Şimdi Ara

[4.2.1] Atom Rom V1.0 & Atom Kernel - General Mobile Discovery

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
4
Favori
4.963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bunun yari amator bir calisma olup hobi amacli yapildigini unutmayin. Profesyonel yardim istiyorsaniz log gonderin, ona gore sorun. Bu yazilimlari isin ozunde kendi kullanimim icin duzenliyorum. Bu nedenle gercekten yeniliklere ve bug fixlere ihtiyaci olanlar bir sorun var ise onun nedenini logunu hatta var ise cozumunu paylasmali.

Paylaşımları forumumuzdan takip edebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burakgon -- 5 Kasım 2013; 15:48:01 >

• Bağlantı sinyalinin beyaz yapma şansımız var mı hocam ?
  • Iki gündür kullanıyorum çok memnunum.

SMS uygulaması görüntü olarak kötü bunun yerine Textra kullanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -AhmtOzdmR- -- 30 Ekim 2013; 11:07:36 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Burak Bey,

Yanlışınız var. Orijinal kernel 4MB, 6 MB değil. 4MB olduğuna bu adresten bakabilirsiniz.https://github.com/GMDiscovery/gmd_info/blob/master/boot.img/zImage

Ayrıca siz de biliyorsunuz ki kernel üzerinde değişklik yaptıysanız, yaptığınız değişiklikleri GPL lisansı gereği kaynak kodları ile "halka açık" olarak yayınlamak zorundasınız ve yayınladığınız adresi yazmalısınız. Bu bir zorunluluktur.

Umarım açık kaynağa saygınız vardır. Yoksa bu davranışınızdan sonra gözümden düşmüş olacaksınız.
  • Keşke ayarlar bölümüde nexus gibi olsaydı tadından yenmezdi..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: androidmeda

Burak Bey,

Yanlışınız var. Orijinal kernel 4MB, 6 MB değil. 4MB olduğuna bu adresten bakabilirsiniz.https://github.com/GMDiscovery/gmd_info/blob/master/boot.img/zImage

Ayrıca siz de biliyorsunuz ki kernel üzerinde değişklik yaptıysanız, yaptığınız değişiklikleri GPL lisansı gereği kaynak kodları ile "halka açık" olarak yayınlamak zorundasınız ve yayınladığınız adresi yazmalısınız. Bu bir zorunluluktur.

Umarım açık kaynağa saygınız vardır. Yoksa bu davranışınızdan sonra gözümden düşmüş olacaksınız.

+1

• Batarya performansi mukemmel.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Atom Rom kullanmaktayım, ekran görüntülerini sizlerle paylaşmak istedim. ;)
    .::Orochi::. 'nin Katkılarıyla :)

[4.2.1] Atom Rom V1.0 & Atom Kernel - General Mobile Discovery [4.2.1] Atom Rom V1.0 & Atom Kernel - General Mobile Discovery [4.2.1] Atom Rom V1.0 & Atom Kernel - General Mobile Discovery [4.2.1] Atom Rom V1.0 & Atom Kernel - General Mobile Discovery [4.2.1] Atom Rom V1.0 & Atom Kernel - General Mobile Discovery [4.2.1] Atom Rom V1.0 & Atom Kernel - General Mobile Discovery [4.2.1] Atom Rom V1.0 & Atom Kernel - General Mobile Discovery [4.2.1] Atom Rom V1.0 & Atom Kernel - General Mobile Discovery

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memti -- 30 Ekim 2013; 15:21:08 >

• Orijinalden alıntı: androidmeda

Burak Bey,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burakgon -- 30 Ekim 2013; 19:46:02 >
  • burakgon kullanıcısına yanıt
    Bu rom 16 GB discoveryde düzgün çalışır mı? Kırpışma sorunu varmı bunda da?
  • 16 cihazlarda çalışıyor. Kırpışma sorunu orjinal rom a özgü bişey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: servetbaycan

16 cihazlarda çalışıyor. Kırpışma sorunu orjinal rom a özgü bişey.

Hocam bide benim kamera ortası hafif pembe çekiyor. Belki duymuşsundur pembelik sorunu oluyo bazı discoverylerde.. Bunu yüklesem o sorun düzelirmi yoksa pembelik donanımsal bi sorunmu yani ne yaparsam yapayım hiçbişekilde düzelmez mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kafayareset.exe -- 30 Ekim 2013; 20:11:38 >
  • O konuda bişey diyemem ben hiç pembeliğe rastlamadım kendi cihazımda. nexus 2 rom kullanıyorum. Orjinal roma özgü bir durum olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: memti

Atom Rom kullanmaktayım, ekran görüntülerini sizlerle paylaşmak istedim. ;)
    .::Orochi::. 'nin Katkılarıyla :)

[4.2.1] Atom Rom V1.0 & Atom Kernel - General Mobile Discovery [4.2.1] Atom Rom V1.0 & Atom Kernel - General Mobile Discovery [4.2.1] Atom Rom V1.0 & Atom Kernel - General Mobile Discovery [4.2.1] Atom Rom V1.0 & Atom Kernel - General Mobile Discovery [4.2.1] Atom Rom V1.0 & Atom Kernel - General Mobile Discovery [4.2.1] Atom Rom V1.0 & Atom Kernel - General Mobile Discovery [4.2.1] Atom Rom V1.0 & Atom Kernel - General Mobile Discovery [4.2.1] Atom Rom V1.0 & Atom Kernel - General Mobile Discovery

Hocam ayarlar bölümünü nasıl siyah yaptın

• quote:

Burak Bey,

+1

• quote:

Burak Bey,

• garantiden cikmasa ahh
  • adamı yine kızdıracaklar o nedenle hemen indireyim :)

burak hocam çok teşekkür ederim ,emeğine eline sağlık

devamını bekliyoruz :)
  • kemal1414 kullanıcısına yanıt
    adamlar haklı gpl lisansı olayını burak hocada biliyor hatta telpaya kızıyordu kendisinin yayınlaması lazım yani telpadan bir farkı olması için.Ama sanırım hiçte yayınlamaya niyeti yok.Yanlış anlamayın burak hocayı, romlarında destekliyorum ,ama ortada böyle bir durum var.
  • teşekkürler burak hocam 2 arkadaş oturduk bilgisayar başına okuya okuya yaptı gayet hızlı geldi :)

romların devamını bekliyoruz.

iyi forumlar
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.