Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (566. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Return to Monke Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 12 Misafir (1 Mobil) - 11 Masaüstü2 Mobil
5 sn
236.063
Cevap
1.166
Favori
11.812.562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1150 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 564565566567568
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim için Euro önemli dil okulu için o da gidebilirsek tabi. Euro 3,73
    Hesaplarken zor oluyor tam 4 olsun. Teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: magrofon

25 lira karla bu defa sattım 2 saatte 25 tl net kar düşşün gene alıcam

65 kar şuan sabırsızlığın sonu satmayacaktım girilir mi buralar dan?
  • ulke batti lan 3.60 gelirse zamlar kapida. Faiz arttirimi gelecek. Ohal uzatma karari gelirse o zaman yanariz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkayjan -- 3 Ocak 2017; 12:54:10 >
  • quote:

quote:

25 lira karla bu defa sattım 2 saatte 25 tl net kar düşşün gene alıcam

65 kar şuan sabırsızlığın sonu satmayacaktım girilir mi buralar dan?

girme. bekle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Equris

Arkadaşlar burada pek çok arkadaş biraz iç güdüsel hareket ederek al-sat yapıyor tabi bu yanlış demek değil bazen insanlar profesyonellerden bile daha çok kazanabilir ama dolar-tl'nin yeniden 3.40tl civarına çekilme ihtimalini hiç bir zaman göz ardı etmeyin bunun olabileceğini de unutmayın.

Eğer referandumdan evet çıkarsa bu sefer dolarda sanıldığının aksine yükseliş değil düşüş bile yaşatabilir çünkü en kötü istikrar istikrarsızlıktan iyidir mantığı oluşacaktır yabancı yatırımcılarda.

Son olarak 20 ocak trump, 24 ocak merkez bankası toplantısı ve 28 ocak fitch not tayini olaylarını unutmayın. Eğer bu işlerden anlamıyorsanız tüm birikiminizi iyi faiz veren güvenilir bir bankaya atın kafanız rahat olsun.

Her zaman uyarımı yapıyorum tekrar yapayım. Hem bu sayede paranız ekonomi çarkına girer insanlara kredi olarak verilir ve faizlerin düşmesine sebep olur. Paranızı her zaman güvenilir bir bankada tutun yastık altında değil.

İyi faiz veren banka mı var? 11.50 civarında faiz veriyorlar %15 de stopaj kesiyorlar. Sen gerçek enflasyonun bu orandan düşük olduğuna inanıyor musun? Millet parasını gayrımenkule yatırıyordu, orada da balon şişince dolarizasyon başlayacak gibi.

• Ohal muhtemelen 3 ay daha uzayacak dolari bir de o zaman gorun.
  • berkayjan kullanıcısına yanıt
    Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Bülent Gedikli, enflasyon verisi sonrası sosyal medyadan değerlendirmelerde bulundu. Gedikli Merkez Bankası'nın olası faiz artışının ekonominin 'belini kıracağını' söyledi.

4 gelıyor gumbur gumbur....
  • neyse hiç anlamayan biri olarak 25 lira kazandım 2 saate sevdim bu işi borsa işi bayağı heyecanlı
  • quote:

19 lira zarardayım şuan az önce 37 lira kardayken satacaktım. neyse gün içinde artması dileğiyle bu defa direk çıkarım

sana demiştim elinde tut diye!

ohal terör enflasyon vs derken diye

bak ohal uzadı dolar 3.60 oldu...

boşa bozdurdun. şimdi gerçek anlamda kayıptasın ...
  • rekor geldi.
  • Hadi bebeğiim 4 ü görmek istiyorum ohal uzatılacakmış o zaman. 5 olsun biraz cebim para görsün
  • aptal gibi 3.571den bozdum... sabahki şoku atlatıp düşer yine alırım diye düsündüm düşünmyecektim satmayacaktım.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi voodoo child -- 3 Ocak 2017; 13:0:58 >
  • Euro fena yükseliyor lan refresh ederken yetişemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 11Omeer

Hadi bebeğiim 4 ü görmek istiyorum ohal uzatılacakmış o zaman. 5 olsun biraz cebim para görsün

paran değerini koruyor sadece.
    ing turuncu hesaba at. %3 veriyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e_capkan -- 3 Ocak 2017; 13:0:47 >
  • 3.60 geldi
  • YUUH 3.60 şu anda
  • quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

quote:

Orijinalden alıntı: 11Omeer

Hadi bebeğiim 4 ü görmek istiyorum ohal uzatılacakmış o zaman. 5 olsun biraz cebim para görsün

paran değerini koruyor sadece.
    ing turuncu hesaba at. %3 veriyormuş.

O önemli değil değer korusa bile TL(!) ile alışveriş yaptığım için aslında para kazanmış gibi oluyorum
  • 3,60 ı gördük
  • e_capkan kullanıcısına yanıt
    aynısını yapmak istiiyorum ama inbank 2 kuruş makas alıyor.. enpara'da 0.75.. o yüzden mecburen en para kullanıyorum....
  • 
Sayfa: önceki 564565566567568
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.