Şimdi Ara

3D GİZLİ RESİM ANAHTARLIK (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
7
Favori
3.514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 10.olam 10.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • unforgiven55 U kullanıcısına yanıt
    Biraz daha fazladır. Gerisi bilgi, emek ve yapılan yatırım için. Kargo ücreti de dahil ayrıca. Alan kişilerin memnun kalacağından eminim, kendimde kullanıyorum bir adet eşimde, bir adet bende. Anlamlı bir hediye. Teşekkürler.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Kardeş emeğine saygısızlık yapmak istemem kırdıysam özür dilerim. Ben sadece maddi kısmını söyledim bizde öğrenciler le 3d yazıcı yaptık ne kadar pla gider az çok tahmin ettim yoksa emeğe saygım sonsuz

• @serkank17 @szymek61 ekledim teşekkürler.

Estağfurullah her türlü eleştiriye açığım :) Normalde tam zamanlı çalışan birisiyim, hobi olarak yapığım bir alan. Sevgililer günü için çok güzel bir hediye olacağını düşündüğüm için ilk defa satışa bir ürün sundum.

• Benide ekler misin

• birikideneme B kullanıcısına yanıt
    Ekledim, teşekkürler.

• Olay bumuhttps://www.minifabrikam.com/blog/fotograf-3d-modele-donusturmek baskı yapmak ve çıkarmak. Hoşuma gitti demek ve yapmak istiyorum saygılar

Evet benzer bir mantık. Kabartmalarda siyah renkler kalın, beyaz yerler ince olacak şekilde çalışan bir yöntem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serser12 -- 23 Ocak 2018; 23:55:15 >

• Hocam ekler misiniz hoş bir hediye olur denemek istiyorum. 10u geçtiysem de DH'liyiz artık işimizi gör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sentez* -- 23 Ocak 2018; 23:56:37 >
  • Sentez* kullanıcısına yanıt
    Ekledim Hocam Teşekkürler. Güzel bir hediye olacağından emin olun. Yakın çevremde denenmiştir :) Sayı sınırını max 15 i geçmeyecek şekilde ayarlayacağım. Cuma'ya kadar hepsini bitirebilirsem ve geri dönüşler olumlu olursa haftaya yeniden açmayı planlıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serser12 -- 24 Ocak 2018; 0:1:59 >

• Teşekkürler hocam o zaman foto atıyorum özelden?
  • Sentez* kullanıcısına yanıt
    Evet atabilirsiniz, özelden yazıyorum.

• Arkadaşlar ilginiz için teşekkürler. Şimdilik bu kadar. Mevcut kişilerin siparişlerini başarılı bir şekilde teslim edebilir ve geri dönüşler pozitif olursa yeniden buradan yazacağım. İyi günler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serser12 -- 24 Ocak 2018; 1:40:5 >

• İsmimi yazdırdım üst mesajda lakin özel mesaj kutusuna giremiyorum problem var.Ben de Ankara’dayım elden teslim alsak nasıl olur kargoya para vermeyelim,madem sıcak fırsat

• szymek61 S kullanıcısına yanıt
    Selamlar, dün forum göçtü hiç girilmiyordu bir ara. Özelden yazın lokasyon olarak yakında ise yardımcı olabilirim.

• Gece başlayan ilk baskı örnek. Kendini tanıyan çıkar belki :) Akşam resimlerini çekip özel mesaj olarak atacağım. İyi günler.
    3D GİZLİ RESİM ANAHTARLIK

• serser12 S kullanıcısına yanıt
    En sağdaki altlı üstlü ikili benim Bunların ışıkta fotoğraf gösteriyor olması çok ilginç gerçekten orjinal bir hediye
  • Baskılar tamamlanmış ve kargolanmıştır. Umarım teslim alan arkadaşlar memnun kalırlar, iyi günlerde kullanmalarını dilerim.

Konu Sıcak Fırsatlar'dan İkinci El'e taşınmış. O yüzden konunun görünebilirliği azaldı. Yeniden baskı için istekleri alabilirim. İyi günler.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.