Şimdi Ara

3d

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
87
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar bu 3d yi bankaya gidip mi aktif ediyoruz

Bir de 3d aktif edersek hicbir sekilde hesbaimizdan para calisnamaz mi hani sms filan geliyor ya?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 3d için Şube değil bankaların genel merkezine gitmeniz lazım. Ve bunlar genelde istanbulda oluyor

• hocam yapmayın ankarada oturuyorum zaten ta istanbula mı gidecem alt tarafı 3d actıracaz

peki 3 d actırdıgımda kart bilgilerim calınsa bile kartımı alışverişlerde kullanabilirler mi benden izinsiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: red alert2

hocam yapmayın ankarada oturuyorum zaten ta istanbula mı gidecem alt tarafı 3d actıracaz

peki 3 d actırdıgımda kart bilgilerim calınsa bile kartımı alışverişlerde kullanabilirler mi benden izinsiz?

Arkadaş latife yapmış. Kartlar otomatik açık gelir 3D ye. Ama kart bilgileriniz çalınırsa 3D siz alışveriş yapabilirler. Bunun bir önlemi. Kartı internete kapatmak tek çözüm.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet amacım şakaydi bu arada kartı internet harcamalarına kapalı tutun, harcayacaginiz zaman internet şube den açın harcayın kapatin. He bir de limitleri düşük tutun ve kredi kartı ise sanal kart kullanın internette

• mtyg kullanıcısına yanıt
    @mtyg @ataberkk

yav mesela son teklifte paytr de filan kartı kullanıyorum ama telefononayına kimin numarasını yazarsam oraya gidiyor onay mesajım.
    yani aynı kartı fakrlı telefonlardan yaptıgım onay smsleriyle kullanabiliyorum ben sadece kendi telefonum olmasını istiyorum.

bir de bir site var oraya bakiye yuklemeye calıstıgımda 3d hatası veriyor yuklememe izin vermiyor.
    e şimdi benim 3 d ozelliğim acık mı olouyor neyi yanlıs yapıyorum ki
  • Smslerin kartin tanımlı olduğu numaraya gelmesi lazim, bankaya görüşün bi

• eyv hocam bir sorayım ben
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.