Şimdi Ara

3D gözlük fırsatı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
1.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar... evinde 3D dlp projeksion cihazı olup 3D gözlüğü olmayanlar ya da yeterli sayıda bulunmayanlar, 3D dlp active shutter gözlüklerin Ülkemizde 200-250 tl ye satıldığı ortamda Voyad Technology'nin tüm dlp projeksiyonlarla uyumlu 3D gözlükleri Vatan Bilgisayarda kdv dahil ve 6 taksitle 90 tl ye satılmaktadır. Söz konusu gözlüğün abd fiyatı bile shipping hariç 65 (110 tl) usd dir. (Vatan Bilgisayarın abd den bile nasıl ucuz sattığını çözemedim )Voyad firması; Samsung, Sanyo, Toshiba, v.b firmalara 3d gözlük üretmekte bu firmalar da o gözlükleri 300-350 tl gibi bir fiyata satmaktadır. Yurdumuzda da Voyad marka gözlükler, üretici ismi verilmeden 200 tl ve üstü fiyata satılmaktadır. Vatan Çalışanları da gözlüğü tam olarak bilmemekte beraber üreticisinden bile bihaberler. Ben alırken sadece LG projeksiyonlarla uyumlu dediler ama ben onlara güvenmeyip 3 adet aldım Acer 5360BD ile inanılmaz uyumlu çalışıyor. bu arada gözlük tüm dlp projeksiyonlarla uyumlu. neredeyse 1 gözlük fiyatına 3 gözlük almış oluyorsunuz. ihtiyacı olanlara bir katkım olsun istedim. Gözlükle ilgili farklı sorularınız olursa cevaplayabilirim.

• Evet haklısınız bende inanamadım fiyata, Lite out markasıyla satılıyo sanırım. 2 adet satın aldım.Bilgi için teşekkürler.
    bu arada bende de h5360 var ama sizinki BD modeli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drberk2 -- 21 Eylül 2011; 11:48:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: drberk2

Evet haklısınız bende inanamadım fiyata, Lite out markasıyla satılıyo sanırım. 2 adet satın aldım.Bilgi için teşekkürler.
    bu arada bende de h5360 var ama sizinki BD modeli.

rica ederim ne demek.... doğru LG-Lite-Out olarak satılıyor. o yüzden de Vatan çalışanları Lg lere uyumlu sadece diyorlar. oysa üretici Voyad model no'su VA-DD2G dir.
  • Vatan çalışanlarının konuyla ilgili hiçbir bilgisi yok..
    İlk sorduğumda yok böyle bir gözlük dediler.. Sadece tvlerle veriyorlarmış. Sitelerini açtım.. Bi gözlük buldular LG nin bu 150 lira ama sadece TV lerle veriyoruz dediler.

Ondan sonra ben üye olup siparişi siteden şimdi verirsem ne olur dedim.. Bir şekilde bana gelecek. 2-3 gün beklemektense ya kendi aranızda ya da birileri ile görüşün dedim..

Sonra bir kutu buldular.. içinde 7 yane var.. balon poşette gözlükler.. üzerlerinde hiçbir logo yok.. :D kaptım 2 tane..
  • quote:

Orijinalden alıntı: DehaCaman

Vatan çalışanlarının konuyla ilgili hiçbir bilgisi yok..
    İlk sorduğumda yok böyle bir gözlük dediler.. Sadece tvlerle veriyorlarmış. Sitelerini açtım.. Bi gözlük buldular LG nin bu 150 lira ama sadece TV lerle veriyoruz dediler.

Ondan sonra ben üye olup siparişi siteden şimdi verirsem ne olur dedim.. Bir şekilde bana gelecek. 2-3 gün beklemektense ya kendi aranızda ya da birileri ile görüşün dedim..

Sonra bir kutu buldular.. içinde 7 yane var.. balon poşette gözlükler.. üzerlerinde hiçbir logo yok.. :D kaptım 2 tane..

Vatan çalışanları kadar sattıkları ürtünden habersiz bir firma görmedim,bu kadar saçmalık ancak olur dedirtebiliyorlar,ciddi olarak yazıyorum,kamera şakasında sanırsınız kendinizi !

Çalışanlara ürün soruyorum yok diyorlar,sitede var diyorum,o zaman aaa varmış diyorlar en az 5 farklı üründe,adamlara siteden göstermek zorunda kaldım !

Vatandan ürün alacaksanız,elemanlara sitede var olduğunu söyleyin,dünyadan bir haberler !

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.