Şimdi Ara

3D Driving School Harika Bir Araba Similasyonu (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
31.796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya arkadaşlar ben bu oyunu yükledim g 25 direksiyonumda var ayarlardan herşey çalışıyo ama oyuna girince sadece direksiyon aktif gaz fren klavyede oysaki ordan atama yapıyorum yardımcı olurmusunuz cok meraklıyım buna ehliyet almadan bi deniyim diyorum
  • Güzel oyun geçen sene oynamıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GöKHaN 35 -- 15 Ocak 2009; 15:25:38 >
  • vistada çalışır mı?
  • grafikler kötü diye yorum yapmamak lazım.oyun aslında oyunda da değil simülasyonun yapılım amacı arkadaşın dediği gibiyse ehliyet kursları trafikte araç sürebilme vs vs için yapılmış.zaten 90mb bir programdan ne kadar grafik beklemek doğru onuda bilmiyorum

ayrıca arkadaş yukarıda yazmış bi automobile simulator çıkarsa süper olur bende de momo var adam akıllı oyun yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: doganslx_93

vistada çalışır mı?

Çalışır
  • Bu oyunu oynuyorum , zevkli , fonksiyonel bir oyun aslında ama klasik hale gelmiş simulasyon oyunlarında.
    Bu tarz oyunlardan daha değişik arıyorum sürüş için ama bilgisayarımın ekran kartı kaldırmıyor , orta halli bir bilgisayar için otomobil simulasyonu arıyorum fakat firmalar hiç önem vermiyorlar bu tür oyun yapımına
  • epey bi süre öncesinde 1,5 sene olmuştur indirmiştim. buna oyun gözüyle bakmamanız lazım sonucta grafiği için indirmiyoruz. güzel bi similasyon trafikte doğru yanlışla ilgili. bir çok oyunda gazı bıraktığınız zaman hemen yavaşlar burda ise gerçek hayattaki gibi o yuzden bilgilendirci bir çalışma
  • Mükemmel bişi ya :D İndrmek lazım !
  • grafikler kötü olsada güzel bir oyun
  • Tır oyunu arasında ne fark varki görev veriliyormu yoksa sadece öyle dolaşıyormusun ?
  • Bildiğin sürücü kursu. Nasıl araç başındayken sürüş eğitimi alırsın bu da öyle.
  • Londra'ya Londres yazmışlar dikkatimi çekti
  • alman yapımı olduğundan belki
  • grafikleri eleştirmeyin oyun güzel yani en azından eğitici
  • Grafikleri pek iyi değil ancak yinede çok zevkli oyun..
  • Sevmedim.
    Grafikleri boşver öenmsizde şöyle güzel bir kaza sistemi olsa fenamı olurdu araba her yere tıpkı çarpışan arabaymış gibi çarpıyor arabaya çarpıyorum hiç bişiy olmuyor hi çdeğilse bi çarptığım araba çarpma kuvvetiyle öteye gitsin
  • Grafikler kötü hem direksiyon gaz v.b. araçların olmazsa tadı çıkmaz.
  • arkadaşlar bana bu oyunun crack.reg dosyası lazım indirmiş olanlar bu dosyayı paylaşabilirse sewiniirim
  • quote:

arkadaşlar bana bu oyunun crack.reg dosyası lazım indirmiş olanlar bu dosyayı paylaşabilirse sewiniirim

Forumda bu tarz paylasimlar yapmak yasak. Ilk mesajin bilmiyorsun muhtemelen.
  • Tam istediğim gibi.Şu anda indiriyorum.Verdiğiniz link çalışmadı ama...
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.