Şimdi Ara

3GS sahtemi ACİL YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar baştan izahlıca anlatayım derdimi. 3 gün önce zonguldaktaydım. Samsung n7000 note1 kullanıcısıydım. Şarj ömrü teşefon büyüklüğü gibi pek beğenmedim ve aradada sürekli donmalar yapardı. Neyse gittim ikinci el telefoncuya. Ben bu samsungdan önce iphone. 3GS kullanocısıydım 1.5 yıllık. Dış kasası olsun sistem özellikleri vs çok sevdiğimden hemen onu sordum. Var dediler ve sıkı bir anlaşmadan sonra kafa kafaya takasa girip 350 tl sayıldı ikisinede ben birşey vermeden sıyrıldım. Ama sansungun faturasını kaybetmiştim ondan ucuza oldu. Neyse adam bana 3gs dedi . hayatımdada ilk defa 2. el sattım ve almaya karar verdim .ben bu olayları bilmediğimden defalarca sordum 3Gs mi diye evet dedi. Kaç gb dedim 8 dedi.Geldim evime yani izmire. Ya telefonu kurcalarken ayarlar - hakkında kısmında telefon 6.2 gb yazıyor. Hayda düştü benim içime bir kurt. Zaten appstoredende birçok uygulama indiremiyorum facebook opera vs gibi. İos 7.0 istiyor . Buda 7.0 olmuyormuş. Yani hiç eskisi gibi değilmiş 3gs ler. Bende başladı bir pişmanlık duygusu. Hemem girdim forumlara orjinal 3gs nasıl anlaşılır? Kimisi pusula var demiş bende var pusula uygulaması. Video çeker demiş oda var ama 6.2 gb olmaması lazım diye biliyorum ben. 8 den başlıyordu 3gs şer ve oda nasirdi. Sonra benim kullandığım zamanlar gayet huzlıyfı internette olsun donanımsal olsun. Bu telefonda internet tambir facia. İnternet harici mesaj felan yazarken klavyede çok takılma oluyor vs. İyice canım skıldı sonra dedim bu türk malıda değil allah bilir. Onuda araştırdım herkez model kısmında TU yazar diyor sonunda. Benimkinin sonunda TU/A yazıyor. Ya işimden dolayı bir yere gösteremedim henüz eğer elle düzekicek birşeyse veya sıfırlamak gerekiyorsa yapıyım yada götüreyim bir baktırayım. Kafam iyice karıştı yardımcı olursanız sevinirim çok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Telefonun orjinal kesinlikle. Artık 3Gs in devri baya geçti çoğu uygulama iOS 7 istiyor. 6.2 GB göstermeside 1.8 GB ı sistem kullanıyor sana kalan o kadar.

• 6.2 gb olması 1.8 gb yi ios kullanıyor.16 gb iphone 5 var kullanılabilen 13 gb oluyor.ayrıca 3gs alınmaz artık en azından 4 olmalıydı ios 7 açısından. Face tarzı uygyulamalara gelince internette eski sürümlerini bulup telefona kuruluyordu diye hatırlıyorum araştırmanızda fayda var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • toytonum T kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar orjinal olduğunun garantisi içime baya su serpti. Ama neden yavaş onu anlıyaöadım. Kimisi 4.2.1 ios yükle diyor. Bende 6.1.6 yni en son sürüm var 3Gs sin kullanabileceği olmadı telefoncuya getirp 4.2.1 e düşürmeyi sorucm.

• quote:

Orijinalden alıntı: Normas

Arkadaşlar orjinal olduğunun garantisi içime baya su serpti. Ama neden yavaş onu anlıyaöadım. Kimisi 4.2.1 ios yükle diyor. Bende 6.1.6 yni en son sürüm var 3Gs sin kullanabileceği olmadı telefoncuya getirp 4.2.1 e düşürmeyi sorucm.

3gs ios 6 ya pek gitmiyor 4 e düşürürseniz telefon hız kazanacaktır ama uygulamaları çok büyük ihtimalle yükleyemezsin en az ios 6 gerekiyor uygulamalar için bence üstüne bi 300 daha koyup 4 yada 4s almallsın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • toytonum T kullanıcısına yanıt
    Peki ios 4.2.1. E watsapp yükleniyormu ? Mesela 6.1.6 da çoğu uygulama yok ama watsapp var zaten benim içinde o öenmli. Facebook eski sürümlerdede yükşenirmiş ben ios 4 e geçireyim en iyisi ya. İphone 3 olmasının kedenide kasası çok hoşuma gidiyor sağlam tekefon . 4 ler en ufak bir düşmede çatlıyor vs. Bu 3 lerin en çok hoşuma giden ynıda kasasaki çerçevenin krom gibi parlak olması ve apll işte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Normas -- 17 Ağustos 2014; 10:30:56 >
  • quote:

Peki ios 4.2.1. E watsapp yükleniyormu ? Mesela 6.1.6 da çoğu uygulama yok ama watsapp var zaten benim içinde o öenmli. Facebook eski sürümlerdede yükşenirmiş ben ios 4 e geçireyim en iyisi ya. İphone 3 olmasının kedenide kasası çok hoşuma gidiyor sağlam tekefon . 4 ler en ufak bir düşmede çatlıyor vs. Bu 3 lerin en çok hoşuma giden ynıda kasasaki çerçevenin krom gibi parlak olması ve apll işte

Hocam hevesinizi kiracak ama 3gs 8 gb i ios4 surumune dusuremezsiniz cunku hic almadi o cihaz o surumu

• rainhard kullanıcısına yanıt
    Kardeş fırlat at de kısaca peki ios 5 olur heralde. Ya sürüm öenmli değil hani ben biraz daha hızlanır düşüncesi ile alt sürüm istiyorum. İos 5 nasıldır peki gene hızlanır heralde azda olsa çünki gerçekden baya yavaş ve kasmalar var. İnternetim wifi değil şuan mobil ama samsunda aynı paketim gayet süper bunda öyle değil. İos 5 e düşürsem ?

• quote:

4.2.1'e Whatsapp yüklenmez. Daha önceden Whatsapp indirilmiş bir kimlikle ya da iTunesten pcye indirdikten sonra cihazına Appstoreden en az 4.3 sürümüne yüklenir.

iPhone 3GS için en ideal sürüm 4.3.5 olsa da uygulamalar açısından en azından en hızlı çalıştığı 5.1.1 ya da tercihen hız kaybı olsa da 6.1.6 yüklenmelidir. Üstüne de jb şarttır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Hacı sen çok uzak kalmışsın bu mevzulara, 3Gs tarih oldu

• i4 bile öldü.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.