Şimdi Ara

4.90 TL OLDUĞUNDA KONTAKLAR KAPANIYOR (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
875
Cevap
3
Favori
36.422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yanlız yarın pazar diye gezip tozup ondan sonra çekmeyin fotoyu
    Biraz olsun nefsimizin karşısında durmalıyız
  • Benide yaz hocam
  • bende varım
  • İstanbul'da öğrenciyim, araç şuan memlekette yatıyor.
    4,90 sınırına yaz aylarında gelinir büyük ihtimalle, o zaman ben de 2 hafta boyunca kontak kapatırım.
    Yazın genellikle bisiklet kullanmayı düşünüyorum zaten.
    Tepkimizi bir şekilde eyleme dönüştürmeliyiz ve herkes üstüne düşeni yapmalı.Bizim yerimize başkalarının yapmasını beklersek emin olun ki o "başkaları" hiçbir zaman bir şey yapmaz.Beklediğimizle ve yolunduğumuzla kalırız.
  • haftanın hergünü 15 km yapıyorum ve arabayı kullanmassam 10 dakikada gittiğim yolu 45 dakikada gideceğim ama yinede bende varım
  • Sadece kontak kapatmakla kalınmamalı bence..

Bir yürüyüş bilimum bir köprü kapatma para toplayıp şov amaçlı 3-5 binlik bir arabayı yakma vb medyaya yönelik organizasyonlara yönelmekte şart!

Özelliklere büyük sehirlerde..
  • kontak kapatmaya bende varım ama keşke 100.000 ler de olsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH-ALEMDAR

Sadece kontak kapatmakla kalınmamalı bence..

Bir yürüyüş bilimum bir köprü kapatma para toplayıp şov amaçlı 3-5 binlik bir arabayı yakma vb medyaya yönelik organizasyonlara yönelmekte şart!

Özelliklere büyük sehirlerde..

yürüyüş falan hikaye

direkt kontakt kapatarak NAKİT AKIŞLARINI keseceksin işte o zaman anlayacaklar.
  • Bugun pazar hava guzel ama otobus ve vapur kullanacagim :) yarin yine mazota devam...
  • Ben varım!!!!!!!!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinoplu

ben hep 50 tl lik alıyom

bide eskiden 50 tl ye 300 km falan gidiyodu aracım şimdi 100 km gidiyo acaba neden

Benzin pahali degil senin arac cok yakiyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: alikum

Valla yaptigini takdir ediyorum ama gerek yok, cunku boyle giderse insanlar istesede istemesede kapatacak kontaklari, ss hesabi

hemde iki hafta felan degil, cok daha uzun sureler

Bi sokaga cik oyle bir ihtimal var mi yok mu anlarsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Protestonun tutması halinde olacakları yazıyorum:

Devlet benzine 20-30 kuruş indirim yapar. Bunu duyan vatandaş anında kontağa yeniden sarılır. Eski çevrim devam eder. Halk bu sefer psikolojik sınırı 6 lira koyar
  • Bende düşünüyordum böyle bir eylem, hatta organize olup facebook ve twitter'da da eylemi yayabiliriz diye düşünüyorum. Yalnız 2 hafta değil, kimse 1 ay boyunca hiç benzin almayacak. Düşünsenize 5 milyon kişi (hayal) bu etkinliğe katılacak.

Bu arada destekliyorum, söz veriyorum ve sayfayı beğendim...
  • yaz beni de
  • Benim araç uzun bir süre istirahatte olacağı için, benzin 4.90 TL olduğunda teorik olarak bende bu gruba dahil olmuş olacağım Yaz beni de dostum.
  • Açıkça söyliyeyim Benzin 4.90 olana kadar ses getirecek sayıda kişiye ulaşamaz bu olay.

En iyisi bir arkadaşında tavsiye ettiği gibi İstanbul'da köprüler Ankara'da ise kilit yolların bir kısmını trafiğe kapayarak basının dikkatini çekmek olur diye düşünüyorum. Orada açıklama filan yapılırsa benzin almayacağız bundan sonra vs dersiniz kameralara o da tamamlanmış olur.
  • Arabam yok otomatık destekcıyım zaten de bır sonuca ulasması bıraz zaman alır umudu kaybetmeyelım bunu ozellkle muhalefet partılerının desteklemesı lazım yanı bızım halka bır coban lazım sesımızı duyurmak ıcın
  • Yokuş aşağı şehirlerarası yolda kontak kapatıyorum artık ne yapalım bilmiyorum.50 tl ile 250 km giderken şimdi 150 de şükür çekiyoruz valla Allah yardım etsin.
  • lpg de son fiyat nedir acaba?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.