Şimdi Ara

3930k overclock değerlerim sizce normal mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İmzamdaki sistemle prime 95 testini 20 dk boyunca yaptım, herhangi bir sorun yok. merak ettiğim 3930k 4.3 ghz için 1.264V iyi bir değer midir? 3930k kullananlar düşüncelerini almak isterim. Voltaj auto yapmamın sebebi işlemcinin boşta, kendini, enerji tasarrufu için 1.2ghzlere düşürmesi. Bunu da sağlamayı başardım. günlük kullanım için böyle bırakmayı düşünüyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
     3930k overclock değerlerim sizce normal mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeGetBe -- 9 Mart 2013; 19:29:13 >

• ben günlük 4.8 de kullanıyorum eğer bir stabilite veya performans sorunu yoksa devam edin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhabalar, biri bana overlock'un ne olduğunu açıklayabilir mi ? cahilliğime verin
  • quote:

Orijinalden alıntı: boostcolic

ben günlük 4.8 de kullanıyorum eğer bir stabilite veya performans sorunu yoksa devam edin

Cevabın için teşekkürler. Özellikle öğrenmek istediğim vcore (1.264) değeri 4.3ghz için normal midir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeGetBe

quote:

Orijinalden alıntı: boostcolic

ben günlük 4.8 de kullanıyorum eğer bir stabilite veya performans sorunu yoksa devam edin

Cevabın için teşekkürler. Özellikle öğrenmek istediğim vcore (1.264) değeri 4.3ghz için normal midir?

normal. olup olmadığına buradan karar veremem dediğim gibi stabilite ve performans sorunu yoksa kullanmaya devam edin

• quote:

Orijinalden alıntı: joney1st

merhabalar, biri bana overlock'un ne olduğunu açıklayabilir mi ? cahilliğime verin

forumda overclock bölümü var oradan öğrenebilirsiniz,kabaca işlemcinin çalışma hızı(ghz) sini artırmak

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.