Şimdi Ara

3g mobil sizce hangisi ttnet,vınn,vodem, yardım pls..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Yeni bir laptop bakıyorum hatta 1hafta-10gün içinde alıcam allahın izniyle yanlız nete bağlanMak için hangisi uygun.?
    DiyecEksiniz kullanımına bağlı amaç eşim çocuk gelişimine bakıcak işte haber,face,tweet,arada bir youtube,forum siteleri vs.
    Oyun oynamam online stateji vs. çünkü ps3 var yeter bana günde max. 2-3saat girilir bunun için 6gb alayım yada bu 3g modemleri.?
    Nerden nasıl hangi seçenek alayım uygun nedir 2. el varmıdır acil yardım.... saygılar...

• video dizi izlecenk youtuba girilcekse öyle 6 gb fln kurtarmaz
  • 6 gb kota = 3 gb down + 3 gb upload bu kotayla anca email bakarsın, bu arada bir kota programı yukle
    ve su sayfayı yada bi gazete gezerken benzinci pompası gibi nasıl döndüğünü görünce gözün pörtler.
    ben 2 sene önce yazın 5 gunde 4 gb kotayı yemiştim catır catır (sadece gazete ve facebook ile)
    facebook da işin tadını kacırıp her arkadaşın 3-5 mblık resim koyarsa enaz onları tek tek tıklarsan
    sende ben gibi kotan cart diye dolar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: exeuntfor

video dizi izlecenk youtuba girilcekse öyle 6 gb fln kurtarmaz

Slm güsel kardeşim sanırım yanlış okudun DİZİ-FİLM izlencek demedim max. 2-3saat net girilcek amaç sörf oyun chat msn vs değil...
  • quote:

Orijinalden alıntı: worldwidewild

6 gb kota = 3 gb down + 3 gb upload bu kotayla anca email bakarsın, bu arada bir kota programı yukle
    ve su sayfayı yada bi gazete gezerken benzinci pompası gibi nasıl döndüğünü görünce gözün pörtler.
    ben 2 sene önce yazın 5 gunde 4 gb kotayı yemiştim catır catır (sadece gazete ve facebook ile)
    facebook da işin tadını kacırıp her arkadaşın 3-5 mblık resim koyarsa enaz onları tek tek tıklarsan
    sende ben gibi kotan cart diye dolar.

Korkutma kardeş beniyaa gerçekten limitsizemi gir diyorsun yani.?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.