Şimdi Ara

3A Oyun Karakter Çalışması [Cyborg Kafa] + Teknik Bilgiler. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
25
Favori
6.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
109 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Angry Man, seninkinin tam 4 mesaj üstünde yazdım hocam kısa bir metin halinde yine aynı soruya cevaben.

inonu88, bu tavsiyeyi sürekli duyuyorum hocam benimde böyle bir düşüncem var önümüzdeki bir kaç sene içerisinde. Bu amaçla yabancı firmalara iyi bir başvuru portfoliousu için zaman lazım bir kaç düzgün hazırlanmış projeye ihtiyaç var çünkü, neleri yapabildiğime dair ayrı ayrı örnek yapmam lazım. Şu an halihazırda'kilerden de kullanırım. İngilizceyi de uzman olmasa da kâfi bir seviyeye taşımak gerekiyor, biraz zaman lazım bana. Kısmet eğer fırsatım olursa gitmeyi bende istiyorum olmazsa da Türkiye'de en azından görsel efekt sektöründe devam ederim çok zayıf olsa da bir sektör var İstanbul'da dönen.

@inonu88
  • Konu Dışı'nda uzun zaman sonra yararlı bir konu görmek gözlerimi doldurdu. Ellerinize sağlık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metal-Gear

Angry Man, seninkinin tam 4 mesaj üstünde yazdım hocam kısa bir metin halinde yine aynı soruya cevaben.

inonu88, bu tavsiyeyi sürekli duyuyorum hocam benimde böyle bir düşüncem var önümüzdeki bir kaç sene içerisinde. Bu amaçla yabancı firmalara iyi bir başvuru portfoliousu için zaman lazım bir kaç düzgün hazırlanmış projeye ihtiyaç var çünkü, neleri yapabildiğime dair ayrı ayrı örnek yapmam lazım. Şu an halihazırda'kilerden de kullanırım. İngilizceyi de uzman olmasa da kâfi bir seviyeye taşımak gerekiyor, biraz zaman lazım bana. Kısmet eğer fırsatım olursa gitmeyi bende istiyorum olmazsa da Türkiye'de en azından görsel efekt sektöründe devam ederim çok zayıf olsa da bir sektör var İstanbul'da dönen.

@inonu88
    Haklisin guzel dusuncelerin var tebrik ederim diger genc arkadaslarimiz gibi asosyallik oyun vs zamanini bosa harcamiyosun. Ileride En kolay is bulabilecegin diplomamimizi fln taniyan Bukreste Ubisoft veya EA ya basvurursan yaz bana ozelden yardimci olurum. Senin gibi genclerin iyi yerlere gelmesi lazim. Ben bukreste yasiyorum.

• Çok iyi kendini geliştirmeye devam et sonra Ubisoft EA Valve gibi firmalara bu çalışmalarından örnekler gönder

• Eski konularını okumuştum tekrar tebrik ederim çalıştığın bir şirket var mı? Nasıl çalışıyorsun :) Ellerine sağlık harika olmuş

• Tebrikler, güzel çalışma.
  • Supermis valla

• Adana da yaşıyorum, neler yaptığını izlemek isterim hocam. Daba önce de böyle bir konu açılmıştı, o da sendin galiba. Takdir edilecek kadar iyi yazıp çizmişsin.
    iyi yerlere gelmen ümidiyle.
  • Bişey anlamadım ama emek harcanmış bir çalışmaya benziyor up!

• Hocam konu için teşekkürler. Modeliniz oldukça kaliteli. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum.

Foruma dolan bir sürü boş beleş konudan sonra ilaç gibi geldi.

@Riaz hocam Kojima'yı Konami'den sepetlediler yalnız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reach61 -- 22 Mayıs 2018; 14:55:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: reach61

Hocam konu için teşekkürler. Modeliniz oldukça kaliteli. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum.

Foruma dolan bir sürü boş beleş konudan sonra ilaç gibi geldi.

@Riaz hocam Kojima'yı Konami'den sepetlediler yalnız
    olsun biz yinede çok beğendik
  • Umarım konu silinmez veya bir sey olmaz . Bölümüm dijital oyun tasarımı . Bu bilgiler daha sonra işime yarayacaktır. Mezun olduktan sonra Amerika'da çalışmayı düşünüyorum. (Pasaportum ve vatandaşlığım var) EA , ubisoft gibi şirketlerde çalışıp belli bir zaman sonra kendi şirketimi açmayı düşünüyorum. Ayrıca bireysel projelerde üretmeyi düşünüyorum.

• çok güzel olmuş eline sağlık..
  • Önceki konulara baktım, bu işi youtube üzerine öğretecek kadar güzel çalışmalar yapmışsın. Belki Kanalın vardır bilemiyorum ama bu yönüde değerlendirebilirsin.
  • Elinize sağlık hocam harika olmuş gerçekten bende cinemda 4d öğrenmeye çalışıyorum ama şekilleri oluşturması çok zor gerçekten

• Elinize sağlık, forumda görmek istediğimiz hareketler işte bunlar.

• Hocam harika yalnız gözler fren lambası gibi olmuş. Oraları biraz daha farklı yap bence

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • inonu88, sağol hocam valla herkes bu kadar ilgili davranmaz, bu söylediklerin daima aklımda olacak. Donanımhaber'i terk etme aylar yıllar sonra iletişime geçmem gerekebilir.

YediGüzelAdam, freelance çalışıyorum uzun zamandır. Gittiği yere kadar bu şekilde götürmek istiyorum çünkü vaktimin çoğu bana kalıyor, bir yerin kölesi olmuyorsun. Yeni şeyler öğrenmeye fırsat oluyor bu sayede.

Suppose27now, yolun açık olsun hocam valla şu abd pasaportu ve vatandaşlığı bende de olsa keşke.
  • Vaybe helal olsun hocam, çalışmalarında başarılar dilerim, eline emeğine sağlık.

• sen bu foruma fazlasın.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.