Şimdi Ara

4-5 kişi yeni mmorpg başlicaz öneri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha önce Knight online ve Lineage II beğenerek oynadık. Aion Tera c9 cart curt değilde knight ve lineage tarzı oyunları önerirseniz sevinirim kısaca Target olucak Open world pvp ve pve olucak. Saçma sapan çatapat patlar gibi vuruş ses ve efektleri olmicak ve güzel soundtrackleri olucak LOTR gibi fantastik ve celtic müzikleri olabilir. bkz: aion-tera-archeage gibi olmayacak.

• Okurken çok güldüm resmen millete geri zekalı muamelesi yapmışsın :) Ben de L2 ve Tera'ya yıllarını vermiş biri olarak konuyu takip edeceğim. Söylediğin tarzda bir oyun arıyorum.
  • eRcn. kullanıcısına yanıt
    Bende çok oyun denedim ama hiç bulamadım bu tarz bi oyun belki forumda bilen vardır :) Ücretsiz güzel oyun bulamassıncılar doluşur birazdan ama deneyelim şansımızı
  • Vindictusa bakabilirsiniz grup olarak eğlenceli olabiliyor gerek grafik gerek eğlence olarak bir ara baya zevk almıştım. Baya değişmiş diyorlar ama keşke warhammer açsalarda tekrar girebilsek.
  • deadlords kullanıcısına yanıt
    Vindictus u bu sene denemiştim pek hoşuma gitmedi klasik görevden göreve koştuğun oyun tarzı pvp side ne deniyor ona adama vurdun mu uçuyor yere düşüyor savruluyor falan o tarzdı sanırsam :D Bence o tür oyunları hiç mi hiç beceremiyorlar hele ki mmorpgde bu kadar gerçekçilğe zorlamaları sadece sıkıcı oluyor. Birde oyun yok gemiye ışınlıyor orda 3-5 korsan öldürüyosun falan 7-12 yaş arası çocukların zevklerine göre mi yapmışlar oyunu nedir. Benim aradığım tarz tam olarak knight online ve lineage ile aynı eğer bişey bulamassam mecbur bu 2 oyundan birine tekrar başlicaz artık napalim :) Yinede teşekkürler öneri için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-71BE59B10 -- 12 Ağustos 2015; 17:53:53 >
  • çare l2
  • quote:

Orijinalden alıntı: Witchblade*

çare l2

@Witchblade*En son oynadığımız serverdan sonra Tera oynadım yeni karakter açıp Premium alıp sarmadı.. LOL'e tekrar başladım en sonunda sinirlendim toptan kaldırdım oyunu PC'den.
    Hots yayınlarını izleyeyim dedim belki onu indirip oynarım o da pek sarmadı gibi.
    WOWS oyununa baktım bir ara onunla ilgilendim o da yetersiz kaldı ve en son grup olarak L2Elite'e tekrar başlamak vardı ama 10 yıllık server muhabbetine bizimkiler yanaşmadı girip 0'dan kasmaya.
    İlerleyen günlerde (25 Ağustos ) l2bnb açılacakmış 10x bir server, en az 3000+ başlayan olur diyorlar. 40 levele kadar npc buff alabileceğimiz, class questleri adena ile yapılabilen bir low rate.
    Ben direk bir BD açıp yavaştan onu kasıp hem dance satabileceğim hem de mana sıkıntısı olmadan kasabileceğim bir char olarak düşündüm. Bunun yanında beraber ikinci bir char da kasabilirim tabii

@NeoksiTGrup olarak başlayacaksanız size bu serverı öneririm. Açarsınız SWS,BD,Prophet,Elven Elder, kendi charlarınızın peşine takarsınız hem siz kasılırsınız bufflı olarak hem de bufferlarınız.

• www.lineage2gaming.com

L2 oynamak isterseniz burayı öneririm
    Low rate en son l2 gold oynamiştim heralde ondan sonra daha bulaşmadım yav çok ugraştırıyor birde custom yoksa pek sarmıyor gerçi normal serverlarda öyle ama ne kadar server denediysem ya lag oluyor ya user olmuyor bu ara l2 server kıtlığı var
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeoksiT

Low rate en son l2 gold oynamiştim heralde ondan sonra daha bulaşmadım yav çok ugraştırıyor birde custom yoksa pek sarmıyor gerçi normal serverlarda öyle ama ne kadar server denediysem ya lag oluyor ya user olmuyor bu ara l2 server kıtlığı var

