Şimdi Ara

3D Max Kurs ve Eğitimi

Bu Konudaki Kullanıcılar: ozgurcan777
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
45
Cevap
1
Favori
6.913
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Forumda biraz araştırdım fakat yazılanlar biraz eski o yüzden tekrar sormak istiyorum ,
    Orta seviyenin biraz üstünde 3d max öğrenmek istiyorum ( iç mekan ve obje tasarımı için )belli başlı kurslara gittim fiyat aldım fakat biraz tuzlu geldi.Onun dışında ders saatleri 120 ile 150 saat arasında değişmekte , sormak istediğim soru şu ;

3dsmax + Vray ' i 30 saatlik bir programda özel ders alarak öğrenmem mümkünmüdür ? Biliyorum programın sonu yok öğrenmem gerekenler sadece modellemek ve render almak bunu göz önünde bulundurursak cevaplarsanız çok sevirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legend tirAn -- 27 Ağustos 2012; 23:06:16 >

• İnternet üzerinden ücretsiz dersleri denemeni tavsiye ederim belirli bir seviyeye kadar ilerlersin ama ben tamamlamaya biraz üşendim şahsen sonraya erteledim :)

Ayrıca eğer öğrenciyseniz autodesk 3 yıl süreyle programlarını bedava veriyor eğitim süresince ve sonrasında rahatlıkla kullanabilmeniz için , ticari olmayan her türlü çalışmanızda kullanabiliyorsunuz
    linkler aşağıda

Free Software-Autodesk
    Çizgi Tagem - 3Ds Max 2011

• http://www.oguzhaneksioglu.com
    Özel ders konusunda adresini incelemenizi tavsiye ederim.
  • http://www.oguzhaneksioglu.com
    Özel ders konusunda adresini incelemenizi tavsiye ederim.
  • Orta seviyenin biraz üstünde diyorsun, bunun için kursa gitmene hiç gerek yok, boşu boşuna zaman kaybı olur, elinde video izleyebileceğin sınırsız internetin olsun gerisi tamamdır...
  • Ben aşağıdaki siteden öğreniyorum 3d max programını. Ücretsiz ama dersler fazla değil. Haftada bir iki kez yeni dersler ekliyor yazar. Belki yardımcı olur

http://cgblogger.com/egitim-seti/3d-max-egitim-seti.html
  • Selam, Emre Deniz'i size tavsiye ederim, sitesinden de yaptığı çalışmalara bakabilirsiniz:

http://www.procad3d.com/
  • Arkadaşlar bence kaliteli bir kursla çok daha kolay ve eğlenceli öğreniliyor 3d max. İnternet üzerinden olduğu gibi olmuyor çok daha fazla şey öğreniyor ve proje yapabiliyorsunuz. Bir de tabi daha disiplinli oluyor. Bunun için de arkadaşım Vektörel Bilişime gidiyor çok memnun. Hem hocası da bu konuda uzmanmış ve özel olarak da her öğrenciyle, projesiyle ilgileniyormuş. Düşünenlere tavsiye edebileceğim disiplinli bir kurs bence.
  • Burayı tavsiye ederim
    http://kadikoy.weebakademi.com/
  • 40 saat max ve vray için yeterli. Özel ders bazında tabiki.
    www.ada3boyut.com sitemi inceleyebilirsin.
    Yardımcı olabileceğim bir şey varsa her konuda sorunu yanıtlayabilirim.
  • bilgi adama giden bir tanıdığım vardı da o memnun kalmamıştı, vektörel bilişim i tavsiye edebilirim sanırım sizlere bu konuda eğitim yelpazesi baya geniş sanırım bilgi adamdan gene iyi iş görür sitelerinde öğrenme garantisi veriyoruz filan yazmışlar sanırım bunu yazdıklarına göre
  • Tavsiye edebileceğiniz ucuz ama iyi biyer var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mazlum.altan

Tavsiye edebileceğiniz ucuz ama iyi biyer var mı?

Vektörel Bilişim e bir bak tavsiye ederim hakkını alırsın verdiğin paranın ve işsiz kalmazsın oradan aldığın eğitim ile proje tabanlı eğitim olduğu için yaptığın projeler senin referansların olacak iyi forumlar teşekkürler.
  • Arkadaşlar Kadıköy Smartpro'yu Öneririm Kurs'ta eğitim Almak İsteyen Arkadaşlara
  • 3DMax için Ankarada güzel bir yer biliyor musnuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: okan_can_034

3DMax için Ankarada güzel bir yer biliyor musnuz ?

Ankara'da Vektörel Bilişim çok iyi bir yer tavsiye ederim öğretmenler çok iyi ve tecrübeli insanlar seni yönlendirmeyi ve derse dikkatini vermeni sağlıyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: zenustasi007

quote:

Ankara'da Vektörel Bilişim çok iyi bir yer tavsiye ederim öğretmenler çok iyi ve tecrübeli insanlar seni yönlendirmeyi ve derse dikkatini vermeni sağlıyorlar

hocam gerçekten çok güzel bir yer tavsiye ederim bende herkese

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi private044 -- 21 Kasım 2014; 15:27:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zenustasi007

quote:

Bende böyle bir yer arıyordum sanırım siz oranın sertifikasını almışsınız iş bulma olayında sıkıntı yaşadınız mı ? ben 3DMax hem güzel bir iş hemde hobi olarak bilgisayar kasaları tasarlamak istiyorum
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.