Şimdi Ara

3D kasa modelim (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bence kasanın alt tarafına konumlandırılan fanlar son derece yanlış. Yere de koysan, masanın üstüne de koysan alt zemine bakan fanlar çok miktarda toz çekiyor. Elektrik süpürgesi etkisi... Fanın önündeki mesafe daraldıkça süpürme etkisi yapıyor. Sürekli toz temizlersin... Bence fanları -çok lazımlarsa- üst panele almak çok daha sağlıklı.

Sketch-up birazcık bilgisayardan anlayan herkesin grafik tasarım yapmasına olanak tanıdı. Bizi 3DMax'in karmaşasından kurtardı. Anakart ya da diğer bileşenleri çizmek ortamala 30 saniye alır. Component veri bankasına gidip arama yaptırmak ve hoşunuza gideni import etmek kadar basit bir işlem. 3 bilemedin 4 tıklık işi var. Bilmemek ayıp değil ama öğrenmemek ayıp!
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan895

hayır alttan havayı çekip dışarı atıyor

Sıcak hava üstte soğuk hava alttadır yani o Power kasa içindeki soğuk havayı dışarı atıyor yeri kesinlikle yanlış
  • power kasanın altından havayı çekiyor ve arkadan dışarı atıyor kasa ile hiçbir bağlantısı yok
  • güzel olmuş bunu hangi program ile yapıyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EFLORD -- 17 Temmuz 2012; 9:41:41 >
  • google sketchup pro 8
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan895

Ben google sketchup pro 8 i kullandım

anakartın ayrıntılarını tek tek mi oluşturuyorsun onu merak ediyorum. yoksa prograndan anakarta tıkladığında kandisi mi çiziyor
  • bazılarını 3d market var oradan indiriyorsun
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.