Şimdi Ara

3DS XL NİNTENDO KONSOL,NINTENDO CLUB'A NASIL KAYIT ETTİRİLİR?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
2.553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Nintendo 3DS XL konsolumu,clubnintendo'ya kayıt ettirmeyi denedim.Fakat konsolun seri numarasını sistem kabul etmedi ve geçersiz kod uyarı yazısı ekranda belirdi.Ülke olarak İngiltere seçmiştim.Konsolumda da adres İngiltere olarak kayıtlı.Yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı?Nintendo,kayıt olanlara bir adet oyun indirme hakkı hediye edeceklerini açıkladı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkraider -- 28 Kasım 2012; 14:42:28 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Evet o haberi bende gördüm acaba hangi ülkeler için geçerli biliyormusunuz siz? Bendeki XL Ntscu da
  • Geçerli olan ülkeler :

İngiltere,İrlanda,Almanya,Fransa,İspanya,İtalya,Belçika,Hollanda,Portekiz ve Rusya.

Bu arada ben de sorunumu çözdüm.Konsol seri numarası yerine,konsol paketinin içinden çıkan pin kodunu girdim.Sistem kabul etti.İnşallah oyun indirme kodunu sorunsuz olarak kullanırım.

Oyun indirme kodları,1 Ocak-31 Ocak 2013 tarihleri arasında aktif olarak kullanılabilecek.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sen ne olur ne olmaz 3dsxl'a club nintendo hesabını tanıt belki onunla da alakası vardır.
  • bu dedikleriniz 3ds için de geçeri değil mi
    henüz cihaz elime ulaşmadı gerçi(bugün en geç yarın)
  • seri numarasıyla kayıt bir tek NTSC cihazları yapabilirsin. club nintendo america'da. eğer cihazın pal'se sadece kutunun içinden çıkan pin numarasıyla kayıt yapılıyor. seri numarasıyla kayıt avrupa'da mevcut değil malesef :(
  • benim cihazım ntsc nereden kayıt yaptıracağım acaba ve bu kodu nasıl alacağim ?
  • ben cihazıma clup nintendo hesabımı tanıtamadım bu arada e mail istiyor giriyorum olmuyor fakat clup nintendoda girerken rumuz kullanıyoruz e mail kullanmıyoruz :S
  • Benim üyeliğim var adres önemli clup nintendo da. Benim adresim SEGA nın los angeles daki ofisi alsdhgasldgasldg :D:D:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: soniczeki

Benim üyeliğim var adres önemli clup nintendo da. Benim adresim SEGA nın los angeles daki ofisi alsdhgasldgasldg :D:D:D

club nintendo üyeliğinin getirisi nedir?

o paraları napcaz ki? :d
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakupkan

quote:

Orijinalden alıntı: soniczeki

Benim üyeliğim var adres önemli clup nintendo da. Benim adresim SEGA nın los angeles daki ofisi alsdhgasldgasldg :D:D:D

club nintendo üyeliğinin getirisi nedir?

o paraları napcaz ki? :d

Hiçbir işe yaramıyor. Beleş oyun alabilirsin (eshop oyunları) .s.s tabi onun içinde 5 tane orjinal oyun falan alıcaksın ki puan biriksin. :D
  • 1250 altinim var. Herhangi bir oyun alabiliryor muyum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackwar19

1250 altinim var. Herhangi bir oyun alabiliryor muyum?

Hayır sadece belli başlı oyunlar oluyor. Örneğin "3D Klasik Kirby" yada Virtual console oyunu falan :)
  • Daha yeni 3ds xl aldim direk sayfaya girdigimde urunu kayit ettir yaziyordu.. pin numarasini girdim... urun kayit oldu dedi sonra ben kayit oldum aldiginiz urunu kaydettirin dedi tekrar ayni kodu girdim daha once kaydedilmis dedi ne yidi kazanabildim nede bedava oyunu yukleyebiliyorum lutfen yardim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bladegs B kullanıcısına yanıt
    Neden kayıt olmadan önce girdin Mail at nintendo ya ama geri dönmeleri çok uzun sürüyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.