Eğer orijinal L2Gold oynadıysan orası low rate değildi. 45x kadar bir serverdı, craft yoktu ve NPC bufferlar vardı. Kopyası olarak açılan bir low rate oynadıysan onu bilemiyorum.
    Low rate serverlarda genelde custom olmaz zaten ki S grade gear yapana kadar aylar geçiyor. Çok uzun soluklu olması gerek bir low rate'in custom olabilmesi için. Server kıtlığından
    bahsedecek olursak, kıtlık sadece Interlude clientinin low-mid rate serverlarına uğramış olmalı ki çok zor bulunuyor sağlam bir server. Ama üst clientlerde yüzlerce server mevcut ve
    hepsinde yeteri kadar player var. Bahsetmiş olduğum l2bnb serverı oldukça sağlam. Geçmişte iyi bir izlenim bıraktı low rate serverları ile. Benim aklımdan geçense orijinale başlamak
    ama yorumlara bakarsan iyice p2w olmuş gibi bir şey ve öğrenmem çok zaman alacak gibi geliyor. Size tavsiyem ya low rate bir server bulun 3-4 kişi çok rahat barınırsınız. Ya da sadece
    pvp yapıp eğlenebileceğiniz kısa süreli java high rate serverlarda zaman geçirmeniz.

Ben, mid rate interlude serverlara en az 20 kişi başlanmadıkça oynanmasını önermiyorum artık, onlarca mid rate denemiş biri olarak tecrübeyle sabit.

Dogru diyosun benim oynadığım gold x45 olan orjinalidir büyük ihtimalle mantra farmlayıp itemleri npc den topluyorduk craft üzerine kurulu degildi. Ama tam istediğim tarz bi serverdi halisha gibi custom itemler çoktu ve güzeldi o tarz bişey bulabilsem başlarım aslında low rate-craft oynamayı pek sevmiyorum Freya serverlardanda bir şey bulamadım l2top sitelerinde sen hangi sürümden bahsediyosun üst client olarak ?
  • Evet L2Gold bu zamana kadar yapılan en iyi C4 serverdı diyebilirim ben. Halisha,Lady Fan,Crokian, EF'de mantra spoil olayları, enria falan filan... Üst sürüm dediğim Kamael,Gracia ct1-2, Freya falan filan işte..
  • l2 bnb güzel bir server evet :) ama low rate oynamak istiyorsanız

http://lineage2classic.com/ bu serverda beklenebilir eski günlerin hatrına ( ben oynamayı düşünüyorum )

ağustosta açılcak denmişti ama bir tarih belirtilmemişti takipteyim
    Bu l2 bnb baktım biraz sağlam bişey olucakmış gibi ama ben sevmiyorum ya item craftlayıp dragonic bowlarla takılmayı oyun çok ağırmış gibi geliyor :) Aslinda şöyle Tattoo apella falan olan L2 Reality gibi bi server olsa yine başlarım ama şimdilik biraz Tera ya göz atayım belki ilerde monoton görevlerden başka bişey yapiliyordur biraz ilerliyim.
  • Boyle Onemli baslama dusunceniz varsa baslayin Avrupa l2 serverina deneyin birsey kaybetmezsiniz itemler eskisine gore ucuzladi...
    Herkes birşeylere sahip olabiliyor...
    İmzamda var...

Canlihttp://www.twitch.tv/stanicheff

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MORFEUS -- 13 Ağustos 2015; 23:41:03 >
  • c9 bitmiş bi oyun 10 kişi arenasıda pvp atıyor oyunun %99 pve yapıyor pveninde tek kişilik single gameden farkı yok + lag + hile var
    tera da pvpsi güzel keyifli endgame desen set kasmakla geciyor sonuc sıkıcı
    aion hiç oynamadım fikrim yok
    lineage2 hiç bi off serveri önermiyorum para vermezsen yıllarını farma vermen lazım artık çok geç bazı şeyler için l2clasic gelirse baslanabilir

beklenen ve tavsiye oyun blackdesert veya l2 clasic tabi gelirse
  • black desert online gelin

http://black-desert.com/
  • Açıldı mı ya o oyun? 2016'da gelecek diyorlardı?
  • Black Desert NA/EU için esas plan 2015 içinde çıkarmaktı ancak gerçekleşemedi. Oyunun Topluluk Müdürü Oli

" Black Desert'in İngilizce versiyonu ilk kez bu yıl oynanabilir olacak.Öncelik alfa, erken bir beta testi de olabilir fakat alfa veya beta başladığında oyuncuların biraz daha sabırlı olmalarını istiyoruz."

Ortada kesin bir beta tarihi yok ancak amaç , oyunu NA ve EU için olabildiğince "yakın zamanda" çıkarmak.

biz şuan yüzde 80 ingilizce patch ile kore sunucusunda oynuyoruz...
    ping pek fzla yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hercul3s

www.lineage2gaming.com

L2 oynamak isterseniz burayı öneririm
    Bu mesaj silindi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Witchblade* -- 24 Haziran 2020; 3:28:9 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.