para kazanacağıma zararına veririm daha iyi.
  • quote:

Merhaba. Teşekkürler cevaplar için.

Malum site ilanları biraz kabarık malumunuz. Aracı 24 liraya bırakacaktı ki galeri 22.500 verdi zaten

Piyasası yok-boş-malum kriz ortamı... Sonuç olarak piyasası olmayan araç almayın arkadaşlar

themacir Dilerseniz aracı ekspertize sokabilirsiniz. Bir şüpheniz var gibi.

galeriden fiyati 4 ay once aldiysaniz artik bence o fiyati vermeyebilir.
    Fikrini degistirmediyse verin galeriye gitsin.
    1500 TL icin 4 ay beklemeye ugrasmaya degmez. Satmis olsaniz bir yere yatirsaniz o para 1500 den fazla deger kazanmisti simdiye.

• quote:

Kardeş sen git at bak en iyisi.

16 yasindaki arabaya o parayı vereceğime evet AT alırım. en azindan milletin çöpüne binmemiş olurum.
  • yaşına göre km iyi ama pek tutulmayan ve boş bir araba fiyatı biraz düşürmenizi öneririm
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.