Şimdi Ara

3K Görmeyen XBOX360 (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
0
Favori
6.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: delgado505

Normal xbob 360 tan 2 farkı var

1- CD rom'u üste koymuşlar anakarttan ayırıp
    2-Soğutma mod yapmışlar

Dolayısıyla bu makinede 3k görecektir sadece bu yapılanlarla makinenin 3k görmesi biraz ertelenir o kadar.

Ve endemi pek fazla tercih edilen bir firma olmamasının altınıda çiziyorum.

Xbox'ı yeni öğrendiğimde almak için gitmiştim oraya o zamanlar jasper yeni çıkmıştı. ve adama sordum sattıklarınız hangi board diye zhyper dedi şaştım kaldım.Ve 550 TL fiyat vermişti.Sonra atik'e gittim çok ilgi gösterdiler makinanın iyi yönlerini söyliyeceklerine hep kötü yanlarını söylediler yani amaç müşteriyi bilgi vermek ti.Bnde atikten aldım 500 TL 'ye bi jasper arcade.......

Bu Yorum Herşeyi açıklıyor..

• Piyasa araştırması mı yaptın anket mi yaptın nerden biliyorsun tercih edilmediğini .Kapısında mı yattın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HooMie

satıyorlarmıymış ve fiyatı neymiş

arkadaşım satıp satmadıklarını bilmiyorum ama ordabaşka müşteriye yaptıklarını gördüm sor bi istersen

degado505 arkadaşım valla orasını bilmem belli ki senin alış veriş in biraz sorunlu olmuş ben sadece gördüğümü anlattım ve ne zaqman gitsem herkez güleryüzlü ve olmulu karşılıyor
  • zhyper den sonra falcon çıktı sonrada senin aldığın...
  • 2 makine zengin gösterir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ICOSolidEye

Cem Uzan'ın vaad'lerinden biri de bu zaten. 3K görmeyen Xbox....

3K Görmeyen XBOX360

Cem UZAN'ın kendisi 3K gördü zaten :)

• quote:

Orijinalden alıntı: eserguzel

quote:

3K Görmeyen XBOX360

Cem UZAN'ın kendisi 3K gördü zaten :)

Şu resmin bir sürü versiyonu çıkmıştı bi ara. Gördükçe kopuyorum hala.

• quote:

Orijinalden alıntı: ct42

Piyasa araştırması mı yaptın anket mi yaptın nerden biliyorsun tercih edilmediğini .Kapısında mı yattın.

forumun önceki sayfalarına bakarsan endem ile ilgili konuları görürsün lütfen araştırma yapıp cevap yazınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DemBabus -- 7 Kasım 2009; 12:04:20 >
  • ne 3k sı ya tık demedi bnm makine kullanmayı bilmek lazım
  • valla ben aldım alalı 3k görüyorum her açtığımdada ama senelerdirde kullanıyorum bir sorun yok yola devam
  • 2006 yılında aldım xboxu 3k diye diye birşey görmüyorum sabaha kadar açık bıraksamda birşey olmuyor
  • 3k sız xbox ın zevkimi çıkar ya.

açıyosunuz bi bakıyosunuz 3k veriyo ve dünyanız kararıyo.
    sonra tekrar aç kapa bi bakıyosunuz açılıyo dünyalar sizin oluyo oh beee diye bir ses.
    hangi konsol size bu zevki yaşatıyo ?
  • eninde sonunda HERKES BİRGÜN ÖLÜMÜ TADACAK.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jetman -- 7 Kasım 2009; 13:54:51 >
  • bence böyle yapsalar daha güzel olurdu çok kaba olmuş o..
     3K Görmeyen XBOX360
  • Makine 3k'yı gördükten sonra bir dahaki açılışta en baştaki "Vuğıııııh" sesini duymak ömre bedel.. Yaşasın 3K, iyiki varsın. Varlığın yakıyor yokluğun yok ediyor..
  • 3k adına cok sacma ;forumda bu endemın yaptıklarını evınde endeme nazaran daha profesyonelce yapanlar varbende yapayım bı fan verın bana 360 ın adaptorune bıle tutsam ruhen endemınkıyle es deger aynı işlemide yapmıs olurum
    Aklım son bir fıkır geldı foruma gıren herkez her ay 2-3 tl versın arkadasların bozulan xboxlarının yerıne yenısını alalım anca boyle 3k dah kurtulabılırız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Gamemaster_ -- 7 Kasım 2009; 14:24:43 >
  • ben xbox 360'ın , 3k 'lısını, aynı zamandada live dan banlısını ve iextereme 1.61 firmwarelisini severim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Primobolo -- 7 Kasım 2009; 14:29:35 >
  • Xbox'u normal bir PC kasasına koy.Kasaya 12'lik fanlar tak.GPU ce CPU ya su soğutma.Al sana kesim çözüm.

NOT:Suya dayanmazsa yuh artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: delgado505

quote:

Orijinalden alıntı: ct42

Piyasa araştırması mı yaptın anket mi yaptın nerden biliyorsun tercih edilmediğini .Kapısında mı yattın.

forumun önceki sayfalarına bakarsan endem ile ilgili konuları görürsün lütfen araştırma yapıp cevap yazınız

Ben sürekli takip ediyorum.Ama nedense olumsuz yazanlar hep aynı kişiler.Artık çamur at izi kalsın politikasını bırakın.Yıllardır aynı şeyi yazan insanları görüyorum.
  • quote:

3K Görmeyen XBOX360

ne adamsınız ya

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.