Şimdi Ara

3K Görmeyen XBOX360

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
84
Cevap
0
Favori
5.915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 12 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 57
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 7
  • Ortalama Mesaj Aralığı 7 saat 32 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 6
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • fener1980 (7 mesaj) _Gamemaster_ (5 mesaj) endem (5 mesaj) Canok (5 mesaj) MâxeLL (3 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Xbox >> 3K Görmeyen XBOX360
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3405 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: delgado505

Normal xbob 360 tan 2 farkı var

1- CD rom'u üste koymuşlar anakarttan ayırıp
    2-Soğutma mod yapmışlar

Dolayısıyla bu makinede 3k görecektir sadece bu yapılanlarla makinenin 3k görmesi biraz ertelenir o kadar.

Ve endemi pek fazla tercih edilen bir firma olmamasının altınıda çiziyorum.

Xbox'ı yeni öğrendiğimde almak için gitmiştim oraya o zamanlar jasper yeni çıkmıştı. ve adama sordum sattıklarınız hangi board diye zhyper dedi şaştım kaldım.Ve 550 TL fiyat vermişti.Sonra atik'e gittim çok ilgi gösterdiler makinanın iyi yönlerini söyliyeceklerine hep kötü yanlarını söylediler yani amaç müşteriyi bilgi vermek ti.Bnde atikten aldım 500 TL 'ye bi jasper arcade.......

Bu Yorum Herşeyi açıklıyor..

• Er
    5 Mesaj
    Piyasa araştırması mı yaptın anket mi yaptın nerden biliyorsun tercih edilmediğini .Kapısında mı yattın.
  • Yüzbaşı
    524 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: HooMie

satıyorlarmıymış ve fiyatı neymiş

arkadaşım satıp satmadıklarını bilmiyorum ama ordabaşka müşteriye yaptıklarını gördüm sor bi istersen

degado505 arkadaşım valla orasını bilmem belli ki senin alış veriş in biraz sorunlu olmuş ben sadece gördüğümü anlattım ve ne zaqman gitsem herkez güleryüzlü ve olmulu karşılıyor
    |
    |
  • Çavuş
    80 Mesaj
    zhyper den sonra falcon çıktı sonrada senin aldığın...
  • Çavuş
    80 Mesaj
    2 makine zengin gösterir.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    349 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ICOSolidEye

Cem Uzan'ın vaad'lerinden biri de bu zaten. 3K görmeyen Xbox....

Cem UZAN'ın kendisi 3K gördü zaten :)

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: eserguzel

quote:

Cem UZAN'ın kendisi 3K gördü zaten :)

Şu resmin bir sürü versiyonu çıkmıştı bi ara. Gördükçe kopuyorum hala.
    |
    |

• Binbaşı
    1846 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ct42

Piyasa araştırması mı yaptın anket mi yaptın nerden biliyorsun tercih edilmediğini .Kapısında mı yattın.

forumun önceki sayfalarına bakarsan endem ile ilgili konuları görürsün lütfen araştırma yapıp cevap yazınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DemBabus -- 7 Kasım 2009; 12:04:20 >
  • Yüzbaşı
    337 Mesaj
    ne 3k sı ya tık demedi bnm makine kullanmayı bilmek lazım
  • Yarbay
    6941 Mesaj
    valla ben aldım alalı 3k görüyorum her açtığımdada ama senelerdirde kullanıyorum bir sorun yok yola devam
  • Yüzbaşı
    840 Mesaj
    2006 yılında aldım xboxu 3k diye diye birşey görmüyorum sabaha kadar açık bıraksamda birşey olmuyor
  • Yarbay
    6941 Mesaj
    3k sız xbox ın zevkimi çıkar ya.

açıyosunuz bi bakıyosunuz 3k veriyo ve dünyanız kararıyo.
    sonra tekrar aç kapa bi bakıyosunuz açılıyo dünyalar sizin oluyo oh beee diye bir ses.
    hangi konsol size bu zevki yaşatıyo ?
  • Yüzbaşı
    251 Mesaj
    eninde sonunda HERKES BİRGÜN ÖLÜMÜ TADACAK.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jetman -- 7 Kasım 2009; 13:54:51 >
  • Yarbay
    2368 Mesaj
    bence böyle yapsalar daha güzel olurdu çok kaba olmuş o..
    |
    |
  • Teğmen
    189 Mesaj
    Makine 3k'yı gördükten sonra bir dahaki açılışta en baştaki "Vuğıııııh" sesini duymak ömre bedel.. Yaşasın 3K, iyiki varsın. Varlığın yakıyor yokluğun yok ediyor..
    |
    |
  • Yarbay
    2083 Mesaj
    3k adına cok sacma ;forumda bu endemın yaptıklarını evınde endeme nazaran daha profesyonelce yapanlar varbende yapayım bı fan verın bana 360 ın adaptorune bıle tutsam ruhen endemınkıyle es deger aynı işlemide yapmıs olurum
    Aklım son bir fıkır geldı foruma gıren herkez her ay 2-3 tl versın arkadasların bozulan xboxlarının yerıne yenısını alalım anca boyle 3k dah kurtulabılırız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Gamemaster_ -- 7 Kasım 2009; 14:24:43 >
  • Yüzbaşı
    399 Mesaj
    ben xbox 360'ın , 3k 'lısını, aynı zamandada live dan banlısını ve iextereme 1.61 firmwarelisini severim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Primobolo -- 7 Kasım 2009; 14:29:35 >
  • Yüzbaşı
    890 Mesaj
    Xbox'u normal bir PC kasasına koy.Kasaya 12'lik fanlar tak.GPU ce CPU ya su soğutma.Al sana kesim çözüm.

NOT:Suya dayanmazsa yuh artık.
  • Er
    5 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: delgado505

quote:

Orijinalden alıntı: ct42

forumun önceki sayfalarına bakarsan endem ile ilgili konuları görürsün lütfen araştırma yapıp cevap yazınız

Ben sürekli takip ediyorum.Ama nedense olumsuz yazanlar hep aynı kişiler.Artık çamur at izi kalsın politikasını bırakın.Yıllardır aynı şeyi yazan insanları görüyorum.
    |
    |
  • Kurmay Yarbay
    9818 Mesaj
    quote:

ne adamsınız ya

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
vp satın al
valorant points
Sohbet
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.