Şimdi Ara

3ds alıcam yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar 3ds almayı düşünüyorum şu ürünü buldum Link

Sizce nasıldır, almalı mıyım? önerileriniz neler?

• quote:

Orijinalden alıntı: OdinTR

arkadaşlar 3ds almayı düşünüyorum şu ürünü buldum Link

Bence al. Çoğu kişi gibi ben de o kullanıcıdan 3DS aldım ve oldukça memnunum.
  • Ben sıkıldım açıkcası bu cihazdan.Bayadır kullanmıyorum duruyor.Sadece arada Mario falan oynarım o kadar.
  • quote:

arkadaşlar 3ds almayı düşünüyorum şu ürünü buldum Link

N11.com da pembe olan oyunlu set 189 lira pepsi kod kullanırsın 178 e gelir kargo ücretsiz ayrıca.Renk sorun olur dersen dışına silikon kılıf filan alırsın,yanındaki oyun kız kardeşin filan varsa o oynar sadece nintendogs :) 27 lira cebinde kalır o paraylada oyun falan alırsın :)

• quote:

Orijinalden alıntı: PathofAres

Ben sıkıldım açıkcası bu cihazdan.Bayadır kullanmıyorum duruyor.Sadece arada Mario falan oynarım o kadar.

bende sıkıldım fakat zelda oot harbi güzel oyunmuş gerisi beni pek alakadar etmiyor. zeldayı bitiriyim bir daha bitiriyim satacağım cihazı wii yada wii u alacağım diğer zeldalar için kardeş biraz sabredersen benimkini satıyım sana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: itachi237

quote:

Ben sıkıldım açıkcası bu cihazdan.Bayadır kullanmıyorum duruyor.Sadece arada Mario falan oynarım o kadar.

bende sıkıldım fakat zelda oot harbi güzel oyunmuş gerisi beni pek alakadar etmiyor. zeldayı bitiriyim bir daha bitiriyim satacağım cihazı wii yada wii u alacağım diğer zeldalar için kardeş biraz sabredersen benimkini satıyım sana.

ben sıkılacağımı hiç düşünmüyorum açıkçası çünkü orjinal oyun alabilirim, bide benim diğer oyunlar da hoşuma gidiyor zelda dışında ama zeldanın yeri ayrı tabi teklifin için sağolasın dostum ama 0 almayı yeğlerim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: itachi237

quote:

ben sıkılacağımı hiç düşünmüyorum açıkçası çünkü orjinal oyun alabilirim, bide benim diğer oyunlar da hoşuma gidiyor zelda dışında ama zeldanın yeri ayrı tabi teklifin için sağolasın dostum ama 0 almayı yeğlerim

0 gibi hocam daha 1 ay olmamıştır forumdakiler biliyor kutu açma videosunu çekeli 1 ay olmuş

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.