Şimdi Ara

4 ALIK KUTULU AMAZON FATURALI EVGA GTX1070 FTW

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Osmaniye İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 4 AY ÖNCE ALINMIŞTIR amaZON FATURALI KAYDI YAPILDI GARANTİLİ ÜRÜN. KUTUSU VE İÇERİĞİ GELDİĞİ GİBİ DURUYOR PAKETİNDEN CIKARILMADI ÖLÜCÜ ARKADASLAR LÜTFEN UZAK DURUN. EVGA GTX 1070 FTW MODELI. ÜRÜNÜN VİDEOSUNU YADA FOTOGRAFINI ÇEKEBİLİRİM İSTEYEN ARKADASA. ALAN ARKADASIMA SİMDİDEN HAYIRLI OLSUN AKSAMDAN AKSAMA KULLANILDI 2-3 SAAT ARASI. SIFIR İLE BİR FARKI YOKTUR ALINDIGI GÜN KASAYA TAKILDI VE BİR DAHA ÇIKARILMADI. 4 ALIK KUTULU AMAZON FATURALI EVGA GTX1070  FTW

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

• Fiyat?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alecomy

Fiyat?

BELEŞŞŞŞŞ
  • Çok özür dilerim Fiyatı diğer ilanda kalmış FİYAT 1600TL
  • alecomy A kullanıcısına yanıt
    1600TL
  • Hocam baltalamak diye anlamayın ama amazonda sıfır 469 euro şu an. Revize gerekiyor kanımca.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi todehan -- 8 Aralık 2016; 2:42:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: todehan

Hocam baltalamak diye anlamayın ama amazonda sıfır 469 euro şu an. Revize gerekiyor kanımca.

Baltanın kralı oldu :)) orada ki fiyat öyle peki Tr ye geliş toplam fiyatı nedir acaba onuda yazar mısınız ? Yoksa amerikaya bilet alıp gidip kendimiz mi almalıyız ?
  • Hocam kaldırayım isterseniz yorumu ben sadece zor satarsınız diye demiştim. Herşey dahil fiyata bu arada.

• Onemli degil kaldirmaniza gerek yok. Ama ben fiyatlara baktim soylediginiz gibi fiyat yok.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.