Şimdi Ara

4.5G Mobil wifi tasinabilir Turk Telekom

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler şimdi ben geçen hafta cumartesi türk telekom bayisine gittim 4.5g mobil wifi için işlem oluyordu adam kimlik istedi verdi annem wifi modemi isteme sebebim evimde alt yapı yok yeni bina her neyse adam sonra dedi doğalgaz su elektrik herhangi 1 fatura sizim üzerinizemi dedi annemde yok dedi ama şimdi şunu unuttum türk telekom ev interneti annemin üzerine onun hesap nosunu versem sence hallolurmu veya TURKCELLE gittik 50 gb Kota önden 230 tl vericez modem hat için çünkü türkcell hattımız olmadığı için kadın öyle söyledi beyler bilen lütfen yazsın ACİL

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Faturalı hat için hattı alacak kişinin adına bir fatura isterler eğer yoksa edevletten bir ikametgah cikar onu ver oda oluyor.Hattı kimin adına alacaksan ikametgah kagıdıda onun adına olacak.

• Evet kardesim turk telekomdaki dediki ikametkahta olmuyor dedi e devlet sifresi filan varmı dedi ama

• dragontool D kullanıcısına yanıt
    Simdi kardesim turk telekom ev interneti annemin uzerinr hesap no versem kabul ederlermi yani gecerlimi o cunku sadece ev interneti annemin üzerine ?

• oguzhan3466 kullanıcısına yanıt
    İkametgah oluyor başka bir Telekom şubesine git kabul etmezse. Hatırladığım kadarıyla kredi kartı ekstresi de oluyordu ama tam hatırlamıyorum.
  • Hocam hangi tarife bu link varmi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.