Şimdi Ara

3D LED TAVSİYESİ ÇILDIRACAM (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
1.462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • pfl6877 deki alt yazı sorunu halledildi diye biliyorum sanırsam tek sorun dts.
    Uğraşamam diyorsa 640s
  • quote:

Orijinalden alıntı: theraptorx

Bende bu kadar para verip, altyazili film seyredilememesini anlamıyorum. Her yere oynatıcıyı taşıyıp ayrıca açıp kapatıp ayarlamak zorunda olmak çok kötü.

Her yere derken hocam? Televizyon mobil mi ki ? Salona koyuyorsanız, hemen yanına oynatıcıyı koyarsınız olur biter. Ben de bu kadar para verip, 99 tl medya player alıp her sorunu çözmek varken bundan kaçmak için daha düşük görüntü kalitesini ve netliğini tercih edenleri hiç anlayamıyorum. Medya oynatma çözülebilecek bir sorun ama o görüntü hiçbir zaman iyileşmeyecek. Bir televizyonu alıyorsanız 3-4 sene için alıyorsunuz en az, 6 ay sonra yeni format çıktığında hiçbir televizyon açmayacak ve bunu medya player ile giderebileceksiniz ama görüntü kalitesini bir daha değiştiremeyeceksiniz. Bundan dolayı benim tercihim elimde bütçeyle maksimum görüntü kalitesini veren televizyonu almak, diğer her şeyi çözebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: erkangl

quote:

Orijinalden alıntı: theraptorx

Bende bu kadar para verip, altyazili film seyredilememesini anlamıyorum. Her yere oynatıcıyı taşıyıp ayrıca açıp kapatıp ayarlamak zorunda olmak çok kötü.

Her yere derken hocam? Televizyon mobil mi ki ? Salona koyuyorsanız, hemen yanına oynatıcıyı koyarsınız olur biter. Ben de bu kadar para verip, 99 tl medya player alıp her sorunu çözmek varken bundan kaçmak için daha düşük görüntü kalitesini ve netliğini tercih edenleri hiç anlayamıyorum. Medya oynatma çözülebilecek bir sorun ama o görüntü hiçbir zaman iyileşmeyecek. Bir televizyonu alıyorsanız 3-4 sene için alıyorsunuz en az, 6 ay sonra yeni format çıktığında hiçbir televizyon açmayacak ve bunu medya player ile giderebileceksiniz ama görüntü kalitesini bir daha değiştiremeyeceksiniz. Bundan dolayı benim tercihim elimde bütçeyle maksimum görüntü kalitesini veren televizyonu almak, diğer her şeyi çözebilirim.

Hocam, evde iki tane televizyon varken, iki tane mi media player almamız gerekiyor. Ayrıca, media player oynatan TV'ler kötü de, oynatmayanlar mi iyi? Bende Philips TV ve LG TV var. İkisinin de görüntüsü iyi. Ancak,LG sorunsuz 3D dahil film oynattığı için ayrıca daha iyi...

• LG-42LM640S 42" si iyiykn 47 yi düşünemiyorum bence bu bile yeterli ama 47 daha iyi olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: kyorhan

quote:

Orijinalden alıntı: v_efecan

quote:

Orijinalden alıntı: kyorhan

modeli bilmiyorum da 3 kısımdan ambilight'lı philips tavsiye ederim. samsung çok güzel TV ama pilli 3d gözlük olayını sevmiyorum. SMART tv için biçilmiş kaftan Samsung, Philips smart tv de başarısız.

Bu arada ben Philips 42"PFL7696/K kullanıyorum.

Kendi içindeki uydu alıcısını kullanıyorum on numara, sorunsuz, TV geçişleri süper. Sadece smart TV si dandirik

bu arada usb den film oynatma olayı da hikaye, divx hepsini oynatıyor ama blueray rip mkv filmlerin çoğunda sorun yaşıyorum. Ben de Philips HMP3000 media player aldım 99 TL ye, şu an açmadığı oynatmadığı format yok. Altyazı da türkçe de destekliyor

bu tv işlerine giren çıkamıyor led plazma 3d oyunlar derken hangi modelde karar kılacağımıza şaşırıyoruz bu hafta sonu arkadaşlarla 3d derbi maçını izledik lg led tv gayet sorunsuz bir tv 3d olayıda gerçekten kaliteliydi gözlükler pilsiz ve çok hafifi yormuyor.şimdi lg de karar kıldım gibi ama bu seferde modellerde bir kararsızlık yaşamaktayım çünkü oyun test etme imkanımız olmadı

bir de smart tv sini kontrol edin bakalım klavye mouse bağladığınızda wireless olarak kullanmanıza izin veriyor mu. mesela philips de youtube.com a giriyorsun gidiyor gene kendi programına yönlendiriyor oradan da search yapamıyorsun klavyeden yazdırmıyor ille kumandadaki harflerden yapacaksın fıtık oluyor insan yazana kadar

teşekürler arkadaşım deneme imkanım olmadı ama hafta sonu deneyip görelim bakalım son kararımız ne olucak

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.