Şimdi Ara

3900x ve NZXT Kraken X62 Fan Sesi Sorunu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
2
Favori
914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 11
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 12
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 saat 3 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 5
  • Favoriye Eklediklerim 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • fatihred (12 mesaj) L.J (2 mesaj) Orodruin (2 mesaj) mito1172 (2 mesaj) msb_bjk (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (24 mesaj) Mobil (2 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> İşlemci >> 3900x ve NZXT Kraken X62 Fan Sesi Sorunu?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    919 Mesaj
    Be Quiet! BL070 SILENT WINGS 3 modeli fandan 3 tane alıp kasamdaki Cooler Master Air Balance fanları söktüm. Gerçekten çok iyi çalışıyorlar. 1500RPM'e kadar ses yok. Ve hava basınçları mükemmelmiş.

Radyatör üste takılı bu nedenler fanlar baş aşağı çalışmak zorunda. Coolermasterın fanlarının çoğunda böyle çalıştığı zaman tıkırtı sorunu var ve resmen kafa şişiriyor. Ama Be Quiet hem daha performanslı hemde çok sessiz.

Almayı düşünenlere tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orodruin -- 21 Aralık 2019; 11:33:20 >

• Yüzbaşı
    315 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Phanteks kasa kullanıyorum ben öne taktım Sıvı soğutmayı,dışarıdan alıp içeriye üflüyor..diğer üst ve arka kısımdan atıyor havayı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihred -- 21 Aralık 2019; 13:31:6 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    315 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Ben NZXT nin fanlarını ,Yani sıvı soğutmadan çıkan fanları Kasa fanı olarak kullanmak istemiştim cünkü onlarda 1000-1200 rpm e kadar hiç sesleri duyulmuyor.ama direk anakarta bağlayınca full de calısmaya basladı tabi buda ses sorunu yaptı...Dediğinizi deneyeceğim eğer oradan kontrol edebilirsem cok işe yaramış olacak.

Birde Nedense Be quiet sıvı soğutma üretmiş ama artık üretmiyor..garip :)
    |
    |
    L.J kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    12992 Mesaj

Sizin probleminiz fan hızlarını biostan ayarlamamış olmak gibi görünüyor. Bir deneyin olmazsa bakalım gene.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    fatihred kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Kıdemli Yarbay
    11424 Mesaj
    Bir dönem ben de kullanmıştım. Herkese tavsiye ediyorum. Piyasanın en iyilerinden biri.
    |
    |
  • Yarbay
    17484 Mesaj

güzel bilgi teşekkürler bende tepe fanları Be Quiet! ile değiştirmeyi düşünüyorum radyatör yok bende tepede 2 14 cm fan var baya ses yapıyor kısmak zorunda kalıyorum umarım Be Quiet! kısmadan sessiz çalışır
    |
    |
    Orodruin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
pubg mobile uc
pubg mobile uc
Sohbet
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.