Şimdi Ara

3G ve 3Gs iPhone ANA KONU (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.500
Cevap
9
Favori
472.873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • son 13 gün sayılı gün çabuk geçer
    quote:

Orjinalden alıntı: Reis-i Eagles

9 Haziran da gelmez ki ya.

• Arkadaşlar herkes mevcut "iphone"larını satıp "iphone 3G" almayı mı düşünüyo.. Ben bu heyecanı anlayamadım mazur görün..
  • Sabirli davranmak kolay olmadi ama iyi ki almayip beklemisim yeni iphone'u...
  • tanıtıma 13 gün varda cihazın türkiye'ye gelmesi var bide
  • size sıcak sıcak bikaç 2.nesil iphone fotosu..

3G ve 3Gs iPhone ANA KONU

bununda fake olma ihtimali var ama nete düşmüş paylaşıyım dedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leingrad -- 28 Mayıs 2008; 2:48:19 >

• quote:

Orjinalden alıntı: .:BBR:.

size sıcak sıcak bikaç 2.nesil iphone fotosu..

bununda fake olma ihtimali var ama nete düşmüş paylaşıyım dedim

Valla millette büyük bir beklenti oluştu...İnşallah dağ fare doğurmaz...

• ..Gerçektende öyle.Ne umduk ne bulduk olmayız inşallah
  • Bu resimlerin Fake olmama ihtimali çok çok büyük. lakin şu an tasarlanan olculere oldukca uyumlu.iPod nano 3. nesilin tanıtımından once kendisinin fotolarını nette gormustuk. Herkes fake derken karşı çıkmıştım, bunda da %80 eminim. iPhone 2. nesil karşımızdaki resim olabilir.
  • eğer gerçekten buysa hayal kırıklığına uğradım diyebilirim daha farklı bekliyordum açıkcası
    quote:

Orjinalden alıntı: soulmate

Bu resimlerin Fake olmama ihtimali çok çok büyük. lakin şu an tasarlanan olculere oldukca uyumlu.iPod nano 3. nesilin tanıtımından once kendisinin fotolarını nette gormustuk. Herkes fake derken karşı çıkmıştım, bunda da %80 eminim. iPhone 2. nesil karşımızdaki resim olabilir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ogux06

eğer gerçekten buysa hayal kırıklığına uğradım diyebilirim daha farklı bekliyordum açıkcası
    quote:

Bu resimlerin Fake olmama ihtimali çok çok büyük. lakin şu an tasarlanan olculere oldukca uyumlu.iPod nano 3. nesilin tanıtımından once kendisinin fotolarını nette gormustuk. Herkes fake derken karşı çıkmıştım, bunda da %80 eminim. iPhone 2. nesil karşımızdaki resim olabilir.

Valla bence hayal kırıklığına falan uğramazsın...Tanıtılmadan önce insan iğrenç bir tasarımı varmış diyor aletler için..Hele Nano 3g fotoları internete düşünce Apple tasarımı artık beceremiyor diye düşünmüştüm ama sonra yanıldığımı anladım

• daha ince gibi duruyo sanki
  • arkası beyaz olunca oyuncak gibi görünüyor
  • iPhone daha ince olacak deniyor. Ama daha ne kdar ince. Apple tasarımlarına bakalım: iMac daha ince, iPod daha ince...

reklamlarda gorunen budur ancak var olan aslında daha ince hissettirme gibi bi durumdur. Yani oval bi yapı, bira daha farklı kasa tasarımı... bunlar hep ince hissine etki eder apple tasarımlarında. Nano'nun fake olduğu iddia edilen fotoları da işte boyleydi. Berbat. Ancak elinize aldığınızda, reklamlarda gordugunuzde gercekten cokfarklı bir his ile karsılasıyorsunuz.

iPhone 2'de boyle olacak.
  • walla abicim sen diosan inanırım paylaştığın bilgileri çok beğeniyorum az bi süre kaldı sabredelim görelim
    quote:

Orjinalden alıntı: shady_tr

quote:

Orjinalden alıntı: ogux06

eğer gerçekten buysa hayal kırıklığına uğradım diyebilirim daha farklı bekliyordum açıkcası
    quote:

Valla bence hayal kırıklığına falan uğramazsın...Tanıtılmadan önce insan iğrenç bir tasarımı varmış diyor aletler için..Hele Nano 3g fotoları internete düşünce Apple tasarımı artık beceremiyor diye düşünmüştüm ama sonra yanıldığımı anladım

• iphoneclub.nl'de yeni bir fotoğraf buldum. açıklamada bunun sadece iphone'un 3 boyutlu modeli olduğu ve beyaz renk olmasının da 3d programından kaynaklanabileceği gibi bir yazı var. ayrıca bu linktede zannedersem üretim kalıplarına ait 2 tane daha resim bulunuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wasabi -- 28 Mayıs 2008; 19:14:22 >

• Tüm bunlar aksesuar reticilerine gelen ön bilgilerden çıkıyor. Yani doğru olması çok yuksek. Tekrar ornegimi vereyim:

3. nesil iPod Nano.

Kendisini ele veren yine aksesuar üreticileriydi.
  • quote:

Tüm bunlar aksesuar reticilerine gelen ön bilgilerden çıkıyor. Yani doğru olması çok yuksek. Tekrar ornegimi vereyim:

3. nesil iPod Nano.

Kendisini ele veren yine aksesuar üreticileriydi.

Tipleri birebir uyuyor...Yukarıdaki resimlerin sahte olmama ihtimali çok yüksek...

• Apple Insider, ''wasabi''nin verdiği kaynaklar...

..ben bu fotoğrafı beklemiyordum.

Ön tarafında kamerası olan iPhone hayırlı olsun arkadaşlar. Daha da somut bir şey artık kendisi olur.Gördğünüz fotoğraflar alanında lider olan Griffin'in üretim kalıpları.Arkadaşın verdiği ise aksesuar tasarımı için yapılmış 3d bir kalıp.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soulmate -- 28 Mayıs 2008; 19:43:20 >

• quote:

Apple Insider, ''wasabi''nin verdiği kaynaklar...

..ben bu fotoğrafı beklemiyordum.

Ön tarafında kamerası olan iPhone hayırlı olsun arkadaşlar. Daha da somut bir şey artık kendisi olur.Gördğünüz fotoğraflar alanında lider olan Griffin'in üretim kalıpları.Arkadaşın verdiği ise aksesuar tasarımı için yapılmış 3d bir kalıp.

cahilliğimi mazur gör ama bu nedir?? nerden anlaşılıyor önde kamera olduğu???

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.