Şimdi Ara

4 adet SONOFF 10A Akıllı WiFi Anahtarı 57,68 TL (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
215
Cevap
15
Favori
18.833
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Banada ürün 1 adet olarak geldi teslim aldım. O kadar bekledik kullanayım diyorum

• 2 gün bekledim ürünün fiyatı yanlıştır diye almadım. Baktım fiyat hala aynı, demek ki yanlışlık yok deyip ben de aldım. 1 ay bekledim, 1 tane ürün göndermişler.
    Tam bir hayal kırıklığısın HB. Yanlışlık varsa siparişi iptal etseydin, 1 ay niye beklettin bizi!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana da 1 adet geldi.
  • İade etmek mi daha kolay olur yoksa direk teslim almamak mı ?
  • Pff bıktım hepsiburada ile uğraşmaktan. Son zamanda haklı olmama rağmen uğraşmadım bile artik, ne yapabiliriz önerisi olan var mi? Derken ürün geldi şimdi :D bir tane

Müşteri hizmetleri cahil arkadaşlar daha kısa yol birşeyler yapmak lazim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redwhiteee -- 23 Aralık 2019; 12:54:21 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yanlız o bu değilde şimdi resmen adam ürüne hatalı bilgi girip yüzlerce ürün satmış oldu vay be yanlarına baya baya kâr kaldı.Kaç kişi iade ile uğraşıcak ki
  • Geçmiş olsun, o kadar kesin konuşan arkadaş vardı. Ben sordum 4 adet ürün diye.....
  • Extralarge kullanıcısına yanıt
    Ext. hocam ben görüştüm 4 adettir hata yok denildi, tereddüt etmeyin alın 4 adet gelecek dedi o sekil aldım.
  • Eksik ürün bildirimi ile iade talebi oluşturdum. Bakalım ne çıkacak.
  • Hediye çeki tanımlanır. Başka birşey olmaz.
  • tek ürün geldi, teslim almadım
  • Bir talepte ben oluşturdum. 3 ürün size gönderilir dediler ama bunlara güvenilmez.Beklemedeyim.

• 1 tane gelenlere ben de eklendim. Eksik ürün bildiriminde bulundum. Bakalım ne olacak

• Bana da 1 tane geldi

• Gelen 1 taneyi bile nerde kullansam diye sürekli düşündüm. Kalan 3 taneyi gönderirseler mümkün değil kullanacak yer yok😂

• hepsiburada beşli değil yüzlü gönderse birşey alınmaz.
  • Apple homekit ya da siri ile kullanmayı yapabilen var mı? Ben yapamadım

• Siparişi 1 tane gelenler kervanına bende katıldım. Kayıt açtım. 7 ila 10 gün içinde sorununuzu çözeriz dediler. Umarım çek yerine eksik 3 adet ürünü gönderirler.

• Dikkat! Kabloları çok dikkatli şekilde takmıştım 2 günden beri kullanıyordum. Hareket ettirirken İçerideki iki kablo Temas etti sanıyorum ve ardından bi patlama gibi bir şey oldu sonra da evin sigortası attı. Alan arkadaşlar çok dikkatli kullansınlar. Kablo girişleri yan yana bitişik gibi olması büyük dezavantaj
    4 adet SONOFF 10A Akıllı WiFi Anahtarı 57,68 TL

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.