Şimdi Ara

3v3 arena combo

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar dün yeni bir 3v3 setup'ına başladık
    ben sl / sl lock + disp pri + s.pri kendi takımımızla çok rahat bi şekilde 6-0 seri yaptık ki garip setuplar geldi 2 ms warrior + 1 holy pala
    1 ms warrior + 1 ss rogue + druid bu gibi setupları s.pri + benim healer cc mizle aldık ne zaman 1650 ye yaklaştık bi combo geldi
    rogue + frost mage + disp pri adamlar bizi farma bağladı resmen ..
    kendi setupımızla bu setup'a ne yapmamız gerekir 1 fikri olan var mı ?
    bu arada armory'im
    http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Karazhan&n=Tragoedia
    adamlara 8 maç kaybettik çok garip 1 şekilde ve 5 dakka ara vermemize ragmen queue alımında seriyi 9-8 bitirdik
    saç baş yoldum dun akşam

• o setup zaten herkesin basinin belasi.
  • rog mage pri kısaca RPM en iyi 3v3 setuplarındandır. Hem dispell, hem heal, hem int,hem sta buffları var. Ayrıca ağır düzeyde cc yapabilen bir setup.

Adamlara setupınız kek gibi gelmiştir. Healerı çok rahat cc yapıp heal atmasını engellemiştir ve sizin shadow priyi rog çok rahat doğramıştır.

Disiplin pri yerine paladin alabilirsiniz yanınıza ya da druid.
    Ya da s.p yerine rogue alabilirsiniz.
  • Evet artık görünüşe göre RPM Combo su bu Sezonda üst sıralarda yerini alacak gibi gözüküyor.

Fakat o setup'ın bir Antisi varki Sormayın Shaman Ret Pala Warrior. Karşımıza o takım geldiğinde ilk 10 - 15 saniye içinde Pri yattı yattı yatmadı gg. Çünki neden Shaman to BoP Shaman Purge purge purge Priye, WF Heroism, Pala Crusader strike SOC jud, Warrior Fear Mortal ve Execute yaptığımız anda yatıyor. Fakat burada çok hızlı oynamak gerekiyor ve muhakkak Rog'un Chep Shout ile çıkmasını engellemek gerekiyor.
  • evet bizdede sürekli rogue başta beni cc ledi paranoa olmasına ragmen s.priye söledim beni sapladı anda dotu at diye ama sprint + sap la geldi hep rogue bişey yapamadık
  • Bu setup'a karşı ne yapabiliriz diye sormuşsunuz ama 3 kişi olmanıza rağmen 1 tane CC özelliğiniz var. Bu kesinlik RPM'e karşı yeterli değil. Çünkü bizde 3 sınıfın da CC özelliği var. Fear - Sheep - Blind - Sap - Mind Control (mümkün olduğu zamanlarda). Her üçünüzde fear yapabilirsiniz ama aynı Dismishing Returns'u kullandığı için 2. kişinin fear'ı bitene kadar birini indirdiniz indirdiniz yoksa gg.

Bu arada iki MS Warrior - Holy Paladin sizi alamadı mı ?
  • hayır coT + cc ben + s.pri cok oynatmadık
    bubble gelincede m.dispell geldi ama 4 dakka surdu fight
  • quote:

Orjinalden alıntı: DeVil_BoZZo

Evet artık görünüşe göre RPM Combo su bu Sezonda üst sıralarda yerini alacak gibi gözüküyor.

Fakat o setup'ın bir Antisi varki Sormayın Shaman Ret Pala Warrior. Karşımıza o takım geldiğinde ilk 10 - 15 saniye içinde Pri yattı yattı yatmadı gg. Çünki neden Shaman to BoP Shaman Purge purge purge Priye, WF Heroism, Pala Crusader strike SOC jud, Warrior Fear Mortal ve Execute yaptığımız anda yatıyor. Fakat burada çok hızlı oynamak gerekiyor ve muhakkak Rog'un Chep Shout ile çıkmasını engellemek gerekiyor.

walla rpm'de genelde beni cc'liyip(resto shamanim) retri paladini 2 snde kesiyorlar bi cs'ye oyun gidiyor :S
  • 2 mm hunter +resto druid is yapmaz dimi?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.